Magistrantūros studijų programa tarptautinėje teisėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MIL suteikia studentams didžiulę laisvę ir lankstumą renkantis kursus iš turtingos ir įvairiomis mokymo programomis, kad sudarytų studijų programą, atitinkančią jų profesinius tikslus ir asmenines nuostatas. MIL studijų programos ypatybė yra kruopščiai išdėstytas privalomų kursų ir pasirenkamųjų dalykų derinys. Trys privalomi kursai užtikrina, kad studentai įgis bendrą supratimą apie norminę ir analitinę tarptautinės teisės sistemą. Tuo pačiu metu daugybę pasirenkamųjų dalykų leidžiama specializuotis pasirinktose temose ir, jei jie to pageidauja, papildytų savo teisinį išsilavinimą su kursais, susijusiais su susijusiomis sritimis, tokiomis kaip vadovavimo studijos ar politinis mokslas.

Teisės, valdymo ir politikos sujungimas
MIL kursai suteikia daugybę dalykų, tarp jų tarptautinės ir Europos verslo teisės, finansų ir kapitalo rinkų teisės, ginčų sprendimo, tarptautinių organizacijų ir politikos bei teisininko profesijos. Studentai taip pat gali pasirinkti kursus iš susijusių sričių, pavyzdžiui, valdymo studijas ir politologiją. Jie kviečiami dalyvauti tarptautiniuose "Moots" ir panašiuose praktiniuose darbuose. Jos gauna naudos iš daugybės mainų programų ir partnerystės programų.


Akademinės veiklos įvairovė
Kai kurie MIL studentai gaus savo pirmąjį teisės, teisės ir ekonomikos laipsnį, kitiems - tokiose srityse kaip tarptautiniai reikalai, valdymas ir ekonomika. Jie visi turi pagrindinį teisinį išsilavinimą.
Atsižvelgiant į specializuotą dėmesį, MIL skiriasi nuo standartinių teisinių programų, skirtų studentams, norintiems dalyvauti advokatų egzaminime ir dirbti advokatais savo nacionalinėse jurisdikcijose. Kai kurie teisės absolventai gali galvoti apie tarptautinę karjerą, kai baigsite MLaw ar MLE. Jie gali pastebėti, kad MIL yra tik jiems tinkama programa.


Anglų kalbos kaip programos kalba
Mokymo ir egzamino kalba yra anglų. Po trijų dieninių studijų ir 90 ECTS kursų, absolventai apdovanojami magistro magistro (MA HSG ) tarptautinėje teisėje.

Partnerystė su CEMS MIM
MIL studentai gali norėti sujungti savo magistro laipsnį tarptautinėje teisėje su tarptautiniu mastu pripažintą magistro laipsnį verslo administravimo. Šventojo Galeno universitetas siūlo jiems galimybę kreiptis dėl vienerių metų CEMS magistro tarptautinio valdymo CEMS (MIM).

Priėmimas į MIL programą:

Norėdami gauti naujausius išsamius priėmimo kriterijus, apsilankykite mūsų tinklalapyje.

www.admissions.unisg.ch

www.mil.unisg.ch

Paskutinį kartą atnaujinta May 2018

Apie mokyklą

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide i ... Skaityti daugiau

With success: the University of St.Gallen has constantly been ranked among the top business schools in Europe. The Master's Programme in Strategy and International Management is ranked 1st worldwide in the Financial Times Masters in Management Ranking. The Master in Banking and Finance is ranked 6th in the FT Masters in Finance Ranking. International accreditations by EQUIS, AACSB and AMBA underline our commitment to a holistic curriculum that meets the highest academic standards. We aim to develop students both in professional and personal terms by providing them with an education along humanist lines. Skaityti mažiau