Llm pagal amerikiečių įstatymus

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Wake Forest Law University Teisės fakultetas LL.M. studijų programa yra sukurta visų pirma tarptautiniams teisininkams ir studentams, turintiems pirmąjį teisinį išsilavinimą iš savo gimtosios šalies, ir norą stiprinti savo teisinę karjerą, studijuodami Jungtinių Valstijų įstatymus. Programos funkcijos :

  • Vienerius metus, dieninių studijų kursas, prasidedantis rudens semestre. Studentai gali nuspręsti pratęsti savo studijas ilgiau nei metus.
  • Studijų kursas, skatinantis studentus siekti savo individualių interesų atliekant mokslinius tyrimus ir kursinius darbus.
  • Palaikoma mentorystės programa, apimanti tiek JD, tiek "Wake/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing" specialybės fakulteto talentus. "Wake Forest/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing" teisės mokykla per dešimtmetį pasiūlė stiprias tarptautines programas, o daugelis dėstytojų yra tarptautinės teisės specialistai.

LL.M. Wake Forest universiteto Teisės fakultete vykstanti programa turi ilgametę tradiciją parengti absolventus už svarbius vadovaujančius vaidmenis. Jo absolventai yra žinomi privatūs advokatai, teisėjai, vyriausybės pareigūnai, vidaus advokatai, generaliniai patarėjai ir SJD kandidatai. Absolventai paprastai grįžta į savo gimtąsias šalis, norėdami atnaujinti ar išplėsti savo teisinę karjerą įmonių teisėje, viešojoje politikoje, bylinėjimosi teisme, viešosios paslaugos, investicinės bankininkystės srityje ir daugybės kitų specialybių, susijusių su tarptautine teise.

LLM akademikai

"Wake Forest" teisės mokykloje teisės globalizacija paskatino teisinės mokyklos vis didesnį įsipareigojimą siekti tarptautinių teisinių studijų. Be tradicinių admiraliteto ir jūrų teisės, tarptautinės viešosios teisės ir įstatymų kolizijų (tarptautinės privatinės teisės) kursų, mūsų mokymo programoje yra tarptautinių verslo sandorių, lyginamosios teisės, lyginamosios konstitucinės teisės, Europos Sąjungos teisės, imigracijos teisės, tarptautinės prekybos teisės, tarptautines žmogaus teises ir tarptautinę aplinkosaugos teisę. LL.M. studentai gali vykdyti kursinius darbus ir nukreipti mokslinius tyrimus į juos dominančią teisės sritį. Programa LL.M. studentai turi teisę į kursus, kurie yra mokyklos tradicinės Amerikos teisės mokymo programos dalis, o mūsų studentai dažnai yra tose pačiose klasėse, kuriose yra pirmojo, antrojo ir trečiojo JD studentai. Aukštos kvalifikacijos užsienio šalių teisės absolventai, kurie siekia patirties, susijusios su Amerikos teisine sistema ir profesija, yra skatinami kreiptis į Wake Forest universiteto teisės mokyklą. Mūsų programa siūlo labai plačią mokymo programą, kuri bus neįkainojama teisininkams, norintiems tobulinti savo teisinę karjerą studijuoti JAV įstatymus.

karjeros planavimo

LL.M. Wake Forest universiteto teisės fakulteto studentai turi teisę pasinaudoti Karjeros ir profesinio tobulėjimo tarnybos teikiamomis paslaugomis. Kartu su Tarptautinių aukštojo mokslo programų biuru LL.M. studentai turi galimybę dalyvauti seminaruose apie rašymo atnaujinimą, motyvacinius laiškus, stažuotes ir kt. Be to, Wake Foresto universiteto teisės mokykla yra Tarptautinės studentų interviu programos (ISIP) narė, teikianti LL.M. studentams galimybę interviu su kai kuriomis didžiausių tarptautinių advokatų kontorų ir kompanijų. Kiekvienais metais Wake Forest University LL.M. studentai yra atrinkti dalyvauti interviu procese Niujorke. Įstojus į programą, LL.M. studentai gauna prieigą prie mūsų stažuočių sąrašų, kurie kasmet atnaujinami su naujomis galimybėmis.

Priėmimo kvalifikacija

LL.M. laipsnis Amerikos teisėje yra vienerių metų studijų programa, visų pirma skirta tarptautiniams teisininkams ir studentams, turintiems pirmąjį teisinį išsilavinimą iš savo gimtosios šalies ir norintiems išplėsti savo studijas Amerikos teisės srityje JAV Norėdami gauti priėmimo į programą , LL.M. pareiškėjai privalo:

  • Turi pirmąjį teisės laipsnį iš akredituotos teisės mokyklos savo šalyje.
  • Pateikite TOEFL balą iš 600 popieriaus bandymų arba 100 internetinių testų. Mes svarstysime, kaip suteikti atleidimą nuo TOEFL reikalavimo, jei esate iš anglų kalbos šalies, įgijote teisės laipsnį angliškai kalbančioje šalyje arba gavote anksčiau akademinį laipsnį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pareiškėjai, kurių TOEFL balas yra šiek tiek mažesnis už šį minimalų lygį, gali būti sąlygiškai įleidžiamas. Pareiškėjai turės sėkmingai užpildyti patvirtintą anglų kalbos kaip antrosios kalbos kursą ir pateikti atnaujintą TOEFL balą.

LL.M. priėmimo sprendimai grindžiami keliais veiksniais, apimančiais akademinę ir profesinę patirtį, rekomendacinius laiškus, pareiškėjų anglų kalbos žinias ir kandidato sugebėjimą tobulinti akademinę ir geografinę šios klasės įvairovę.

Taikyti dabar!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The formal study of law has been part of Wake Forest University since 1894. Over the years, Wake Forest University has evolved as a small Baptist college for men located just north of Raleigh, North C ... Skaityti daugiau

The formal study of law has been part of Wake Forest University since 1894. Over the years, Wake Forest University has evolved as a small Baptist college for men located just north of Raleigh, North Carolina, to an independent, multi-dimensional, nationally recognized university located in Winston-Salem. Skaityti mažiau