Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas. Teisinis rašymas

Teisės magistras yra magistro laipsnis, orientuotas į konkrečią sritį teisės srityje. Studentai, kurie jau turi "Juris Doctor", gali grįžti į mokyklą, kad galėtų įgyti specializuotų žinių. Dauguma LLM programų praeina per metus.

Kas yra LLM juridiniame rašyme? Tai studijų programa, skirta studentams suteikti įgūdžių ir žinių, reikalingų profesionalių laiškų, biuro memorandumų ir kitų teisinių dokumentų formavimui. Dalyviai net gali gauti praktiką, rašydami patarimus fiktyviems klientams. Tikslūs kursai, kuriuos asmuo turi imtis, priklauso nuo to, ar mokykla lanko, bet gali būti panaši į teisinio rašymo, apeliacinių skundų rengimo, civilinių bylų rengimo, trečiųjų ir seniūnų rengimo bei šeimos teisės rašymo principus. Mokymo programa gali apimti disertacijas, projektus, paskaitas ir diskusijas.

Juridinio rašymo LLM pagerina studento gebėjimą veiksmingai bendrauti raštu. Dalyviai taip pat gali tapti kūrybingesniais mąstytojais ir laiko vadovais. Visi šie įgūdžiai kartu padeda žmonėms tapti konkurencingesniu darbo ieškotoju.

Prieš taikydami studentai gali norėti sužinoti LLM programos kainą. Tačiau yra daug veiksnių, galinčių pakeisti mokymosi sumą. Dėl šios priežasties pareiškėjai turi tiesiogiai kalbėtis su universitetais, kad gautų įvertinimą.

Ką legalūs specialistai gali padaryti LLM juridinio rašymo srityje? Kai kurie absolventai naudojosi tokiu švietimu, kad taptų žurnalistais, teisininkais, sutarčių autoriais, teisėjais, advokatais, profesoriais, federaliniais teisėjais, sporto arbitrais ir tarpininkių konsultantais. Žmogaus karjeros galimybes gali įtakoti jo ankstesnė darbo ir mokymo istorija. Kai kurie studentai šį laipsnį naudoja kaip papildomą mokymą.

LLM programos siūlomos mokyklose visame pasaulyje. Geografija gali neturėti įtakos mokiniams, nes daugelis universitetų turi mokymosi internetu galimybes. Pasirengę pritaikyti ar sužinoti daugiau? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Teisinis rašymas

University of Johannesburg

Šios kvalifikacijos tikslas yra leisti studentui per tiriamąjį mokymą pademonstruoti gebėjimą aukštesniame lygmenyje įsisavinti dabartinę specializuotų žinių tam tikra te ... [+]

Kvalifikacijos tikslas

Šios kvalifikacijos tikslas yra leisti studentui per tiriamąjį mokymą pademonstruoti gebėjimą aukštesniame lygmenyje įsisavinti dabartinę specializuotų žinių tam tikra tema tam tikroje teisės srityje būklę ir tinkamai mokyti tyrimų metodikų.

Prieigos taisyklės

Generalinis direktorius

i. Minimalus stojamasis reikalavimas yra LLB laipsnis (arba lygiavertė kvalifikacija) 7-ojo ar 8-ojo NKI lygyje ir minimalus 624 kreditų skaičius. Kandidatai, norintys įstoti į magistrantūros studijas, paprastai turi būti įgiję ankstesnį laipsnį, turėdami vidutinį pažymį. mažiausiai 65 proc.

ii. Atitinkamas katedros vedėjas gali leisti pareiškėjui užsiregistruoti kaip studentui, kad gautų rekomendacijas ir naudotųsi universiteto galimybėmis rengiant mokslinių tyrimų pasiūlymą. Tai nesudaro vilčių, kad studentas bus priimtas į magistrantūros studijas ir tokia registracija yra laikina, kol Teisės fakulteto taryba patvirtins studento priėmimą. Teisės fakulteto taryba tvirtina studento priėmimą, remdamasi studento akademiniais nuopelnais, studento pateiktu tyrimo pasiūlymu ir fakulteto galimybėmis tinkamai ir nenutrūkstamai nukreipti studijas ir jas prižiūrėti.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba