Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės magistro programas - Teisinio valdymo studijos

LLM paprastai yra atvira studentams, turintiems bakalauro arba profesinės teisės sertifikatą. Tačiau kai kurios programos gali būti prieinamos studentams, turintiems panašų sertifikavimą skirtingose, bet susijusiose srityse.

Kas yra LLM teisinio valdymo srityje? Tie, kurie siekia teisinio valdymo sertifikavimo, dažnai rengiami atsižvelgiant į vietos įstatymus, dažniausiai mokosi procesų ir įstatymų įgyvendinimo įmonių ar sąjungų aplinkoje. Paprastai, bet ne visada, valdymo studija yra susijusi su rizikos valdymo strategijomis ir atitikties mokymu, ypatingą dėmesį skiriant sėkmingam įmonės valdymo subjekto valdymui. Studentai dažnai nagrinėja dabartinę įmonių teisės situaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir dirba kuriant naujus šiuolaikinių problemų sprendimus.

Šios srities mokslininkai gali įgyti daug naudingų įgūdžių, kurie gali paskatinti jų karjerą ir asmeninį tobulėjimą. Absolventai dažnai demonstruoja išskirtinius talentus sprendžiant problemas, verslo administravimą ir tarpdisciplininį mąstymą, taip pat puikius bendravimo įgūdžius.

Studijų kursai skirtingose ​​programose ir šalyse skirsis. Kadangi LLM apdovanojimo programose dažnai priimami tarptautiniai studentai, studento pilietybės šalis taip pat gali turėti įtakos bendroms lankomumo išlaidoms.

Rizikos valdymas ir laikymasis - tai garsi absolventų galimybių sritis. Nors teisės magistro nepakanka teisės praktikoje daugumoje sričių, studentai gali įgyti teisėjų, rizikos valdytojų, patarėjų dėl rizikos, atitikties pareigūnų, priežiūros direktorių ir rizikos analitikų, turinčių papildomų laipsnių ar egzaminų, pozicijas. Kitos aukšto lygio pareigybes, kurios gali būti prieinamos be papildomos kvalifikacinės tapatybės, yra ir įmonių sekretorių, teisinių padėjėjų ir paralegalų darbo vietų kūrimas. Galiausiai absolventai taip pat gali pasinaudoti savo valdymo kompetencija, kad galėtų veikti kaip advokatų kontoros vadovai ar tarptautinių teisinių departamentų direktoriai.

Užbaigę LLM teisinio valdymo srityje, galite atlikti iš kelių vietų visame pasaulyje ir padėti pereiti į tarptautinę karjerą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Teisinio valdymo studijos

University of Stirling

Šis magistro laipsnis skirtas šiems problemoms spręsti ir išnagrinėti galimus sprendimus, leidžiančius jums tobulinti įgūdžius ir patirtį, reikalingą ilgalaikiam ir teigi ... [+]

Apžvalga

Aplinkosaugos problemos yra viena iš aktualiausių visame pasaulyje. Nesvarbu, ar dėl klimato kaitos, biologinės įvairovės nykimo ar žalos aplinkai, neišvengiamai reikia spręsti politikos ir valdymo sprendimus, siekiant sušvelninti, pritaikyti, sumažinti arba užkirsti kelią reikšmingam poveikiui. Šis magistro laipsnis skirtas šiems problemoms spręsti ir išnagrinėti galimus sprendimus, leidžiančius jums tobulinti įgūdžius ir patirtį, reikalingą ilgalaikiam ir teigiamam poveikiui planetai.

Šiuo kursu jūs puikiai suprasite vietinę, nacionalinę ir tarptautinę aplinkosaugos politiką ir valdymą. Joje aptariami teisiniai, ekonominiai, moksliniai ir politiniai iššūkiai, su kuriais susiduria visuomenė, suteikiant jums integruotą supratimą apie atitinkamus klausimus, kurie gerokai padidins jūsų įsidarbinimo galimybes.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Groningen

Kokį vaidmenį vaidina vyriausybė skaitmeninėje visuomenėje? Ir kokį poveikį tai daro viešajam sektoriui? Kaip turėtume kreiptis į elektroninių nusikaltimų klausimus teisi ... [+]

Koks vyriausybės vaidmuo skaitmeninėje visuomenėje? Ir kokia tai pasekmė viešajam sektoriui? Kaip turėtume kreiptis į elektroninių nusikaltimų klausimus teisiniu ir organizaciniu požiūriu?

Dėl nesenų skaitmeninimo padarinių daugėja šalių, dalyvaujančių saugumo klausimais. Galų gale "saugumas ir skaitmeninimas" neapima tik elektroninių nusikaltimų, taigi ir policijai, ir teismams. Ji taip pat rūpinasi priežiūros ir teisėtvarkos, įskaitant internetinę bei viešosios tvarkos nepraleidimą, klausimais. Vyriausybinės agentūros turi nuspręsti, kurias strategijas priimti norint išspręsti tokias kliūtis ir klausimus, kuriuos sukelia skaitmeninimas. Darbo rinkoje yra akivaizdi paklausa absolventams, turinti tarpdisciplininį profilį, galinčią interpretuoti skaitmeninės visuomenės raidą ir reaguoti į juos atitinkamai. Ši magistro programa skirta patenkinti šią paklausą ir parengti studentus šioje srityje karjerą.... [-]

Olandija Groningen
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba