Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės magistro programas iš Teisės etika

Daugumai studentams, besidomintiems teisės studijuoti, LLM laipsnis paprastai suteikia jiems specializuotas žinias pasirinktoje jų srityje. Paprastai prieinama studentams, baigusiems bakalauro laipsnį, LLM programa yra vienas iš būdų parengti studentus sėkmingai teisinėje srityje.

Kas yra LLM teisinėje etikoje? Šio tipo programa paprastai moko studentus etikos sudėtingumą verslo pasaulyje, ypač sveikatos priežiūros srityje. Studentai gali susipažinti su psichinės sveikatos, reprodukcijos, organų donorystės ir medicinos įstatymais. Kursai paprastai apima tokias plačias temas kaip žmogaus teisės, profesinė atsakomybė ir tyrimo metodai.

Mokydamiesi LLM, studentai paprastai ugdo keletą pagrindinių kompetencijų, kurios gali padėti jiems tiek savo asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Analizės įgūdžiai leidžia mokiniams naršyti sudėtingus įstatymus, o stipri bendravimo įgūdžiai padeda mokiniams kurti tinklus ir susisiekti su klientais. Organizacijos įgūdžiai yra naudingi kuriant karjerą ir subalansuojant asmeninį gyvenimą.

LLM programa paprastai užtrunka vienerius metus, kai jis dirba visą darbo dieną. Mokestis priklauso nuo mokyklos, kuri siūlo laipsnį, nes nė vienas iš dviejų universitetų nėra visiškai panašus, ypač kai kalbama apie mokymo išlaidas.

Kasdien teikiant medicinos pažangą, auga teisininkų, turinčių etikos pagrindus, paklausa. Studentai gali tapti viešosios politikos analitikai, arba jie galėtų pasirinkti dirbti medicinos etikos konsultantais. Daugelis nori naudotis savo žiniomis mokyti ir tapti medicinos etikos profesoriais. Kiti atranda darbo vietas, atstovaujančias teisinius kostiumus, kaip medicinos etikos teisininkus. Kai kurie mėgsta dirbti kaip mokslininkai.

Kai kuriems studentams reguliariai lankyti klases kampusie yra neįmanoma. Kartais gali būti geresnis pasirinkimas užsiregistruoti internetinėse klasėse, nes studentai paprastai turi daugiau lankstumo per savo tvarkaraščius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Teisės etika

Nottingham Trent University - Nottingham Law School

Šis kursas nagrinėja didėjantį susidomėjimą medicinos, teisės ir etikos sąsajos. Su vis didesnį spaudimą dėl lėšų paskirstymo pagal nacionalinę sveikatos priežiūros tarny ... [+]

Šis kursas nagrinėja didėjantį susidomėjimą medicinos, teisės ir etikos sąsajos. Su vis didesnį spaudimą dėl lėšų paskirstymo pagal nacionalinę sveikatos priežiūros tarnybos ir dabartinių diskusijų dėl individo gebėjimo sutikimo ar atsisakyti gydymo, yra vis didėjantis poreikis kvalifikuotų teisės specialistų, kurio sveikatos teisės supratimą.

Apie LLM sveikatos įstatymo ir etikos

Šis kursas nagrinėja bendruosius principus, tokius kaip sutikimui dėl gydymo ir medicinos etikos kartu su daugiau specializuotų sričių sveikatos įstatymo įskaitant praktiką, susijusią su:

organų transplantacijos Dauginimasis ir įstatymas psichikos sveikatos teisė vaistų ir farmacijos teisės užimtumo ir sveikata. ... [-]
Jungtinė Karalystė Nottingham
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Individuali ir gyventojų sveikata yra vis didėjantis socialinis susirūpinimas. Norint pasiekti geros sveikatos ir užtikrinti veiksmingą sveikatos priežiūrą reikia naujovi ... [+]

Programos aprašymas

Individuali ir gyventojų sveikata yra vis didėjantis socialinis susirūpinimas. Norint pasiekti geros sveikatos ir užtikrinti veiksmingą sveikatos priežiūrą reikia naujovių. Įvairiose srityse turi būti vaidmuo, įskaitant teisę.

Kaip šios programos studentas, jūs išnagrinėsite temas, kurios atspindi kai kuriuos pagrindinius šiuolaikinius teisinius ir etinius iššūkius, su kuriais susiduria tie, kurie dirba medicinoje, ir įtraukia juos į savo socialinį ir istorinį kontekstą. Tai apima klausimus, susijusius su genetika, pagalbine reprodukcija, abortais, medicinos gydymo standartais, transplantacijos medicina, psichine sveikata, išankstiniais sprendimais, padedančiu savižudybe, medicininiais tyrimais ir ribotų išteklių skyrimu.... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburgh
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba