Filter
Teisės magistras
Albanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Tarptautinės teisės studijos Albanijoje - 2019

LL.M. yra pirmas žingsnis mokslininkų daugelyje šalių. Jame pateikiama daug galimybę specializuotis tam tikroje srityje arba atlikti išsamų tyrimą. Jis taip pat gali būti naudingas gauti doktorantūros lygio teisinį išsilavinimą.

Tarptautinės teisės studijos gali padėti žmonėms suprasti įstatymus iš kelių tautų visame pasaulyje. Tiems, kurie dalyvauja tarptautiniame prekybos sektoriuje, ši sritis gali padėti geriau suprasti galimus veiksmus pasauliniu mastu.

Ši šalis yra kita kokybės aukštojo mokslo išsilavinimą namo iš kelių universitetų, pradedant nuo Albanijos universitete. Šalis taip pat galioja įstatymai, kuriais užtikrinama, kad kiekvienas universitetas yra įrengta mokymosi įrenginius, pavyzdžiui, bibliotekoje ir kt.

Geriausios teisės magistro programos. Tarptautinės teisės studijos Albanijoje. 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarptautinės teisės studijos, Albanija

University of New York - Tirana (UNYT)

Ši programa orientuota į tarptautinę bendruomenę reglamentuojančią teisę ir teisinę sistemą bei pagrindines teisines problemas, susijusias su pasaulio rinkomis. ... [+]

Atsižvelgiant į vis didėjančią pasaulio prekybos ir pasaulinės bendruomenės svarbą, ekonomikai, verslo specialistai ir praktikuojantys teisininkai tikisi, kad jie tiksliai ir pasitiks nacionalinės teisinės jurisdikcijos. Ši programa orientuota į tarptautinę bendruomenę reglamentuojančią teisę ir teisinę sistemą bei pagrindines teisines problemas, susijusias su pasaulio rinkomis. Niujorko universiteto (Tirana ) tarptautinės ir komercinės teisės magistro laipsnis (LLM) , bendradarbiaujant su Grinvičo universitetu (Jungtinė Karalystė), yra daugialypė programa, atvira tiek praktikuojantiems teisininkams, tiek kitiems socialinių mokslų, verslo ir ekonomikos specialistams. LLM buvo sukurta, kad atitiktų įvairiausių profesinių absolventų iš visų akademinių bendrųjų socialinių mokslų, įskaitant ekonomiką, verslą ir teisę. Absolventai bus aprūpinti įgūdžiais, reikalingais įvairių karjeros srityje tarptautinės teisės. Baigus studijas, absolventai galės: • suprasti esmines viešosios tarptautinės ir bendrovių teisės principus; • Suprasti pagrindinius teisinius principus pasirinktoje studijų programoje siūlomoje studijų srityje; • Pateikite išvadas ir išvadas nepriklausoma akademinių tyrimų dalis.... [-]

Albanija Tirana
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
14 - 30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba