MGL viešųjų pirkimų srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nuo 1960 m. GW pateikė griežtą mokymo programą, apimančią tarpdisciplininius valdžios pirkimų švietimo pasiekimus. Šiandien federalinės vyriausybės metinis paslaugų, prekių ir statybų įsigijimas sudaro daugiau nei 500 mlrd. USD. Valstybės ir vietos valdžios pirkimai žymiai padidina viešųjų pirkimų apimtį ir su tuo susijusias teisinės praktikos galimybes. Kai pasaulinė rinka tampa vis sklandesnė ir integruotesnė, tarptautinių ir lyginamųjų viešųjų pirkimų žinios tampa vis svarbesnės. Pasaulio prekybos organizacijos raida sukėlė naują dialogą apie viešųjų pirkimų vaidmenį tiek besivystančiose, tiek išsivysčiusiose šalyse. Mūsų įvairūs kursų pasiūlymai ir ekspertų dieniniai ir papildomi dėstytojai įgalina būsimus lyderius ir politikos formuotojus įsigijimo bendruomenėje čia ir užsienyje.

„GW Law“ yra vyriausybės viešųjų pirkimų teisės drausmės gimtinė. Gerbiami mūsų fakulteto nariai yra pripažįstami šios srities minties lyderiais, kurie teikia stipendijas, kurios keičia pasaulio mąstymą ir kalbą apie viešuosius pirkimus. Mūsų patirtinė, praktika paremta programa paruošia studentus sudėtingos viešųjų pirkimų teisės praktikos reikalavimams. Mes siūlome neprilygstamą laipsnių įvairovę - advokatams mokymo srityje, advokatams ir ne advokatams, turintiems patirties valstybinių pirkimų srityje.

Šios praktikos srities kursuose nagrinėjamos taisyklės, reglamentuojančios procesą, pagal kurį federalinė vyriausybė sudaro sutartis su privačiomis šalimis ir prižiūri tų sutarčių vykdymą. Vyriausybės sutartys yra vieno semestro apklausos kursas studentams, norintiems gauti bendrą šios srities teisės apžvalgą; tie, kurie nori išsamesnio studijų kurso, gali pasirinkti Vyriausybės sutarčių sudarymo ir Vyriausybės sutarčių vykdymo seką. Išplėstiniai šios srities kursai apima seminarų ciklą, skirtą studentams geriau suprasti, kaip veikia viešųjų pirkimų sistemos tiek JAV, tiek užsienyje, ir pasirinktus temų kursus, skirtus studentams suteikti skirtingą požiūrį į iškylančius įstatymų klausimus.

„GW Law“ MSL padeda patenkinti didėjantį ne advokatų poreikį susipažinti su daugybe būdų, kuriais įstatymai daro įtaką pramonei. MSL programa skirta profesionalams, nesidomintiems teisinio laipsnio įgijimu ar praktikuojančiais teisę, tačiau dirbantiems darbus, kuriuose svarbu žinoti įstatymus. Įgytos žinios gali sustiprinti pasirengimą karjerai ar profesinę pažangą.

Kas gali pasinaudoti?

 • Federalinių ar vyriausybinių reikalų pareigūnai
 • Žurnalistai
 • Konsultantai
 • Liudytojai ekspertai, liudijantys valstybinėse įstaigose
 • Atitikties pareigūnai
 • Viešųjų pirkimų specialistai
 • Politikos analitikai
 • Kiti, kurie siekia teisinės įžvalgos apie susijusią karjerą

Mėgaukitės lanksčia, įvairialype mokymo programa

Turėdama griežtą, bet valdomą mokymo programą, MSL programa suteikia studentams galimybę lanksčiai planuoti individualiai pritaikytą kursų apimtį, atitinkančią jų poreikius.

