LLB Airijos teisėje

Independent College Dublin

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

LLB Airijos teisėje

Independent College Dublin

LL.B laipsnis yra trejų metų bakalauro kursą į Airijos teisę tyrimas. Žinoma yra 8 lygis laipsnį, kuris yra patvirtintas Garbės draugijos Kings Inns tiems, kurie nori toliau tęsti studijas ir karjerą kaip advokato. Jis taip pat patvirtino, kad Airijos teisės draugija tiems, kurie nori toliau tęsti studijas ir karjerą kaip advokato.

Šis įstatymas laipsnis bus įdomūs tiems, kurie turi stiprų teisingumo jausmą, kurie turi abejojančiais ir mėgautis nustatant ir taikant problemų sprendimus. LL.B laipsnį Nepriklausomas College Dublin išmokas iš patvirtinimu ir stiprią paramą iš Bristol Law School ne iš Anglijos, Bristolio Vakarų viena iš pirmaujančių advokatų mokyklose Jungtinės Karalystės universitete. Žinoma yra pristatomi iš entuziastingų ir patyrusių mokytojų komanda. Be to, iš klasės dydžių pobūdis skatina interaktyvios ir diskursyvią požiūrį į teisės studijų.

Kurso turinys / struktūra

Laipsnis yra pristatomi per trejus metus ant Dieninės ir vakarinės pagrindu. Paprastai studentai bus reikalaujama užbaigti kasmet keturis modulius per du 12 savaičių mokymo semestrus.

Patekimo į rinką reikalavimai

Kolegija taip pat nustato minimalius atvykimo reikalavimus visiems savo studijų programas, siekiant užtikrinti, kad studentai turi reikiamą akademinę jėgų sėkmingai užbaigti programą. Minimalūs įvažiavimo reikalavimai visiems pirmojo laipsnio programas Kolegijoje yra nurodytos toliau: | Mažiausias Patekimo į rinką reikalavimai: Turi būti įtraukti į programą, studentai turi gauti 300 baigimo pažymėjimą taškų. Dėl išsamesnės informacijos apie priėmimo prašome kreiptis į Kolegijos Priėmimo skyrių.

Pareiškėjai su kitais kvalifikaciją ar patirtį: "Mes sveikiname paraiškas iš tų, kurie neturi įvažiavimo reikalavimus šiame komunikate. Universitetas svarstys prašymus dėl įrodymų asmeninio, profesinio ir švietimo patirtimi, kuri rodo, kad pareiškėjo gebėjimą patenkinti laipsnio reikalavimus. Mes norėtume suteikti Tokie pareiškėjai kiekvieną galimybę parodyti, kad jie turi motyvaciją ir gebėjimą sėkmingai savo pasirinktą studijų programą

Pradžios data

Rugsėjis 2015

Mokesčiai

Visas laikas: ES Studentai: 4750 € per metus (Mokėjimo planas variantų)

Įvertinimas

Kiekvienas modulis yra vertinama kaip trijų valandų uždarytas knyga egzaminu mokslo metais, ty iki gegužės pabaigos. RESIT galimybės yra rugpjūčio mėn. Baigiamasis egzaminas sudaro: paprastai 75% visų ženklų. Paprastai, likę 25% turimų ženklų galima sėkmingo raštu kursinių, kuris yra paruoštas per mokslo metus.

Karjeros galimybės

Daugelis absolventai LLB siekti karjeros arba kaip advokatai ar advokatams. Laipsnis yra patvirtintas profesionalių organų abu.

Solicitor. Absolventai LLB programos yra kvalifikuoti sėdėti brandos egzaminai - pirmoji dalis (FE1). Absolventai LLB baigs modulius visų aštuonių stojamuosius egzaminus: konstitucinė teisė, baudžiamoji teisė, deliktų, žemės teisė, nuosavo kapitalo ir tiki, Sutarčių teisė, įmonių teisė ir ES teisės.

Barrister. Absolventai LLB tvirtina sėdėti stojamųjų egzaminų į barrister-at-law studijų programą Garbės draugijos Kings Inns. Tam, kad būtų taip, akredituotos absolventai turi užpildyti šiuos pagrindinius modulius kaip laipsnis: žemės teisė, įmonių teisė, nuosavo kapitalo ir tiki, ES teisės Jurisprudencija ir administracinė teisė.

Absolventai Airijos teisėje LL.B taip pat gali siekti mokantis Anglijoje ir Velse advokatą. Akredituotos teisės studijų savininkai turi teisę taikyti ir sėdėti Teisės praktikos metu (LPC) Jungtinėje Karalystėje. Priešingu atveju, studentai gali imtis diplomą įstatymo (LDK) prieš kreipiantis dėl atvykimo į LPC. Paprastai, absolventai Airijos LL.B turės užsiregistruoti ir tada taikyti išimtis su Law Society of Anglijoje ir Velse, remiantis atskirų modulių užbaigtais dalis LL.B, kad jį būtų galima sėdėti LPC.

Nors kiekviena paraiška yra vertinama atskirai, pastaruosius absolventai Airijos LL.B ne Nepriklausomų College Dubline buvo suteikta išimtis visi, bet du dalykus iš LDK - Administracinės teisės ir anglų Žemės įstatymo. Užbaigimas šių dviejų LDK dalykų, tada gali būti suteiktos absolventai imtis LPC. Bet studentas domisi vykdo šį maršrutą link kvalifikacijos pirmiausia turėtų konsultuotis su solicitor reguliavimo tarnyba (SRA).

Kitos Karjera

Teisė laipsnis suteikia absolventas su unikaliu rinkinį pritaikomais įgūdžiais. Visų pirma, absolventai programos kurti puikius įgūdžius bendravimo raštu ir žodžiu, taip pat įgūdžius kritiškai analizuoti ir diskutuoti. Baigusių šią programą yra siekiama karjeros bankininkystės sektoriuje, finansinių paslaugų, valstybės tarnybos ir pan.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
4,750 EUR
per metus (ES)
Locations
Airijos sala - Dublin, County Dublin
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Airijos sala - Dublin, County Dublin
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla