Filter
MLS - teisės magistro studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti {lawstudies-mls:plural}. Ekonomikos teisės studijos

Teisės studijų magistras yra aukštąjį išsilavinimą turintis akademinis apdovanojimas, kuris dažnai siūlomas mokslininkams, kurie jau baigė bakalauro laipsnį. Kaip neprofesinis teisės laipsnis, ji neparuošia dalyvių sėdėti prie juostos. Dauguma MLS programų praeina vieną ar dvejus metus.

Kas yra ekonominės teisės studijų MLS? Tai akademinė programa, kurioje nagrinėjami teisiniai ir ekonominiai verslo aspektai. Kai kurios programos gali turėti geografinį aspektą, pavyzdžiui, JAV ar Europą. Studentai gali pasirinkti pasirinkimą, arba mokykla gali nuspręsti, kas tai yra. Daugumoje MLS programų reikia kursų, tačiau kiekvienoje mokykloje jie gali būti skirtingi. Ekonomikos teisės studijų programoje gali būti reikalingi kursai, panašūs į užsienio prekybos įstatymus, verslo organizavimo ekonominius aspektus, bendrovių teisę ir tarpvalstybines kapitalo rinkas.

Šio tipo švietimas gali padėti dalyviams ugdyti jų kultūrinį supratimą, bendravimo įgūdžius ir kritinio mąstymo gebėjimus. Su šiais patobulintomis įgūdžių formomis mokiniai gali tapti patrauklesniais darbo ieškotojams. Kai kurie žmonės gali netgi pasinaudoti šiais įgūdžiais, norėdami pagerinti savo kasdienį gyvenimą.

Teisės studijų magistro išlaidos dažnai priklauso nuo mokyklos, jos vietos ir programos. Kai kuriuose universitetuose mokymasis gali netgi keistis. Pareiškėjai gali geriau suprasti išlaidas tiesiogiai susisiekę su mokykla.

Ekonomikos teisės studijų MLS gali paruošti absolventus įvairioms karjeroms. Nors dauguma šio išsilavinimo studentų neapsiriboja advokatais, kai kurie galėtų grįžti į mokyklą savo profesinio teisinio laipsnio. Kiti dalyviai gali patekti į darbo rinką kaip ekonominiai konsultantai, verslo tyrinėtojai, derybininkai, tarpininkai ir politikos formuotojai. Tiksli karjera, be abejo, priklausys nuo kito mokinio ir ankstesnio darbo istorijos.

Galite prisiregistruoti MLS programoje universitetuose visame pasaulyje. Kai kuriuose gali būti net internetiniai kursai, leidžiantys jums dalyvauti, nesvarbu, kur gyvenate. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ekonomikos teisės studijos

Loyola Law School Online

Prisijunkite prie mūsų internetinės mokesčių teisės magistro (MT), užimančio trečiąją internetinę mokesčių įstatymų programą tautoje, paremtą JAV naujienomis ... [+]

Prisijunkite prie mūsų internetinę magistro mokesčių teisė, užėmė № 3 internetu Mokesčių teisė programą tautos remiantis US News

Išplėsite savo įgūdžius ne tik apskaitoje, įgysite gilų mokesčių įstatymų supratimą ir tiesiogiai dirbsite su atsidavusiais fakultetais, įskaitant kai kuriuos iš labiausiai pripažintų mokesčių teisės profesorių.

Ši atrankinė programa leidžia mokiniams, neturintiems teisės laipsnio, mokytis griežtai apmokestinimo teisės. Pasinaudokite palaikančia bendruomene ir praktinėmis mokymosi galimybėmis - ir pereikite po dviejų metų.

Greiti faktai100% internete24 vienetaiTik 2 metaiNumatoma 46 080 USD kaina už moksląProgramos akcentaiNacionaliniu mastu pripažintas fakultetas. Mūsų fakultete yra keletas akademiškai gerbiamų mokesčių profesorių JAV Praktiniai mokesčių planavimo įgūdžiai. Sužinokite, kaip išspręsti problemas, tirti mokesčių įstatymus, atidžiai perskaityti įstatus ir pirminius šaltinius. Didelis sėkmės rodiklis. 90% absolventų mokesčių programos studentų mokestines pozicijas nustato per devynis mėnesius nuo studijų baigimo. Dvi dėmesio sritys. Pasirinkite iš verslo mokesčių planavimo ir „High Net Worth / Private Client“.Karjeros perspektyva... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba