LAWSTUDIES

Ieškoti Ištęstinės studijos teisės magistro programų jungtinėse Amerikos Lankašyras - Jungtinė Karalystė

Specializuota LL.M. laipsnis leidžia advokatai sustiprinti arba pakeisti savo žinias tam tikroje teisės srityje. Ar ypatinga koncentracija tam tikroje srityje gali atverti naujų galimybių.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Lankašyro yra Šiaurės Vakarų Anglijoje. Yra keturi universitetai (Lankasterio universiteto, University of Central Lancashire, Edge Hill universitetas ir Kambrijos universitetas) ir septynios aukštosiose mokyklose.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos teisės magistro programas jungtinėse Amerikos Lankašyras Jungtinėje Karalystėje - 2021

Rezultatai Filter

LLM tarptautinėje verslo teisėje (su neprivaloma profesine vieta)

Lancashire Law School - University of Central Lancashire
LLM
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės

LLM tarptautinės verslo teisė studentams yra prieinama tiek teisiniu, tiek ne teisiniu pagrindu. Mūsų studentai paprastai buvo teisės absolventai, verslo absolventai, teisės s ...

Skaityti daugiau