Filter
MLS - teisės magistro studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 {lawstudies-mls:plural}. Europos teisė

Gavę bakalauro laipsnį, galite pratęsti savo teisinę kompetenciją, užsidirbdami MLS, taip pat žinomą kaip Teisės studijų magistras. Tai vienas neleidžia jums praktikuoti teisės Europoje, bet tai gali būti gera vieta pradėti.

Konkrečiau kalbant, kas yra Europos teisės įstatymas? Kai kuriose mokyklose ši programa skirta parengti valstybės tarnautojus, teisininkus ir kitus teisinius ekspertus tarnybai Europos Sąjungoje, o kitose programose daugiausia dėmesio skiriama Europos šalių ir ne Europos šalių teisinėms struktūroms. Kai kuriuose kursuose gali būti užsienio prekybos, Europos geopolitikos ir tarptautinės konkurencijos teisės.

Trys įgūdžiai, kuriuos galite mokytis vykdant šį laipsnį, yra skaitymo supratimas, dėmesys detalėms ir problemos sprendimas. Skaitymo supratimas ir dėmesys detalėms yra naudingas, kai žiūri į pirkimo sutartis dėl namų ar kitų didelių bilietų. Problemų sprendimas gali padėti geriau išspręsti kasdienes problemas.

Jei mokate visą darbo dieną be pertraukų, MLS gali užtrukti vienerius metus, kad uždirbtų. Galite pasirinkti ilgiau, tačiau tai turės įtakos jūsų laipsnio kainai. Norėdami sutaupyti pinigų, apsvarstykite keletą kursų internete ir įsigykite naudotų knygų.

Šis laipsnis gali būti naudojamas kaip užimtumas tarptautinėse ir Europos įmonėse, tokiose kaip prekybos korporacijos, lobistų grupės ir humanitarinės organizacijos. Šiose ir kitose bendrovėse galite ieškoti darbo pavadinimų, tokių kaip tarptautinis teisinis konsultantas, teisminės priežiūros atstovė ir ES mokesčių teisės kolegija. Tokie darbai gali būti rasti keliose šalyse, taigi išleisti platų tinklą, kad galėtumėte rasti norimą poziciją.

Europos teisės laipsnį galite įgyti daugelyje Europos šalių. Tai suteikia jums daugybę galimybių, todėl nustatykite kriterijus, kuriuos labiausiai norite ieškoti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Europos teisė

European Institute of Public Administration EIPA

Europos teisinių studijų magistras - "MELS Online" - tai 2 metų profesionalams skirta programa, kurioje pateikiamas išsamus Europos teisės suvokimas, naudojant novatorišk ... [+]

Įvadas į programą

Europos teisėjų ir teisininkų centras - Europos viešojo administravimo instituto Liuksemburgo antena ( EIPA ) - siūlo dvejų metų magistrantūros studijų programą, suteikiančią magistro laipsnį Europos teisės studijose. Nuo 2010 m. Ji siūloma kaip mišraus e. Mokymosi programa, jungianti akis į akį paskaitas, e. Mokymosi sesijas ir nuotolinį mokymąsi.

Šis magistras yra tikrai tarptautinė studijų programa, siūloma bendradarbiaujant su Université de Lorraine Prancūzijoje. Dalyviai, sėkmingai baigę programą, yra apdovanojami Prancūzijos magistrantūros magistro laipsniu: magistro laipsnis Europoje - Europos Lotynų Amerikos universiteto mokslo laipsnis.... [-]

Liuksemburgas Liuksemburgo miestas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Ištęstinės
2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Europos verslo teisės teisės studijų magistras suteikia jums įgūdžių, reikalingų bendrauti, valdyti ir veiksmingiau vadovauti bendroms verslo, teisinėms ir reguliavimo sr ... [+]

Statyti tiltus tarp teisės ir verslo sričių

" WU Executive Academy siūlo teisės studijų magistro laipsnį, kuris siūlo neakivaizdinę programą dabartiniams ir potencialiems vadovams, neturintiems teisės laipsnio, kurie dirba įvairiose pramonės šakose ir (arba) paslaugų sektoriuje. Teisės studijų magistras suteikia dalyviams teisinę patirtį, reikalingą vykdant sėkmingą veiklą Europos Sąjungos privačiame, viešajame ir ne pelno sektoriuose.

Tikslinė grupėVadovai, kurie dažnai turi spręsti teisinius klausimus savo kasdieniniame darbeTeisės departamentų praktikai, siekdami praturtinti savo žinias Europos verslo teisėjeAukštas potencialas, siekiant plėtoti i... [-]
Austrija Launcestonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
14 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba