Teisės magistro programos apie Teisinio valdymo studijos

Palyginti 3 teisės magistro programas - Teisinio valdymo studijos

LLM paprastai yra atvira studentams, turintiems bakalauro arba profesinės teisės sertifikatą. Tačiau kai kurios programos gali būti prieinamos studentams, turintiems panašų sertifikavimą skirtingose, bet susijusiose srityse.

Kas yra LLM teisinio valdymo srityje? Tie, kurie siekia teisinio valdymo sertifikavimo, dažnai rengiami atsižvelgiant į vietos įstatymus, dažniausiai mokosi procesų ir įstatymų įgyvendinimo įmonių ar sąjungų aplinkoje. Paprastai, bet ne visada, valdymo studija yra susijusi su rizikos valdymo strategijomis ir atitikties mokymu, ypatingą dėmesį skiriant sėkmingam įmonės valdymo subjekto valdymui. Studentai dažnai nagrinėja dabartinę įmonių teisės situaciją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir dirba kuriant naujus šiuolaikinių problemų sprendimus.

Šios srities mokslininkai gali įgyti daug naudingų įgūdžių, kurie gali paskatinti jų karjerą ir asmeninį tobulėjimą. Absolventai dažnai demonstruoja išskirtinius talentus sprendžiant problemas, verslo administravimą ir tarpdisciplininį mąstymą, taip pat puikius bendravimo įgūdžius.

Studijų kursai skirtingose ​​programose ir šalyse skirsis. Kadangi LLM apdovanojimo programose dažnai priimami tarptautiniai studentai, studento pilietybės šalis taip pat gali turėti įtakos bendroms lankomumo išlaidoms.

Rizikos valdymas ir laikymasis - tai garsi absolventų galimybių sritis. Nors teisės magistro nepakanka teisės praktikoje daugumoje sričių, studentai gali įgyti teisėjų, rizikos valdytojų, patarėjų dėl rizikos, atitikties pareigūnų, priežiūros direktorių ir rizikos analitikų, turinčių papildomų laipsnių ar egzaminų, pozicijas. Kitos aukšto lygio pareigybes, kurios gali būti prieinamos be papildomos kvalifikacinės tapatybės, yra ir įmonių sekretorių, teisinių padėjėjų ir paralegalų darbo vietų kūrimas. Galiausiai absolventai taip pat gali pasinaudoti savo valdymo kompetencija, kad galėtų veikti kaip advokatų kontoros vadovai ar tarptautinių teisinių departamentų direktoriai.

Užbaigę LLM teisinio valdymo srityje, galite atlikti iš kelių vietų visame pasaulyje ir padėti pereiti į tarptautinę karjerą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti Daugiau

LLM Governance and Law in Digital Society

University of Groningen
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Olandija Groningen

[+]

Teisės magistro programos, Teisinio valdymo studijos. IELTS: 6.5 (visi skirsniai turi būti ne mažesni kaip 6.0, rašymo skyriuje turi būti ne mažiau kaip 6,5) [-]

Meistras Europos Sąjungos teisės ir valdymo

Mykolas Romeris University
Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių September 2018 Lietuvos Respublika Vilnius

Programa Europos Sąjungos teisė ir valdymas (EULAWG) ruošia studentus dirbti juridinių praktika pagal Europos teisės ir politikos srityje įvairovė. [+]

Kodėl šis studijų programa?

Programa " Europos Sąjungos teisė ir valdymas" (EULAWG) rengia studentus dirbti įvairiose teisinėse praktikose Europos teisės ir politikos srityse. Jis yra skirtas sukurti būsimų specialistų ES teisės ir valdymo konceptualaus mąstymo įgūdžius, nustatant ES teisinio reguliavimo problemas, taip pat tendencijas dėl ES teisės ir politikos plėtros ir pasiūlyti motyvuotus sprendimus dėl įvairių problemų įgyvendinant ES teisė ir ES valdymo. Dėl mokytojų mobilumo, ši programa yra siūlomi tik dieninių forma.

Vykdomas kartu Mykolo Romerio universitete (Vilnius, Lietuva) ir University of Bordeaux (Bordo, Prancūzija). Paskaitas būtų suteikta specialistų iš Prancūzijos, Lietuvos ir kitų šalių teisininkai ir ekonomistai, mokslininkai ir specialistai. ... [-]


LLM / MSc Aplinkosaugos politikoje ir valdyme

University of Stirling
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesių September 2018 Jungtinė Karalystė Stirling + 1 daugiau

Šis magistro laipsnis skirtas šiems problemoms spręsti ir išnagrinėti galimus sprendimus, leidžiančius jums tobulinti įgūdžius ir patirtį, reikalingą ilgalaikiam ir teigiamam poveikiui planetai. [+]

Apžvalga

Aplinkosaugos problemos yra viena iš aktualiausių visame pasaulyje. Nesvarbu, ar dėl klimato kaitos, biologinės įvairovės nykimo ar žalos aplinkai, neišvengiamai reikia spręsti politikos ir valdymo sprendimus, siekiant sušvelninti, pritaikyti, sumažinti arba užkirsti kelią reikšmingam poveikiui. Šis magistro laipsnis skirtas šiems problemoms spręsti ir išnagrinėti galimus sprendimus, leidžiančius jums tobulinti įgūdžius ir patirtį, reikalingą ilgalaikiam ir teigiamam poveikiui planetai.

Šiuo kursu jūs puikiai suprasite vietinę, nacionalinę ir tarptautinę aplinkosaugos politiką ir valdymą. Joje aptariami teisiniai, ekonominiai, moksliniai ir politiniai iššūkiai, su kuriais susiduria visuomenė, suteikiant jums integruotą supratimą apie atitinkamus klausimus, kurie gerokai padidins jūsų įsidarbinimo galimybes.... [-]