close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti teisės magistro programas apie Teisės rizikos vadyba

Studentams suteikiant konkurencinį pranašumą ir pažangias žinias, LLM yra magistro laipsnis, pasiekiamas visame pasaulyje. Taip pat žinomas kaip teisės magistras, dauguma studentų baigia studijas per vienerius metus iš pilnos darbo dienos. Kas yra LLM teisinės rizikos valdymo srityje? Verslo ir teisės susikirtimo srityse studentai, siekianti teisinio rizikos valdymo laipsnio, dažnai… Skaityti daugiau

Studentams suteikiant konkurencinį pranašumą ir pažangias žinias, LLM yra magistro laipsnis, pasiekiamas visame pasaulyje. Taip pat žinomas kaip teisės magistras, dauguma studentų baigia studijas per vienerius metus iš pilnos darbo dienos.

Kas yra LLM teisinės rizikos valdymo srityje? Verslo ir teisės susikirtimo srityse studentai, siekianti teisinio rizikos valdymo laipsnio, dažnai atlieka daugiadisciplininį kursų krūvį. Fiduciarinis valdymas, įmonių valdymas ir atitikimas teisiniams reikalavimams yra įprasti šių dalykų centrai, mokantis studentus įvertinti ir valdyti finansinę ir teisinę riziką skirtingų tipų subjektams. Pasirenkamieji pasiūlymai paprastai apima apskaitos ir etikos kursus, taip pat reguliuojamus tyrimus specializuotose teisinėse srityse, tokiose kaip sveikatos priežiūra, draudimas, aplinkosaugos teisė ir finansinės paslaugos.

Yra daug įgūdžių, kuriuos mokiniai gali įgyti per studijas, įskaitant rizikos valdymą, įmonių vadovavimą ir kritinį mąstymą. Labai vertinami kaip privačiame, tiek viešajame sektoriuje, šie bruožai gali padėti absolventams įgyti karjeros pažangą ir leisti jiems priimti patyrusius finansinius sprendimus.

Kiekviena institucija skirtingai tvarko savo mokesčių tvarkaraštį, o kainos gali keistis nuo vienerių mokslo metų. Tarp kitų įmanomų veiksnių, galinčių turėti įtakos išlaidoms, yra visos kredito valandos, jūsų gyvenamosios vietos statusas ir universiteto vieta.

Vis labiau besikeičiantis reglamentų pobūdis ir nuolatinė verslo globalizacija suteikia gausų potencialą laipsnio turėtojams. Taip pat tinka karjeros valstybės tarnyboje ir privačiame sektoriuje, absolventai gali turėti tokių darbo vietų kaip rizikos valdymo konsultantai, vidaus audito vadovai, rizikos analitikai, atitikties pareigūnai ir kovos su pinigų plovimu analitikai. Pramonės, kuriose dažniausiai randami šie absolventai, yra sveikatos priežiūra, vietos ir nacionalinės valdžios institucijos, draudimas, kibernetinis saugumas ir finansinės paslaugos.

Teisės rizikos valdymo LLM gali suteikti jums raktą atidaryti kelias naujas karjeros duris. Nors kai kurioms programoms reikalingas bent dalinis lankymasis universitete, dauguma šios specialybės laipsnių gali būti užbaigti tik internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Thomas Jefferson School of Law
San Diego, Jungtinės Amerikos Valstijos

Studentai sužinos apie finansų įstaigų atitikimą finansinėms institucijoms ir rizikos mažinimą. Augant vyriausybės reglamentavimui šioje srityje, tai didėja užimtumo sritis ir ... +

Studentai sužinos apie finansų įstaigų atitikimą finansinėms institucijoms ir rizikos mažinimą. Augant vyriausybės reglamentavimui šioje srityje, tai didėja užimtumo sritis ir atėjo laikas įgyti žinių arenoje. -
LLM
Dieninės
Dalinės
Anglų
Rgs. 2020
Internetinės

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia