close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas {lawstudies-mls:plural}. Nacionalinės teisės studijos

Akademinėje erdvėje MLS reiškia teisinių studijų magistro laipsnį ir yra magistro laipsnis, kurio tikslas - stiprinti savo teisinę kompetenciją. Tokio laipsnio laipsnis randamas teisės mokyklose ir internete. Dauguma jų yra baigtos per metus, tačiau gali užtrukti ilgiau ne visą darbo dieną. Taigi, kas yra nacionalinių teisės studijų MLS? Ši programa siūlo pažvelgti į teisę,… Skaityti daugiau

Akademinėje erdvėje MLS reiškia teisinių studijų magistro laipsnį ir yra magistro laipsnis, kurio tikslas - stiprinti savo teisinę kompetenciją. Tokio laipsnio laipsnis randamas teisės mokyklose ir internete. Dauguma jų yra baigtos per metus, tačiau gali užtrukti ilgiau ne visą darbo dieną.

Taigi, kas yra nacionalinių teisės studijų MLS? Ši programa siūlo pažvelgti į teisę, ekonomiką ir politiką keliose šalyse ir Europoje. Kai kuriose konkrečiose programose taip pat yra užsienio kalbos studijų, tokių kaip vokiečių ir rusų. Kai kurios prielaidos apima darbo patirtį teisinėje aplinkoje arba teisės bakalauro laipsnį. Galite tikėtis rengti kursus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama tarptautinės prekybos teisei, užsienio saugumui, žmogaus teisių apsaugai ir darbo santykiams.

Uždirbę šį laipsnį, galite išmokti naują kalbą, tobulinti savo tarpasmeninius įgūdžius ir labiau organizuotis. Žinodamas kelias kalbas ir turinčius puikių žmonių įgūdžių, socialinė situacija gali tapti lengvesnė, o organizacija gali padėti jums daugiau padaryti per vieną dieną.

MLS kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant mokyklos vietą ir studijų trukmę. Jei turite nedidelį biudžetą, pabandykite susisiekti su mokyklomis iš anksto, kad sužinotumėte, ko jie moka už registraciją ir kursinį mokestį.

Nacionalinio įstatymo laipsnis gali paruošti jus įvairiose karjeros srityse arba padėti tęsti dabartinę karjeros perspektyvą. Jei jūs jau dirbate Europos teisinėje organizacijoje arba kaip ES pareigūnas, šis laipsnis gali padėti jums gauti reklamą arba padidinti darbo užmokestį. Jei ieškote naujo darbo, galite ieškoti darbo pavadinimų, tokių kaip teisėjo asistentas, mokesčių konsultantas ir ES integracijos pareigūnas. Kai kuriose vietose, kuriose samdomi šio laipsnio absolventai, yra tarptautinės kompanijos ir apsaugos agentūros.

MLS programas galite rasti nacionalinės teisės studijose visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtrai
European Institute of Public Administration EIPA
Liuksemburgo miestas, Liuksemburgas

Europos teisinių studijų magistras - "MELS Online" - tai 2 metų profesionalams skirta programa, kurioje pateikiamas išsamus Europos teisės suvokimas, naudojant novatorišką mok ... +

Europos teisinių studijų magistras - "MELS Online" - tai 2 metų profesionalams skirta programa, kurioje pateikiamas išsamus Europos teisės suvokimas, naudojant novatorišką mokymo metodiką: tiesioginės paskaitos, vykdomos per pasirinktus savaitgalius Liuksemburge, derinami su internetiniais vadovėliais ir nuotoliniu mokymu . Programa yra dvikalbis, anglų kalba -
MLS - teisės magistro studijos
Dalinės
2 metai
Anglų, Prancūzų kalba
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia