Filter
MBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti teisės MBA studijų programų - 2019

Teisės MBA studijos yra verslo administravimo magistro studijos su teisine pakraipa. Teisės MBA studijų programos ypatingai tinka tiems studentams, kurie domisi įmonių teise, verslumu, verslo konsultavimu ar tiesiog verslu.

Kokie yra Teisės MBA studijų privalumai?

Teisės MBA studijos studentams suteikia daugybę privalumų. Vienas jų – kadangi šios studijų programos yra tarpdisciplininės jas baigę studentai turi konkurencinio pranašumo, kuris yra taip vertinamas darbo rinkoje. Dieninės teisės MBA studijų programos paprastai užtrunka tik trejus metus. Daugybė universitetų bei verslo mokyklų studentams siūlo ne tik dienines ar vakarines, bet ir kur kas lankstesnes internetines teisės MBA studijų programas. Šio tipo studijos studentams leidžia studijas suderinti su netgi ir pilno etato darbu ar kitais įsipareigojimais.

Kokie kursai yra įtraukiami į teisės MBA studijų programas?

Į teisės MBA studijų programas paprastai yra įtraukiami tokie kursai kaip finansų apskaita, rinkodara, verslo strategija, žmogiškųjų išteklių vadyba, informacinės sistemos ir kiti su verslu susiję dalykai, o taip pat ir verslo teisė, komercinė, mokestinių sistemų ar bankų teisė.

Kokie reikalavimai yra keliami stojantiems į MBA teisės studijų programas?

Į teisės MBA studijų programas norintys stoti studentai jau turi turėti susijusios srities bakalauro laipsnį. Ir paprastai iš jų yra reikalaujama gana aukšto balų vidurkio. Be to, kai kurie universitetai iš studentų reikalauja bent dvejų metų darbo patirties susijusioje srityje.

Kiek kainuoja Teisės MBA studijos?

Šių studijų kaina gali labai stipriai skirtis. Tai paprastai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos, studijų tipo (dieninės, vakarinės ar internetinės studijos) bei šalies, kurioje studentas nori mokytis. Būsimiesiems studentams yra siūloma pasidomėti ne tik konkrečių studijų kainomis, bet ir pragyvenimui tam tikrose šalyse reikalingomis išlaidomis, vadovėlių kainomis ir t.t. taip pat verta turėti omenyje, kad kai kurie universitetai, taip pat viešieji ir privatūs fondai, studentams gali pasiūlyti įvairiausias stipendijas ar kitų formų finansinės pagalbos. Todėl finansiniais klausimais būsimiesiems studentams būtų patartina susisiekti su juos dominančiais universitetais, nes jų priėmimo skyrių darbuotojai dažnai yra paslaugūs ir suteikia visą reikalingą informaciją. Tad dėl studijų kainų bei galimų stipendijų studentams rekomenduotumėme tiesiogiai susisiekti su juos dominančiais universitetais.

Kodėl verta rinktis internetines Teisės MBA studijas?

Teisės MBA studijų programos ypatingai tinka pilnu etatu dirbantiems ar kitų įsipareigojimų turintiems žmonėms. Šio tipo studijas taip pat dažnai renkasi tie studentai, kurie dėl įvairiausių priežasčių negali ar nenori nuolat važinėti į jų pasirinktą universitetą ar netgi dėl studijų kraustytis į kitą šalį. Geriausieji pasaulio universitetai studentams gali pasiūlyti internetines teisės MBA studijų programas, kurios kokybe nenusileidžia dieninėms tos pačios specialybės studijomis.

Kai stoti į teisės MBA studijų programas?

Jeigu susidomėjote teisės MBA studijų programos, peržvelkite žemiau pateiktą studijų sąrašą. Galbūt rasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių o galbūt ir asmeninių tikslų. Jeigu jums kils klausimų apie konkrečią studijų programą, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

Mūsų MBA Verslo įstatymas suteikia studentams bazinių žinių ir supratimą apie verslo ir gebėjimas specializuotis teisės subjektai antrosios kadencijos metu. ... [+]

MBA @ BGS nuo £ 2500

MBA Verslo teisė

&nbsp

Mūsų MBA Verslo įstatymas suteikia studentams bazinių žinių ir supratimą apie verslo ir gebėjimas specializuotis teisės subjektai antrosios kadencijos metu. Antrai kadencijai leis studentams gauti teisinės praktikos ir teorijos verslo sektoriuje, ir gebėjimas suformuluoti raštu ir žodžiu aktualiomis išduotas verslo ir teisės argumentai supratimą.

MBA programa susideda iš aštuonių modulių, kurių kiekviena skirta įvairių verslo / vadybos tema Tarptautinio verslo orientacijos. Mokymo ir mokymosi šioje programoje yra teikiama per paskaitas, seminarus, vadovėliai, ekskursijos ir nepriklausomą tyrimą.Mokymo ir mokymosi programa, dar labiau pagyvina aktyvių mokslinių tyrimų darbuotojų, ypač bendrų sričių, verslo ir vadybos teorijos. MBA programa yra verta viso 180 kreditų. ... [-]

Jungtinė Karalystė Birmingham
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba