LLB teisės su apskaita

Independent College Dublin

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

LLB teisės su apskaita

Independent College Dublin

LL.B laipsnis įstatymo su apskaita 4 metų studijų programa, derinant šias dvi disciplinas teisės ir apskaitos. Laipsnis apims pagrindinius modulius, kuriuos turi turėti teisės laipsnį tyrimą ir tuos, kurie būtini apskaitos studijų. Kvalifikacija suteikia puikią mokymus teisinės ir verslo specialistas.

Laipsnį Nepriklausomas College Dublin išmokas iš patvirtinimu ir stiprią paramą iš Bristol Law School ne iš Anglijos, Bristolio Vakarų viena iš pirmaujančių advokatų mokyklose Jungtinės Karalystės universitete. Žinoma yra pristatomi iš entuziastingų ir patyrusių mokytojų komanda. Be to, iš klasės dydžių pobūdis skatina interaktyvios ir diskursyvią požiūrį į teisės studijų.

Kurso turinys / struktūra

Laipsnis yra pristatomi per ketverius metus į Dieninės ir vakarinės pagrindu. Paprastai studentai bus reikalaujama užbaigti kasmet keturis modulius per du 12 savaičių mokymo semestrus.

Patekimo į rinką reikalavimai

Kolegija taip pat nustato minimalius atvykimo reikalavimus visiems savo studijų programas, siekiant užtikrinti, kad studentai turi reikiamą akademinę jėgų sėkmingai užbaigti programą. Minimalūs įvažiavimo reikalavimai visiems pirmojo laipsnio programas Kolegijoje yra nurodytos toliau: | Mažiausias Patekimo į rinką reikalavimai: Turi būti įtraukti į programą, studentai turi gauti 300 baigimo pažymėjimą taškų. Dėl išsamesnės informacijos apie priėmimo prašome kreiptis į Kolegijos Priėmimo skyrių.

Pareiškėjai su kitais kvalifikaciją ar patirtį: "Mes sveikiname paraiškas iš tų, kurie neturi įvažiavimo reikalavimus šiame komunikate. Universitetas svarstys prašymus dėl įrodymų asmeninio, profesinio ir švietimo patirtimi, kuri rodo, kad pareiškėjo gebėjimą patenkinti laipsnio reikalavimus. Mes norėtume suteikti Tokie pareiškėjai kiekvieną galimybę parodyti, kad jie turi motyvaciją ir gebėjimą sėkmingai savo pasirinktą studijų programą

Pradžios data

Rugsėjis 2015

Mokesčiai

Visas laikas: ES Studentai: 4750 € per metus (Mokėjimo planas variantų)

Įvertinimas

Kiekvienas modulis yra vertinama kaip trijų valandų uždarytas knyga egzaminu mokslo metais, ty iki gegužės pabaigos. RESIT galimybės yra rugpjūčio mėn. Baigiamasis egzaminas sudaro: paprastai 75% visų ženklų. Paprastai, likę 25% turimų ženklų galima sėkmingo raštu kursinių, kuris yra paruoštas per mokslo metus.

Guilds

Anglijos, Bristol West universitetas.

Karjeros galimybės

Studijų programa bus suteikti studentams su lanksčia kvalifikaciją, kuri gali leisti jiems siekti karjeros arba teisės ar verslo srityse. Baigusiems programas bus teikiama su pagrindinių kompetencijų studijuoti teisę ir apskaitą ne profesionalaus lygio, ar kad yra kaip apskaitininkas arba apmokytas advokatas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
4,750 EUR
ES (dieninės)
Locations
Airijos sala - Dublin, County Dublin
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Airijos sala - Dublin, County Dublin
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla