Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas, Teisės procedūrų sistemos

Teisės magistras gali turėti skirtingus tikslus skirtingose ​​šalyse. Daugumoje anglakalbių šalių LLM yra techninis žvilgsnis į tam tikras teisės kryptis studentams, kurie jau turi "Juris Doctor". Kitose šalyse jis gali būti pagrindinis profesinis laipsnis, reikalingas advokatui.

Kas yra teisės magistro laipsnis? Teisin ÷ procedūra dažniausiai susijusi su konstitucijos vaidmeniu baudžiamosios teis ÷ s ir teismo procesuose. Mokytojai gali pažvelgti į tarptautines procesines teises arba sutelkti dėmesį į procedūrą tam tikrose šalyse. Daugelyje universitetų yra reikalingų ir pasirenkamųjų kursų. Mokymo programa dažnai skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos, bet gali apimti kursus, panašius į baudžiamąjį procesą ir tyrimą, teismo procesą ir baudžiamąjį procesą, smurto šeimoje politiką, moralines galios dėl baudžiamosios teisės, politinės ir korporacinės teisės įstatymus, bausmes ir nuteisimą.

Geresnis teisinių procedūrų supratimas gali padėti absolventui tapti konkurencingesniu pareiškėju ir gali netgi padidinti pradinį atlyginimą. Taip yra iš dalies dėl įgūdžių, įgytų per šį švietimą. Studentai gali pagerinti bendravimo, kritinio mąstymo ir vadovavimo įgūdžius.

LLM kaina gali labai skirtis nuo vienos mokyklos prie kito. Didele dalimi tai priklauso nuo programos trukmės. Dauguma LLM programų gali būti baigtos per vienus mokslo metus. Studentai turėtų kreiptis į pageidaujamą mokyklą, norėdami sužinoti apie mokslą.

LLM teisinės procedūros metu gali sukelti įvairias darbo vietas teisinėje srityje. Kai kurie studentai tapo teisininkų, vyriausiųjų teisininkų, teismo administratorių, kriminologų, procedūros konsultantų, konstitucinių specialistų, nepilnamečių justicijos pareigūnų, teisėjų, tarpininkų ir patarėjų. Tikslios galimybės gali skirtis priklausomai nuo asmens ankstesnio išsilavinimo ir darbo istorijos. Kai kurie mokslininkai gali pasirinkti naudoti šį laipsnį kaip dar daugiau švietimo pagrindą.

Studentai, pasirengę kreiptis, gali būti suinteresuoti sužinoti, kad mokyklos visame pasaulyje siūlo LLM programas. Labai lengva sužinoti daugiau apie internetines ar universitetines programas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Teisės procedūrų sistemos

Grupo Tiradentes

Dėl praktinio tobulinimo ir įgijimo naujų teorinių žinių poreikis vairuoti ir įrodyti teisės specialistų tęstinio mokymosi reikšmę įvairių formų, ypač su įsigaliojimo 201 ... [+]

skirtumai kursai

Dėl praktinio tobulinimo ir įgijimo naujų teorinių žinių poreikis vairuoti ir įrodyti teisės specialistų tęstinio mokymosi reikšmę įvairių formų, ypač su įsigaliojimo 2016 metais, naujojo Civilinio proceso kodekso, kuris lems būtinybę teisininkai atnaujinti susidurti naują procesinį schema naująjį įstatymą. Įrašytas į šį faktą, specializacijos kursą procesinės teisės nuostatas University Center Tiradentes (vieneto-Al), bendradarbiaujant su Superior Law School (ESS - OAB / AL), siūlo tarpdisciplininį absolventas, teorinį ir praktinį, kuria siekiama atnaujinimas ir profesionali formavimas galėtų veikti įvairiose teisės srityse, daugiausia dėmesio skiriant Naujojo Civilinio proceso kodekso ir jo ryšys su kitomis mokslo šakų procesinio. Tai novatoriškas projektas, nes ji apima klausimus ir praktiką būdingą įvairių teisinių profesijų. , Naudojamas kurso požiūris eina apsvarstyti profesinius poreikius teisininkų ir naujų iššūkių į teisės laipsnį mokymus.... [-]

Brazilija Aracaju
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
374 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba