LL Amerikos Indijos ir krūminių įstatymo

Indijos advokatų programos LL.M yra lanksti. Pasikonsultavusi su fakulteto studentai gali pritaikyti studijų srityje ne tik Indijos įstatymus apskritai, bet atskirų poskyrių specialybių jie nori plėtoti. Programa yra prieinama arba kaip akademinės trasoje (pabrėžiant kursinius) ar mokslinių tyrimų keliu. Abiejose reikalauja Sėkmingai užbaigusi 24 kredito valandos minimalus iš Indijos įstatymus programą.

Mokiniai skatinami atlikti preliminarų pasirinkti taikymo sekti jos ketina siekti, kai jos įvežamos į programą. Atlikus pirminį pasirinkimą, tačiau nėra privaloma studentas. Fakultetas yra įsipareigojusi dirbti individualiai su kiekvienu studentu tenkinti ypatingus akademinius poreikius.

Dainos

Akademinė Track
Studentas, kuris pasirenka akademinę takelis gali užpildyti LLM - AAIL su 24 valandų vien kursinių, be disertacijos. Akademiniai bėgių studentai gali registruotis visą arba ne visą darbo laiką, ir turi užpildyti reikalavimus per trejus metus.

Tyrimai Track
Tyrimas trasa 24 kredito valandų programa su 3 kredito valandos disertacija minimumo. Studentai mokslo keliu gali pasirinkti daryti bet kur nuo 3 iki 12 kredito valandos disertacija, su likusiais valandas nuo kursinį darbą. Tyrimai bėgių studentai gali registruotis visą arba ne visą darbo laiką ir privalo baigti programą per 5 metus.

Programa prasideda miesteliu rugpjūčio viduryje kasmet, už rudens semestrą ir sausio pradžioje už pavasario semestrą. Visi studentai privalo lankyti kelių dienų "Pagrindai Teisės studijų" orientacijos prieš klasės pradėti.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų College of Law - The University of Tulsa »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
1 - 5 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date