LPC Online - Visas laikas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LPC Online - Visas laikas

Nuolatinis LPC internetinis kursas remia tuos, kurie turi teisininko išsilavinimą arba LDK ir nori mokytis advokato, naudodamiesi mūsų palaikoma internetine mokymosi galimybe.

 • Studijos internetu per 11 mėnesių (būtinas tam tikras lankymas)
 • Pritaikykite savo kursus į savo specializuotas interesų sritis, pasirinkdami įvairiausius dalykus
 • Gaukite LPC ir magistro apdovanojimą (LLM) be papildomų išlaidų

95% mūsų 2017/18 dieninių, JK, LPC absolventų užsitikrino darbą ar tolesnes studijas per penkiolika mėnesių nuo sėkmingo šio kurso baigimo, remdamiesi absolventų rezultatų duomenimis.

Reikalavimai kursui

Kad galėtumėte pasinaudoti savo vieta mūsų LPC, turite laikytis teisininkų praktikos kurso (LPC) pradžios reikalavimų, kuriuos nustatė solicitorių reguliavimo tarnyba (SRA) - žr. Žemiau. Nesugebėjimas laikytis šių tinkamumo reikalavimų reiškia, kad universitetas neturės kito pasirinkimo, kaip anuliuoti jūsų vietą kursuose.

Jei esate ne EEE studentas, jums taip pat reikės vizos, apimančios visą jūsų kursų trukmę - žr. Toliau pateiktus vizų reikalavimus.

Teisės universiteto LPC atrankos kriterijai

 • Akademinis profilis ir pasiekimai, paprastai minimalus faktinis ar numatomas antros klasės garbės laipsnis arba LDK / CPE / MA teisė *
 • Pakankamas anglų kalbos mokėjimas sėkmingai baigti kursą - žr. Toliau pateiktus anglų kalbos reikalavimus
 • Bet kokios ypatingos aplinkybės, atskleistos jūsų paraiškoje

Akademinės ar kitos nuorodos

* Šį reikalavimą tenkina bet kuris: A) Teisės laipsnio suteikimas. Norėdami gauti kvalifikaciją, jūsų teisinis laipsnis turi atitikti tam tikrus akademinius standartus. Tai turi apimti septynių teisinių žinių pagrindų - viešosios teisės, I įpareigojimų (sutarties), II įpareigojimų (delikto), baudžiamosios teisės, žemės teisės, nuosavybės ir patikos fondų bei Europos Sąjungos teisės - tinkamai išlaikytą vertinimą. Tolesnės rekomendacijos, kas yra kvalifikacinis teisės laipsnis; arba B) išlaikyti bendrą profesinį egzaminą (CPE) / teisės magistro diplomą (LDK) / magistrantūros teisę ir gauti teisės, magistro teisės ar panašių studijų, pavyzdžiui, CILEX, diplomą.

Teisės universitetas visiškai laikosi lygių galimybių įstatymų ir aktyviai skatina teisininko profesijos įvairovę. Mūsų priėmimo procesas veikia sąžiningai ir siekia suteikti studentams galimybę geriausiai panaudoti savo talentus. Esate raginami kuo greičiau papasakoti apie bet kokius specialius reikalavimus. Tai leis mums aptarti, kaip galime tenkinti jūsų reikalavimus.

Kursų pradžioje turite įvykdyti visus tinkamumo reikalavimus. Jei to nepadarysite, jūs negalėsite prisijungti prie kurso. Jei manote, kad tai gali būti problema (pvz., Jei turite pavėluotus vertinimo rezultatus), susisiekite su Priėmimu kuo greičiau.

Ateities stažuotojo solisitoriai

SRA neseniai konsultavosi dėl keleto siūlomų jos reglamentų pakeitimų, be kita ko, panaikinus reikalavimą studentams kreiptis dėl studentų įregistravimo ir patvirtinti jų akademinį mokymo etapą prieš pradedant LPC.

Jei jums buvo pasiūlyta mokymo sutartis, turite įsitikinti, kad Solicitors Reguliavimo tarnyba (SRA) patikrino, ar jūsų "pobūdis ir tinkamumas" yra advokatas.

Tai gali užtrukti mažiausiai šešis mėnesius, jei turite:

 • Padaryta tam tikrų nusikalstamų veikų
 • Buvo pripažintas kaltu dėl akademinio nusikaltimo
 • Turėjo rimtų finansinių problemų (pavyzdžiui, bankroto, individualių savanoriškų susitarimų ar apylinkių teismo sprendimų)
 • Neigiamos reguliavimo išvados
 • Pateikė bet kokį kitą elgesį, kurio mes negalėtume tikėtis iš advokato (pvz., Elgesys buvo nesąžiningas, smurtinis ar diskriminacinis)

Pažvelkite į SRA tinkamumo testą 2011, kad gautumėte daugiau informacijos, ir užpildykite tinkamumo paraišką, jei jums reikia papasakoti apie bet kokius klausimus.

Jei jums nereikia pasakyti SRA, galite apie tai informuoti, kai jūs ir jūsų darbdavys leis jiems žinoti, kad jūsų mokymas turi prasidėti.

Jei SRA sprendimas nebus patvirtintas prieš LPC pradžios datą, jūs galite tęsti kursą, tačiau tai padarysite savo finansine rizika. Jei turite abejonių dėl simbolių ir tinkamumo problemos, susisiekite su SRA.

Ankstesnio mokymosi akreditavimas

Jei anksčiau studijote BVC ar BPTC, jums gali būti netaikomi tam tikri LPC elementai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite SRA svetainėje ir susisiekite su mūsų priėmimo komanda.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte studijas už JK ribų ir nesate iš "daugumos anglų kalbos šalies", pateikite patvirtintą vienos iš patvirtintų anglų kalbos testų kopiją.

Trukmė

41 savaitė (LPC) ir 44 savaitė (LPC LLM arba LPC MSc)

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Skaityti daugiau

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Skaityti mažiau