Privalomi kursai - 11 kreditų

Pasirenkamieji kursai - 13 kreditų (pasirenkama iš šios reprezentatyvios atrankos)
 • Vyriausybės sutarčių sudarymas (6502) - 3 kreditai
 • Vyriausybės sutarčių vykdymas (6503) - 3 kreditai
 • Antikorupcija ir atitiktis (6511) - 2 kreditai
 • Vyriausybės sutarčių kaina ir kainodara (6506) - 2 kreditai
 • Išplėstinis rašymas (65xx) - 1 įskaita

 • Vyriausybės sutarčių gynimas (6505) - 3 kreditai
 • Lyginamasis viešasis pirkimas (6508) - 2 kreditai
 • Valstybės ir vietos pirkimų seminaras (6509) - 2 kreditai
 • Viešųjų pirkimų reformos seminaras (6509) - 2 kreditai
 • Užsienio vyriausybės sutartinis seminaras (6509) - 2 kreditai
 • Valstybinis intelektinės nuosavybės teisės pirkimo seminaras (6512) - 2 kreditai
 • Federalinis dotacijų įstatymas (6514) - 2 kreditai
 • Pirkimai tarptautinės plėtros srityje (6516) - 2 kreditai

Absolventams bus suteiktas MGL laipsnis, nurodant jų koncentracijos sritį.

Mokykis savo tempu

Siekiant užtikrinti maksimalų lankstumą, programa gali priimti ir dieninių studijų studentus, norinčius baigti laipsnį per vienerius metus, ir ištęstines studijas, kurie gali norėti išklausyti vieną ar du kursus per semestrą ar vasaros sesiją, jei siūlomas atitinkamas kursinis darbas. Visi įstoję studentai kartu su JD ir LLM studentais lankys kursus „Foggy Bottom“ miestelyje, taip pasinaudodami dėstytojų, pradedančiųjų teisės specialistų ir patyrusių praktikų patirtimi.

Prisijunkite prie „Tautos širdies“ širdies

Visi studentai naudojasi neprilygstama „GW Law“ vieta Vašingtono širdyje, kitapus gatvės nuo Tarptautinio valiutos fondo ir Pasaulio banko, dviejų kvartalų nuo tarptautiniu mastu žinomų advokatų kontorų K gatvėje, trijų kvartalų nuo JAV Valstybės departamento ir metro nuo Aukščiausiojo Teismo ir daugybės nevyriausybinių ir politikos agentūrų. Mūsų studentai nuolat bendrauja su aukšto lygio praktikais ir politikos formuotojais iš tų netoliese esančių įstaigų stažuočių, pratybų, kitų savanorystės galimybių, daugybės paskaitų ir savalaikių programų aktualiais dienos klausimais klausimais.

MSL priėmimas

„GW Law“ MSL padeda patenkinti didėjantį ne advokatų poreikį susipažinti su daugybe būdų, kuriais įstatymai daro įtaką pramonei. MSL programa skirta profesionalams, nesidomintiems teisinio laipsnio įgijimu ar praktikuojančiais teisę, tačiau dirbantiems darbus, kuriuose svarbu žinoti įstatymus. Įgytos žinios gali sustiprinti pasirengimą karjerai ar profesinę pažangą.

Įėjimo reikalavimai

MSL pareiškėjai turi turėti bakalaureato laipsnį arba jam lygiavertį išsilavinimą ir turėti ne mažiau kaip trejų ar penkerių metų profesinę patirtį, susijusią su jų koncentracijos sritimi, įvertintą atliktų programų direktorių ir dekanų. Studentai, kurių bakalauro laipsnis įgytas ne JAV mokykloje, kur anglų kalba nėra dėstomoji kalba, turi atitikti minimalius kalbos testo reikalavimus. Pareiškėjai taip pat turi turėti tvirtus rekomendacinius laiškus iš tų, kurie gali išsamiai pakomentuoti savo darbo pobūdį ir MGL naudą jų karjerai.

Internetinė programa

MGL studentai, dalyvaujantys valstybiniuose pirkimuose, turi galimybę visiškai baigti mokslą internetu. Ši parinktis galima tik valstybinių pirkimų MSL. Paraiškos teikimo procesas yra tas pats, kaip nurodyta toliau. Norėdami pasirinkti internetinę studiją, kreipdamiesi pasirinkite parinktį „internetinis“.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship.

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship. Skaityti mažiau