Mokykitės iš atsidavusios fakulteto, įskaitant kai tautos labiausiai pripažintų mokesčių teisės profesorių, mūsų internetinėje Mokesčių LLM-užėmė № 3 internetinis mokesčių teisės programos tautos remiantis US News

Sukurkite pagrindinius įgūdžius, reikalingus norint, kad jie taptų mokesčių teisės ekspertu, vos per dvejus metus. Eikite už teksto ir teorijos ribų, kai mokosi iš pirmaujančių mokesčių ekspertų, kurie žino, kaip gauti rezultatus.

Greiti faktai

  • 100% internete
  • 24 vienetai
  • Tik 2 metai
  • Apskaičiuota 44,400 JAV dolerių

Programos akcentai

  • Nacionaliniu mastu pripažintas fakultetas. Mūsų fakultete yra keletas akademiškai gerbiamų mokesčių profesorių JAV, taip pat išskirtiniai mokesčių specialistai iš Pietų Kalifornijos.
  • Praktiniai mokesčių planavimo įgūdžiai. Išspręskite problemas, tirkite mokesčių įstatymus, atidžiai perskaitykite įstatymus ir pirminius šaltinius.
  • Didelis sėkmės rodiklis. 90% absolventų mokesčių programos studentų mokestines pozicijas nustato per devynis mėnesius nuo studijų baigimo.
  • Dvi dėmesio sritys. Pasirinkite iš verslo mokesčių planavimo ir „High Net Worth / Private Client“.

Karjeros perspektyva

Turėdami patirties mokesčių įstatymuose, būsite pasiruošę aukščiausio rango teisėms advokatų kontorose, „Big 4“ apskaitos įmonėse ir IRS.

Loyola teisės mokyklos internetinių studijų programos yra patvirtintos suteikti laipsnį daugelyje JAV valstijų, tačiau vis dar laukia visiško patvirtinimo iš kelių pasirinktų valstybių. Spauskite čia, kad nustatytumėte, ar esate valstybėje, kurioje Loyola Law School negali suteikti laipsnio

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Loyola Marymount University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta July 11, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
44,400 USD
numatomas mokymas.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date