Lt Amerikos įstatyme

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LL.M. studijų programa susideda iš 24 kreditų valandų studijų ir paprastai gali būti baigta per metus, nors ne visą darbo dieną galimybė yra vietos studentams LL.M. ginčų sprendimo programoje.

Labai atrankinis programų pobūdis leidžia studentams individualizuoti savo studijų planą atsižvelgiant į jų konkrečius poreikius ir interesus. Pareiškėjai yra iš įvairių gyvenimo sričių ir iš įvairių šalių.

LL.M. Amerikos įstatyme

Mizzou LL.M. Amerikos įstatyme pateikiamas įvadas į Amerikos teisinę sistemą ir JAV teisinę praktiką studentams, kurie įgijo pirmąjį teisinį laipsnį už JAV ribų.

Be 6 kreditų valandų reikalaujamų kursų - įvadas į JAV įstatymus, profesinę atsakomybę ir teisinius tyrimus bei rašymą, studentai gali pritaikyti savo studijas tokiose srityse kaip intelektinė nuosavybė, komercinė teisė, tarptautinė teisė, aplinkosaugos teisė ir darbo teisė.

Ar LL.M. Programa man?

Teisės magistro programa yra tinkama teisininkams, turintiems įvairią profesinę kvalifikaciją ir interesus, pavyzdžiui:

 • Konsultacijos privačioms ir viešosioms organizacijoms, atstovaujančioms klientams, ir jos galėtų padėti kurti savo organizacijoms skirtas sistemas, skirtas reguliariems ginčams, susijusiems su partneriais, klientais, tiekėjais ir darbuotojais, tvarkyti.
 • Advokatai, norintys administruoti viešąsias ir privačias ginčų sprendimo organizacijas, pavyzdžiui, privačias ginčų sprendimo įmones, ginčų sprendimo programas su teismo sprendimais, bendruomenės tarpininkavimo programas arba ginčų sprendimo biurus.
 • Vyriausybės teisininkai, kurie tarnauja kaip administracinės teisės teisėjai arba bylas nagrinėjantys pareigūnai, arba kurie yra atsakingi už visuomenės dalyvavimo procesus.
 • Advokatai, kurie nori tapti teisėtais akademikais, daugiausia dėmesio skiriant ginčams spręsti.
 • Advokatai, kurie nori plėtoti karjerą kaip tarpininkai, arbitrai, instruktoriai ir ginčų sprendimo konsultantai.
 • Advokatai privačioje praktikoje.
 • Advokatai iš užsienio, kurie dalyvauja kuriant ginčų sprendimo procesus savo šalyse.

Programa skirta:

 • Padidinti žinias apie įvairių ginčų sprendimo procesų tikslus ir padarinius.
 • Iš anksto suprasti tradicinių teisinių procesų ir kitų ginčų sprendimo procesų sąveiką.
 • Gerinti advokatų ir neutralių ginčų sprendimo procesuose naudojamus įgūdžius.
 • Skatinti supratimą, reikalingą tinkamiems, veiksmingiems ir teisingiems ginčų sprendimo procesams viešosiose ir privačiose organizacijose kurti.
 • Padidinti supratimą apie profesionalų ir etines atsakomybes neutralių ginčų sprendimo procesuose.
 • Padėti plėtoti teoriją, viešąją politiką ir profesinę etiką ginčų sprendimo srityje.
Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2017

Apie mokyklą

The Law Department at the University of Missouri was founded in 1872. Since that time, the law school has produced well-rounded lawyers who are sensitive to ethical issues, prepared to serve clients a ... Skaityti daugiau

The Law Department at the University of Missouri was founded in 1872. Since that time, the law school has produced well-rounded lawyers who are sensitive to ethical issues, prepared to serve clients and ready to be leaders in promoting justice for the State of Missouri and the nation. Skaityti mažiau