LLM lyginamosios žiniasklaidos įstatymą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LL Lyginamoji žiniasklaidos įstatymas yra pirmoji ir vienintelė žinoma jos tipą turi būti teikiamos Airijos Respublikoje. Tai specializuota programa, kuri analizuoja žiniasklaidos reguliavimą Airijoje ir tarptautiniu mastu. Visų pirma, Airijos ir tarptautinius pokyčius, susijusius su apribojimais dėl žiniasklaidoje nuo dėl privatumo, šmeižimu, nepagarbos teismui ir informacijos laisvės įstatymais yra nuodugniai išnagrinėtas. Įstatymu reguliavimas Airijoje ir visoje Europos Sąjungoje žiniasklaidos taip pat analizuojami. Šis kursas yra idealus tiems, su teisinių ir etinių klausimų, susijusių su saviraiškos laisvę visame pasaulyje interesus.

Per savo kartu su Nepriklausomų News & Media, Kolegija turi prieigą prie geriausių praktikų šioje srityje, ar tai būtų teisės specialistai praktikuojančių žiniasklaidos įstatymą ar redaktoriai ar žurnalistai, grumtis su šiais teisiniais klausimais kasdien. Kartu su Koledžo patyrę ir entuziastingi mokymo komanda, LL.M. suteikia unikalią galimybę studentams mokytis apie teorinius aspektus teisės ir kaip ji veikia praktiškai.

Kurso turinys / struktūra

(Metų skaičius ir modulių per metus). Apybraiža tik.

Laipsnis yra pristatomi per vienerius metus visą laiką ir dvejus metus vakarą visu etatu. Paprastai studentai bus reikalaujama užbaigti tris modulius per du 12 savaičių mokymo semestrus. Kursas suskirstytas taip:

1 semestras

 • Tyrimo metodai
 • Saviraiškos laisvė: Konstituciniai perspektyvos
 • Šmeižtas ir žiniasklaida

2 semestras

 • Įstatymas Privatumas
 • Žiniasklaida reglamentas
 • Pasirenkamasis *

Pasirenkant

 • Šmeižtas: praktika ir tvarka
 • Informacijos laisvės įstatymo
 • Intelektinė nuosavybė; Teisė ir žiniasklaida

Disertacija

Studentai taip pat turi užpildyti tarp 15,000 disertaciją 20.000 žodžių. Studentai bus priskirtas vadovui padėti ir paremti studentus užbaigti savo disertaciją.

Patekimo į rinką reikalavimai

LL neapsiriboja tiems, kurie studijavo teisę pakopos. Jis taip pat yra atvira tiems iš kitų sričių, pavyzdžiui, meno, žurnalistikos ir kitų susijusių programų.

Bent mažesnis antros klasės (2.2) laipsnis įstatymo ar susijusios disciplinos ar užsienio ekvivalento arba atitinkamą darbo patirtį, įskaitant turėjusio atsakomybės poziciją, susijusią su LL.M. Kur ieškovo gimtoji kalba nėra anglų, pareiškėjas taip pat turi įrodyti, kad moka anglų: minimalus standartas yra Britų taryba, IELTS juostos 6,5 arba TOEFL balai 575 (popierinius dokumentus), 232 (kompiuterinis) arba 89 (su internetu pagrindu).

Mes sveikiname paraiškas iš tų, kurie neturi įvažiavimo reikalavimus šiame komunikate. Universitetas svarstys prašymus dėl įrodymų asmeninio, profesinio ir švietimo patirtimi, kuri rodo, kad pareiškėjo gebėjimą patenkinti Masters poreikius. Mes norėtume suteikti Tokie pareiškėjai kiekvieną galimybę parodyti, kad jie turi motyvaciją ir gebėjimą sėkmingai savo pasirinktą studijų programą.

Mokesčiai

 • Diena Laikas: 4250 €
 • Ne ES užsienyje: 8500 €
 • Ištęstinės: 4250 €

Įvertinimas

Moduliai paprastai vertinami kaip rašytinio kūrinio kursinių (apie 3000 žodžių) ir dvi valandas nagrinėjimu kiekvieno semestro (sausio ir gegužės) pabaigoje. Studentai taip pat turi baigti 15000 iki 20000 žodžių disertaciją pasirinktos srities, susijusios su žiniasklaidos įstatymą. Darbas būtų dažniausiai turi pateikti rugsėjo mėnesį.

Karjeros galimybės

Iš LLM tikslas yra suteikti studentams su patirtimi, įgūdžiais ir žiniomis spręsti teisinius klausimus, kurie kyla žiniasklaidos šiuolaikinės amžiaus. Programa yra ypač tinka teisės absolventų / specialistams, kurie nori specializuotis šioje srityje. Taip pat svarbu tiems, kurie dirba šiame sektoriuje, ar tai būtų kaip žurnalistų, interneto dizaineriai, leidėjai ir kt.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2015

Apie mokyklą

You may have many choices facing you, but before you decide where to go to complete your undergraduate, postgraduate or professional qualification, here are some of the reasons why you should choose I ... Skaityti daugiau

You may have many choices facing you, but before you decide where to go to complete your undergraduate, postgraduate or professional qualification, here are some of the reasons why you should choose Independent College Dublin: Skaityti mažiau