LSAT testų paruošimo kursai

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar ruošiatės Teisės mokyklos priėmimo testui (LSAT)?

Prisiregistruokite atlikti nemokamą diagnostinį testą, kad nustatytumėte savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Surinkti geriausią rezultatą! Kalbėkite su mūsų švietimo ir karjeros patarėjais, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų internetinius pasirengimo testams kursus, priėmimą į universitetus ir karjeros patarimus.

Visi pasirengimo testams kursai apima:

  • Vaizdo pamokos
  • Internetinė studijų medžiaga
  • Kelių pasirinkimų praktika kelia klausimus bankams
  • Tiesioginiai internetiniai užsiėmimai, kuriuos veda geriausi instruktoriai
  • Maketiniai egzaminai
  • Daugeliu atvejų prieiga prie mobiliosios programos

Įvadas

Beveik dešimtmetį „ Grace Education yra skaitmeninis nuotolinio mokymosi centro institutas, skirtas studentams ir specialistams, derinantis priėmimo konsultacijas ir pasirengimo egzaminams rengimą kolegijoje, versle ir aukštojoje mokykloje su įdarbinimo paslaugomis, karjeros valdymo patarimais ir lyderystės ugdymo mokymais, siekiant ugdyti visą gyvenimą trunkantį akademinį gyvenimą. pažanga ir nuolatinė profesinė evoliucija.

Nuo pat įkūrimo 2012 m. „ Grace Education “ bendradarbiavo su puikiais LSAT instruktoriais kurdami skaitmeninius individualizuotus pasirengimo testams kursus, kad padidintų pasitikėjimą, sustiprintų testų laikymo strategijas ir pagerintų jūsų rezultatus.

Geriausiai įvertinkite LSAT su „Grace“

Rengdamiesi priimti į Amerikos ir Europos teisės mokyklų programas, kandidatai privalo įrodyti tam tikrą kritinį skaitymą, žodinį argumentavimą ir analitinį mąstymą, įvertintą standartizuotu testu: LSAT.

Be mūsų pasirengimo LSAT testams paruošimo, daugelis mūsų studentų taip pat naudojasi „ Grace Education kolegijos, verslo ar absolventų priėmimo treneriais, kad padėtų jiems pritaikyti universitetus ir įstoti į labai atrankinius Amerikos, Didžiosios Britanijos ir Europos kolegijas bei universitetus.

Nuo pat įkūrimo 2012 m. „ Grace Education sulaukė 97% studentų priėmimo sėkmės procento. Šimtai pareiškėjų padėjo įstoti į prestižines Harvardo, Jeilio, Stanfordo, Kolumbijos ir Pensilvanijos universiteto teisės programas.

Be to, daugelis iš šių studentų tęsia didelę karjerą padedami „ Grace Education karjeros ir lyderystės instituto trenerių.

Pedagogika

Grace savo sėkmę kuria naudodama išbandytus mokymo metodus

Studentų stipriąsias ir silpnąsias puses lemia diagnostinis testas. Jo mokymosi stilių lemia ir mokymosi stiliaus testas. Atlikę analizę, studentai susiejami su pasirengimo testui treneriu, su kuriuo jie surengs individualų kursą, kuris geriausiai paruoštų juos geriausiai įvertinti egzaminą.

Pavyzdžiu paremta instrukcija, praktikos testų laikymo strategijos, testų modeliavimas ir apžvalga yra „ Grace Education “ mokymo metodų pagrindas.

Studentai pasirenka savo asmeninių kursų dieną ir laiką.

Galimi lankstūs mokėjimo planai.

Mes esame viena iš nedaugelio firmų, atsižvelgdama į geografines pragyvenimo išlaidas į savo kainas, kad mūsų programos ir paslaugos būtų prieinamos visiems studentams, neatsižvelgiant į jų gyvenamąją vietą.

Atsiliepimai

Maniau, kad„ Grace Education LSAT “kursai buvo puikūs. Turėjau puikią instruktorę, kuri žinojo, ką ji daro, ir sugebėjo efektyviai išmokyti metodikos. Kursų medžiaga buvo puiki, nes joje buvo pateikta daug klausimų ir praktikos testų, kurie visi buvo paimti iš ankstesnių LSAT. Per pamokas ir savarankiškai apžvelgdamas internetinę mokomąją medžiagą, aš galėjau padidinti savo balų 18 balų nuo pat pirmojo praktikos testo iki savo tikrojo LSAT. Šį kursą man rekomendavo nemažai draugų, ir aš taip apsidžiaugiau, kad jų klausiausi. Nuo to laiko, kai lankiau kursus, rekomendavau juos daugeliui žmonių, kurie dabar užsiregistravo į pamoką, ir esu įsitikinęs, kad jie taip pat nenusivils kursuose. Kimberly, JAV

Grace Education LSAT pasirengimo testams kursai veikia. Nesvarbu, ar siekiate didesnio balų skaičiaus, ar tiesiog bandote gauti kelis paskutinius taškus, kad pasiektumėte idealų rezultatą, „ Grace Education kursas apims jus. Medžiagų plotis ir gylis yra svarbiausi. Tačiau unikalus tikrų egzaminų klausimų organizavimas, internetiniai šaltiniai ir efektyvūs instruktoriai yra tai, kas iš tikrųjų verčia šį kursą veikti. Jei norite išnagrinėti kiekvieną kada nors paskelbtą klausimą, jie visi yra medžiagoje. Bet jei reikia subalansuoti mokyklos ir šį kursą, „ Grace Education “ pamokos ir namų darbų medžiaga leidžia efektyviausiai praleisti visą laiką. Geriausia tai, kad „ Grace Education “ požiūris į VISUS klausimus yra nuoseklus, todėl, kai taikote į vieną jūsų tipą, kuris jus užklumpa, jūsų žinios apie visus klausimus padidėja. Girdėjau pasakojimų, kaip instruktoriai kitose bandymų rengimo įmonėse „mokosi testo kartu su studentais“ (siaubas!), Tačiau „ Grace Education “ instruktoriai yra ne tik aukščiausio lygio, bet ir intensyviai mokomi, taip pat prieiga prie plačių, nuolatinių mokymo šaltinių. ”Sunil, JAV

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run.

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run. Skaityti mažiau