MBA Teisės Programos

MBA programos

Teisės MBA studijos - tai verslo administravimo magistro studijos, kurių programos yra orientuotos į teisę. Šio tipo studijos tampa vis populiaresnės ir svarbesnės, nes verslininkams tampa vis svarbiau turėti teisinius pagrindus.

Teisės MBA studijas pasirinkę studentai nagrinėja įmonės ekonomiką, organizacinę elgseną, strateginę vadybą, mokestines sistemas, konstitucinę teisė bei valdymo subtilybes ir t.t. Daugelis teisės MBA programų yra baigiamos magistro darbu ar kitu savarankišku projektu, kurį studijų pabaigoje reikia apsiginti prieš kompetentingą komisiją.

Didelė teisės MBA studijų programų įvairovė gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Savo studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių teisės MBA studijų sąrašą.

Naujai pridėtos teisės MBA studijų programos

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra teisės MBA?

Kas yra teisės MBA?
Teisės MBA - tai verslo administravimo magistro studijos su teisine pakraipa. Daugybė universitetų studentams taip pat gali pasiūlyti ir dvigubo laipsnio MBA/Juris Doctor studijų programą. Šios studijos studentus ne tik paruošia kvalifikaciniam egzaminui (Bar Examination), bet ir suteikia konkurencinio pranašumo, kuris yra taip vertinamas tiek akademiniame, tiek teisiniame pasaulyje. Šio tipo programos itin tinka studentams, kuriuos domina, įmonės teisė, vadybos konsultavimas ar verslas.

Kokie yra teisės MBA privalumai?
Teisės MBA arba dvigubo MBA/Juris Doctor laipsnio studijos suteikia daugybę privalumų. Studentai baigę šio tipo studijų programas turi daugybę karjeros galimybių, nes šios studijos apima itin platų dalykų spektrą. Teisės MBA studijos paprastai trunka tik trejus metus. Kai kurie universitetai studentams gali pasiūlyti ištęstines arba internetines teisės MBA studijas, kurios yra skirtos dirbantiems ar kitų įsipareigojimų turintiems žmonėms.

Kokie dalykai yra įtraukiami į teisės MBA studijas?
Į teisės MBA studijų programas įtraukiami kursai gali labai skirtis, tai priklauso nuo konkrečios studijų programos ir šalies, kurioje noria mokytis. Vieni iš dažniausiai sutinkamų teisės MBA kursų yra apskaita ir finansai, rinkodara, strateginė vadyba, informacinės sistemos, verslo, bankų, tarptautinių mainų teisė ir t.t. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiami ir kursai, kurie yra būtini norint sėkmingai pasiruošti kvalifikaciniam egzaminui, pvz., teisinių sutarčių, kriminalinė ar deliktų teisė.

Kiek kainuoja teisės MBA studijos?
Teisės MBA kaina labai priklauso nuo pasirinktos studijų programos, universiteto ir šalies, kurioje norima mokytis. Būsimieji studentai turėtų apsvarstyti ne tik studijų kainą, bet ir pragyvenimo išlaidas, sveikatos draudimo kaštus ir pan. Kai kurie universitetai studentams gali skirti stipendijas, ar kitų formų finansinę pagalbą. Tad dėl konkrečių programų kainų bei galimų stipendijų reikėtų susisiekti su dominančiais universitetais.

Kokie reikalavimai yra keliami stojant į teisės MBA studijas?
Į teisės MBA studijas norintys stoti studentai, turi būti aukštais balais pabaigę teisės bakalauro studijas. Kai kurie universitetai taip pat reikalauja, kad stojantieji būtų įgiję bent porą metų profesinės patirties teisės srityje. Kiti konkurencingi universitetai stojančiųjų prašo atlikti tyrimą ir pateikti jo aprašymą kartu su kitais stojimo dokumentais. Kiti universitetai prašo, kad studentas būtų išlaikęs tam tikrus teisės kursus, surinkęs pakankamai kreditų ir gavęs reikiamus pažymius. Kodėl rinktis internetines teisės MBA studijas?
Internetinės teisės MBA studijos tinka tiems, kas dėl tam tikrų priežasčių negali stoti į dienines studijas. Kai kurie geriausieji pasaulio universitetai siūlo internetines teisės programas, kurių kokybė nenusileidžia tos pačios specialybės dieninėms studijų programoms. Šiame puslapyje rasite užklausos formas, kurias užpildę galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančių universitetų priėmimo skyriais. Kas yra dvigubas MBA/Juris Doctor laipsnis?
Dvigubas MBA/Juris Doctor laipsnis gali trukti iki ketverių metų, tačiau jis suteikia daugybę privalumų. Kai kurie universitetai studentams siūlo stoti į dvi studijų programas vienu metu - į teisės studijų programą ir į verslo administravimo magistro studijų programą. Tad šios programos paskaitos yra vedamos dviejuose fakultetuose - teisės ir verslo.

Kur rinktis teisės MBA studijas?
Teisės MBA programas siūlo daugybė geriausių pasaulio universitetų. Šios studijos yra vienos populiariausių tarp tarptautinių studentų. Šio tipo studijas siūlo Kanados, Prancūzijos, Jordanijos, Libano, Saudo Arabijos, UK, JAV ir kitų šalių universitetai. Žemiau rasite daugiau informacijos apie teisės MBA arba dvigubo laipsnio MBA/Juris Doctor studijas.