LL į Amerikos indėnų ir vietinių teisės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LL Amerikos Indijos ir krūminių įstatymo

Indijos advokatų programos LL.M yra lanksti. Pasikonsultavusi su fakulteto studentai gali pritaikyti studijų srityje ne tik Indijos įstatymus apskritai, bet atskirų poskyrių specialybių jie nori plėtoti. Programa yra prieinama arba kaip akademinės trasoje (pabrėžiant kursinius) ar mokslinių tyrimų keliu. Abiejose reikalauja Sėkmingai užbaigusi 24 kredito valandos minimalus iš Indijos įstatymus programą.

Mokiniai skatinami atlikti preliminarų pasirinkti taikymo sekti jos ketina siekti, kai jos įvežamos į programą. Atlikus pirminį pasirinkimą, tačiau nėra privaloma studentas. Fakultetas yra įsipareigojusi dirbti individualiai su kiekvienu studentu tenkinti ypatingus akademinius poreikius.

Dainos

Akademinė Track
Studentas, kuris pasirenka akademinę takelis gali užpildyti LLM - AAIL su 24 valandų vien kursinių, be disertacijos. Akademiniai bėgių studentai gali registruotis visą arba ne visą darbo laiką, ir turi užpildyti reikalavimus per trejus metus.

Tyrimai Track
Tyrimas trasa 24 kredito valandų programa su 3 kredito valandos disertacija minimumo. Studentai mokslo keliu gali pasirinkti daryti bet kur nuo 3 iki 12 kredito valandos disertacija, su likusiais valandas nuo kursinį darbą. Tyrimai bėgių studentai gali registruotis visą arba ne visą darbo laiką ir privalo baigti programą per 5 metus.

Programa prasideda miesteliu rugpjūčio viduryje kasmet, už rudens semestrą ir sausio pradžioje už pavasario semestrą. Visi studentai privalo lankyti kelių dienų "Pagrindai Teisės studijų" orientacijos prieš klasės pradėti.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2014

Apie mokyklą

The University of Tulsa College of Law, a private institution with a total enrollment of less than 400, offers legal education opportunities to JD, LLM, joint degree, and certificate candidates for le ... Skaityti daugiau

The University of Tulsa College of Law, a private institution with a total enrollment of less than 400, offers legal education opportunities to JD, LLM, joint degree, and certificate candidates for leadership and academic excellence. Skaityti mažiau