Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Teisės rizikos vadyba

Studentams suteikiant konkurencinį pranašumą ir pažangias žinias, LLM yra magistro laipsnis, pasiekiamas visame pasaulyje. Taip pat žinomas kaip teisės magistras, dauguma studentų baigia studijas per vienerius metus iš pilnos darbo dienos.

Kas yra LLM teisinės rizikos valdymo srityje? Verslo ir teisės susikirtimo srityse studentai, siekianti teisinio rizikos valdymo laipsnio, dažnai atlieka daugiadisciplininį kursų krūvį. Fiduciarinis valdymas, įmonių valdymas ir atitikimas teisiniams reikalavimams yra įprasti šių dalykų centrai, mokantis studentus įvertinti ir valdyti finansinę ir teisinę riziką skirtingų tipų subjektams. Pasirenkamieji pasiūlymai paprastai apima apskaitos ir etikos kursus, taip pat reguliuojamus tyrimus specializuotose teisinėse srityse, tokiose kaip sveikatos priežiūra, draudimas, aplinkosaugos teisė ir finansinės paslaugos.

Yra daug įgūdžių, kuriuos mokiniai gali įgyti per studijas, įskaitant rizikos valdymą, įmonių vadovavimą ir kritinį mąstymą. Labai vertinami kaip privačiame, tiek viešajame sektoriuje, šie bruožai gali padėti absolventams įgyti karjeros pažangą ir leisti jiems priimti patyrusius finansinius sprendimus.

Kiekviena institucija skirtingai tvarko savo mokesčių tvarkaraštį, o kainos gali keistis nuo vienerių mokslo metų. Tarp kitų įmanomų veiksnių, galinčių turėti įtakos išlaidoms, yra visos kredito valandos, jūsų gyvenamosios vietos statusas ir universiteto vieta.

Vis labiau besikeičiantis reglamentų pobūdis ir nuolatinė verslo globalizacija suteikia gausų potencialą laipsnio turėtojams. Taip pat tinka karjeros valstybės tarnyboje ir privačiame sektoriuje, absolventai gali turėti tokių darbo vietų kaip rizikos valdymo konsultantai, vidaus audito vadovai, rizikos analitikai, atitikties pareigūnai ir kovos su pinigų plovimu analitikai. Pramonės, kuriose dažniausiai randami šie absolventai, yra sveikatos priežiūra, vietos ir nacionalinės valdžios institucijos, draudimas, kibernetinis saugumas ir finansinės paslaugos.

Teisės rizikos valdymo LLM gali suteikti jums raktą atidaryti kelias naujas karjeros duris. Nors kai kurioms programoms reikalingas bent dalinis lankymasis universitete, dauguma šios specialybės laipsnių gali būti užbaigti tik internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Teisės rizikos vadyba

Thomas Jefferson School of Law

Studentai mokysis apie finansų laikomasi finansų įstaigų, taip pat švelninti riziką. Su vis vyriausybės reglamentavimo srityje, tai yra auganti sritis užimtumą ir prinok ... [+]

LLM: Atitikimas ir rizikos valdymo

Tomas Džefersonas teisės mokykla yra pasiūlyta laikantis ir rizikos valdymo LLM nuo 2009 ir yra šios srities lyderė. Studentai gaus Tarptautinio mokesčių ir finansinės paslaugos laipsnį su koncentracija atitinka ir rizikos valdymas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, elektroninio pašto graduateadmissions@tjsl.edu~~number=plural Studentai mokysis apie finansų laikomasi finansų įstaigų, taip pat sušvelninti riziką. Su vis vyriausybės reglamentavimo srityje, tai yra auganti sritis užimtumą ir prinokę laikas įgyti žinių arenoje.

Programa yra siūloma visiškai internete, ir gali būti baigtas per vienerius metus dirbdamas visą darbo laiką. Nėra trukmės reikalavimą. Finansinė pagalba yra galimybės atitinkantiems studentams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba