LLM programa tinka teisės absolventų ir teisės specialistų, kurie domisi mokslinių tyrimų ir raštu, kurie turi laiko, taip pat gebėjimą atlikti gana didelę teisinę mokslinius tyrimus pažangių akademinių lygiu. Dėl reikliausių pobūdžio mokslinių tyrimų sudedamoji dalis, pradėti programą yra tik tiems pareiškėjams, su puikia akademinės įrašo į LLB. Tačiau yra ir kitų patekimo keliai pareiškėjams, kurie sugebės įrodyti savo tinkamumą programai.

Kursinių komponentas susideda iš keturių kursų, kurių gali būti imamasi arba specializuotoje srityje arba bendrojo srityje. Tyrimų komponentas sudaro lankomumo kurso tyrimų metodika, du mokslinių tyrimų esė apie 5 000 žodžių kiekvienas ir tyrimų ataskaita 10 000 žodžių.

Privalumai programos:

Kursinių LLM yra puikus būdas sukurti žiniomis konkrečioje srityje įstatymo, tokiu būdu stiprinant One realizuoti kaip praktikuojantis teisininkas. Iki galandimo savo mokslinių tyrimų ir rašymo įgūdžius, LLM suteikia advokatams įrankiai, jie turi gilinti teisines žinias per visą savo karjerą. Šie įgūdžiai leidžia jiems prisidėti prie žinių ekonomikos augimo teisinės bendruomenės ir kurti savo reputaciją kaip ekspertai konkrečių sričių teisinio intereso.

Gyvenimo metmenys:

Dalykų, kurių buvo imtasi kursinių ir mokslinių tyrimų ataskaitos LLM derinys priklauso nuo pasirinkto lauko. Programos yra siūlomi šiose srityse:

Bendras Tai labiausiai lankstus laukų, leidžianti studentams pasirinkti keturis kursus iš bet kitose srityse.

Komercinių ir verslo teisė Maitinimas verslo advokatas, kuris reikalauja specialių žinių labai konkurencingoje srityje įstatymo, šioje srityje leidžia studentams pasirinkti keturis kursus iš komercinių įvairiomis temomis.

Įmonių teisė Tai labai populiarus laukas siekiama komercinių teisininkų, kurie nori sutelkti dėmesį į įmonių teisę, visų pirma.

Aplinkos apsaugos teisė Tai klestinčią ir jaudinantis srityje siūlo Advokatai galimybę specializuotis aplinkos teisė ir tvaraus vystymosi.

Žmogaus teisių propagavimą ir bylinėjimasis Žmogaus teisės ir visuomenės intereso bylinėjimasis yra teisinio vystymosi priešakyje visame pasaulyje. Šis laukas suteikia advokatams praktinį taip pat teorinių žinių, reikalingų praktika šioje srityje energingas įstatymo.

Informacija ir komunikacija teisė Šis laukas siūlo pažangiausius žinių teisininkams, besidomintiems didžioji technologinės pažangos per pastaruosius du dešimtmečius.

Tarptautinė teisė Šis laukas suteikia advokatams puikų supratimą apie viešosios tarptautinės teisės ir jos didelį poveikį mūsų globalizuotame pasaulyje.

Tarptautinės ekonominės teisės (anksčiau Tarptautinė teisė ir ekonomika) Šis laukas rengia teisininkus DĖL karjeros tarptautinėje prekyboje gilinant jų žinias apie teisės ir ekonomikos pasaulinių komercinių santykių.

Pastaba: Studentai, kurie nebuvo baigti ekonomika per trečiąjį metų pakopos turi užpildyti Mandela institutas kursų Ekonomika įstatymo be nustatytų kursų šioje srityje.

Darbo teisė Dinamišką pobūdį į darbo rinką ir jos reguliavimo pristato amžiną iššūkis praktikuojančio teisininko. Šis laukas numato advokatams su up-to-the-minute žinių Pietų Afrikos darbo teisės ir suteikia jiems įrankius, kurių jiems reikia susidoroti su būsimo teisinio vystymosi šioje srityje.

Pensijų įstatymas Šis laukas atsakymai į iš praktikos specializuoto mokymosi poreikį yra teisės srityje, kad itin išaugo per pastarąjį dešimtmetį.

Mokesčių teisė Šis laukas remiasi puikia reputacija mokykloje aukštojo diplomas mokesčių teisė, kurią ji faktiškai pakeičia.

Uždarymo datas:

  • 31 rugpjūtis 2015 (Tarptautiniai studentai)
  • 30 rugsėjis 2015 (Pietų Afrikos studentams)
Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
31 August 2015 (International students), 30 September 2015 (South African students)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
31 August 2015 (International students), 30 September 2015 (South African students)

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
31 August 2015 (International students), 30 September 2015 (South African students)
End Date