Filter
Teisės magistras
Liuksemburgas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Tarptautinės teisės studijos Liuksemburge - 2019

LLM yra lotynų Legum Magister, pažymintis, teisės magistro laipsnis. Mūsų teisės magistras (LL.M.) programa Amerikos Įstatymo vienerių metų studijų programa. Užsienio teisės absolventai, sėkmingai baigę šią programą, yra apdovanotas laipsnių "LL.M. Amerikos įstatymas."

Tarptautinės teisės studijos gali padėti žmonėms suprasti įstatymus iš kelių tautų visame pasaulyje. Tiems, kurie dalyvauja tarptautiniame prekybos sektoriuje, ši sritis gali padėti geriau suprasti galimus veiksmus pasauliniu mastu.

Liuksemburgas, oficialiai Liuksemburgo Didžioji Hercogystė, yra išėjimo į jūrą šalis Vakarų Europoje, ribojasi su Belgijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje.

Geriausios teisės magistro programos, Tarptautinės teisės studijos Liuksemburge, 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Tarptautinės teisės studijos, Liuksemburgas

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Kosmoso, komunikacijos ir žiniasklaidos teisės magistras apjungia įvairius kosmoso teisės, tarptautinės ir Europos palydovinės komunikacijos teisės, žiniasklaidos įstatym ... [+]

Apie

Kosmoso, komunikacijos ir žiniasklaidos teisės magistras apjungia įvairius kosmoso teisės, tarptautinės ir Europos palydovinės komunikacijos teisės, žiniasklaidos įstatymų, elektroninių ryšių ir elektroninės prekybos teisės, intelektinės nuosavybės teisės ir duomenų apsaugos teisės kursus. Ji apima šias sritis tarptautiniu, Europos ir nacionaliniu lygiu.

Programos metu studentai įgyja visapusišką kompetenciją kosmoso, komunikacijos, IRT ir žiniasklaidos įstatymų reguliavimo srityse įdomioje ir besivystančioje srityje.

Programa suteikia studentams esminius teorinius, praktinius ir analitinius įgūdžius, kad jie pasiektų sparčiai besivystančioje srityje besivystančioje srityje. Ji suteikia daug galimybių vystytis viešajame ir privačiame sektoriuje, taip pat akademinėje bendruomenėje.... [-]

Liuksemburgas Luxembourg City
Rugsėjis 2019
Anglų,Prancūzų kalba
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Ši labai specializuota LL.M. rengia absolventus tapti lyderiais atitinkamose mokesčių srities srityse - ar tai būtų privatinės teisės praktika ar apskaitos įmonė, vyriaus ... [+]

Apie

Ši labai specializuota LL.M. rengia absolventus tapti lyderiais atitinkamose mokesčių srities srityse - ar tai būtų privatinės teisės praktika ar apskaitos įmonė, vyriausybės administracija, teismai ar akademinė bendruomenė.

Studentai bus pasirengę įsisavinti bendruosius mokesčių teisės principus, kad galėtų dirbti su naujomis ar nepažįstamomis teisinėmis taisyklėmis ir sėkmingai pripažinti problemas, kylančias naujose mokesčių jurisdikcijose, šioje nuolat besikeičiančioje srityje.

Be to, studentai išmoks pasinaudoti plačiu Liuksemburgo mokesčių sutarties tinklu ir įgyja pirmos rankos realių mokesčių klausimų ir Europos Sąjungos Teisingumo Teismo praktikos. Šioje programoje ypatingas dėmesys skiriamas mokesčių sutarčių teisės sąveikai su vidaus mokesčių teise, taip pat pirminės ir antrinės ES teisės aktų poveikiu vidaus mokesčių taisyklėms.... [-]

Liuksemburgas Luxembourg City
Rugsėjis 2019
Anglų,Prancūzų kalba
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Europietiškas meistras suteikia išsamų supratimą apie Europos Sąjungos teisę ir jos teisminę sistemą. https://wwwen.uni.lu/studies/fdef/master_en_droit_et_contentieux_de_ ... [+]

Apie

Europos Sąjungos magistrantūros studijų programa suteikia išsamų supratimą apie Europos Sąjungos teisę ir jos ginčų nagrinėjimo sistemą.

Su 2018–2019 mokslo metais Europos Parlamentas tapo oficialiu magistro partneriu, kuris prisideda prie intensyvaus dalyvavimo teisėjų, generalinių advokatų ir kitų Europos Sąjungos Teisingumo Teismo (EST) pareigūnų programoje. ELPA teismas šalia tarptautiniu mastu pripažintų profesorių.

Plataus užmojo programa apjungia novatoriškus mokymo, mokymosi ir vertinimo metodus. Ji apima:

Išsamus ES institucijų teisės tyrimas, daugiausia dėmesio skiriant teisėkūros procesams ir demokratinei kontrolei.Pagerinti Europos Sąjungos teisės supratimą per procesinius procesus.Išsamus teisminių teisių gynimo priemonių tyrimas Europos Sąjungos Teisingumo Teisme ir procedūrinės taisyklės.Nacionalinio teisėjo vaidmens įgyvendinant ES teisę analizė ir jų santykiai su ESTT bei veiksmingos teisminės apsaugos užtikrinimas.... [-]
Liuksemburgas Luxembourg City
Rugsėjis 2019
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba