Filter
Teisės magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės magistro programas - Viešųjų interesų teisė

Viešojo intereso įstatymo LLM yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia padaryti pasaulį geresne vieta. Tie, kurie turi šį magistro kvalifikacinį laipsnį turi galimybę įsitraukti į viešųjų paslaugų teikiant specializuotą advokatą labdaros, nepelno organizacijos, vyriausybės subjektams ir įmonėms.

 

Kas yra naudingas visuomenei įstatymo LLM? Tai absolventas lygio laipsnis, paprastai skirta tiems, kurie jau baigė šiek tiek formalaus teisinio švietimo rūšiuoti. Tie, kurie siekia šio LLM padaryti įgyti specializuotų žinių tam tikroje srityje viešojo intereso įstatymus. Kadangi šis laukas yra platus ir įvairus, yra trajektorijų studijų, iš kurių studentai gali pasirinkti numerį. Studijų sritis gali apimti žmogaus teises, aplinkos apsaugos politiką ir vartotojų apsaugą.

 

Gauti naudingas visuomenei įstatymo LLM suteikia daug privalumų.Tie, kurie turi šį laipsnį gali remtis savo esamą teisinę žinių tapti ekspertais konkrečioje teisės srityje. Tai gali padaryti jiems labai vertingos turtą tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

 

Sunku įvertinti tikslią kainą uždirbti šį laipsnį, kaip mokslą ir gyvenimo išlaidas priklausys nuo šalies ir institucijos. Dėl šios priežasties svarbu, kad būsimi studentai kruopščiai mokslinių tyrimų išlaidas, susijusias su programomis, kuriose jie yra suinteresuoti.

 

Tie, kurie surengti LLM Viešojo intereso įstatymas yra laikomas savo srities specialistai, ir kaip toks jie konkurencinę padėtį užimtumo. Absolventai gali rasti darbą su valdžios institucijomis, nevyriausybinėms organizacijoms ar palaikymo grupes. Tradicinė privačios praktikos taip pat galimybė, kaip ir in-house įspėti pozicijos, korporacijų ir kitų verslo subjektų.

 

Daugelis įstaigų priimti interneto programas šio laipsnio. Patartina kruopščiai ištirti priėmimo reikalavimus prieš pateikiant paraišką. Ši informacija gali būti lengvai rasti per mūsų programos sąrašą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Viešųjų interesų teisė

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Teikiant jums bendrą viešosios tarptautinės teisės kvalifikaciją, šis kursas gali būti pritaikytas konkrečiam specialistui, pavyzdžiui, aplinkos apsaugai, tarptautinei pr ... [+]

Apžvalga

Teikiant jums bendrą viešosios tarptautinės teisės kvalifikaciją, šis kursas gali būti pritaikytas konkrečiam specialistui, pavyzdžiui, aplinkos apsaugai, tarptautinei prekybai ar žmogaus teisėms.

Jūs sukursite tvirtą pagrindą tarptautinės teisės ginčų ir aiškinimo technikoms ir patirties, kaip šie elementai yra išbandomi labai skirtingose ​​aplinkose, nuo aplinkos apsaugos, iki pasaulio prekybos reguliavimo ir humanitarinės apsaugos. Turėdami 25 kvalifikacijos parinktis, galite pasirinkti specializuotis įvairiose viešosios tarptautinės teisės srityse.

Platus modulių asortimentą teikia įspūdingas ir įvairus talentingų mokslininkų . Notingemo viešosios tarptautinės teisės komandos nariai paskelbė prizines darbus. Daugelis taip pat aktyviai dalyvauja formuojant ir įgyvendinant žmogaus teisių normas valstybės ir tarptautiniu lygiu.... [-]

Jungtinė Karalystė Notingemas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba