Filter
MLS - teisės magistro studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 {lawstudies-mls:plural}, Nacionalinės teisės studijos

Akademinėje erdvėje MLS reiškia teisinių studijų magistro laipsnį ir yra magistro laipsnis, kurio tikslas - stiprinti savo teisinę kompetenciją. Tokio laipsnio laipsnis randamas teisės mokyklose ir internete. Dauguma jų yra baigtos per metus, tačiau gali užtrukti ilgiau ne visą darbo dieną.

Taigi, kas yra nacionalinių teisės studijų MLS? Ši programa siūlo pažvelgti į teisę, ekonomiką ir politiką keliose šalyse ir Europoje. Kai kuriose konkrečiose programose taip pat yra užsienio kalbos studijų, tokių kaip vokiečių ir rusų. Kai kurios prielaidos apima darbo patirtį teisinėje aplinkoje arba teisės bakalauro laipsnį. Galite tikėtis rengti kursus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama tarptautinės prekybos teisei, užsienio saugumui, žmogaus teisių apsaugai ir darbo santykiams.

Uždirbę šį laipsnį, galite išmokti naują kalbą, tobulinti savo tarpasmeninius įgūdžius ir labiau organizuotis. Žinodamas kelias kalbas ir turinčius puikių žmonių įgūdžių, socialinė situacija gali tapti lengvesnė, o organizacija gali padėti jums daugiau padaryti per vieną dieną.

MLS kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant mokyklos vietą ir studijų trukmę. Jei turite nedidelį biudžetą, pabandykite susisiekti su mokyklomis iš anksto, kad sužinotumėte, ko jie moka už registraciją ir kursinį mokestį.

Nacionalinio įstatymo laipsnis gali paruošti jus įvairiose karjeros srityse arba padėti tęsti dabartinę karjeros perspektyvą. Jei jūs jau dirbate Europos teisinėje organizacijoje arba kaip ES pareigūnas, šis laipsnis gali padėti jums gauti reklamą arba padidinti darbo užmokestį. Jei ieškote naujo darbo, galite ieškoti darbo pavadinimų, tokių kaip teisėjo asistentas, mokesčių konsultantas ir ES integracijos pareigūnas. Kai kuriose vietose, kuriose samdomi šio laipsnio absolventai, yra tarptautinės kompanijos ir apsaugos agentūros.

MLS programas galite rasti nacionalinės teisės studijose visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Nacionalinės teisės studijos

European Institute of Public Administration EIPA

Europos teisinių studijų magistras - "MELS Online" - tai 2 metų profesionalams skirta programa, kurioje pateikiamas išsamus Europos teisės suvokimas, naudojant novatorišk ... [+]

Įvadas į programą

Europos teisėjų ir teisininkų centras - Europos viešojo administravimo instituto Liuksemburgo antena ( EIPA ) - siūlo dvejų metų magistrantūros studijų programą, suteikiančią magistro laipsnį Europos teisės studijose. Nuo 2010 m. Ji siūloma kaip mišraus e. Mokymosi programa, jungianti akis į akį paskaitas, e. Mokymosi sesijas ir nuotolinį mokymąsi.

Šis magistras yra tikrai tarptautinė studijų programa, siūloma bendradarbiaujant su Université de Lorraine Prancūzijoje. Dalyviai, sėkmingai baigę programą, yra apdovanojami Prancūzijos magistrantūros magistro laipsniu: magistro laipsnis Europoje - Europos Lotynų Amerikos universiteto mokslo laipsnis.... [-]

Liuksemburgas Liuksemburgo miestas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Ištęstinės
2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Europos verslo teisės teisės studijų magistras suteikia jums įgūdžių, reikalingų bendrauti, valdyti ir veiksmingiau vadovauti bendroms verslo, teisinėms ir reguliavimo sr ... [+]

Statyti tiltus tarp teisės ir verslo sričių

" WU Executive Academy siūlo teisės studijų magistro laipsnį, kuris siūlo neakivaizdinę programą dabartiniams ir potencialiems vadovams, neturintiems teisės laipsnio, kurie dirba įvairiose pramonės šakose ir (arba) paslaugų sektoriuje. Teisės studijų magistras suteikia dalyviams teisinę patirtį, reikalingą vykdant sėkmingą veiklą Europos Sąjungos privačiame, viešajame ir ne pelno sektoriuose.

Tikslinė grupėVadovai, kurie dažnai turi spręsti teisinius klausimus savo kasdieniniame darbeTeisės departamentų praktikai, siekdami praturtinti savo žinias Europos verslo teisėjeAukštas potencialas, siekiant plėtoti i... [-]
Austrija Launcestonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
14 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba