MIL suteikia studentams didžiulę laisvę ir lankstumą renkantis kursus iš turtingos ir įvairiomis mokymo programomis, kad sudarytų studijų programą, atitinkančią jų profesinius tikslus ir asmenines nuostatas. MIL studijų programos ypatybė yra kruopščiai išdėstytas privalomų kursų ir pasirenkamųjų dalykų derinys. Trys privalomi kursai užtikrina, kad studentai įgis bendrą supratimą apie norminę ir analitinę tarptautinės teisės sistemą. Tuo pačiu metu daugybę pasirenkamųjų dalykų leidžiama specializuotis pasirinktose temose ir, jei jie to pageidauja, papildytų savo teisinį išsilavinimą su kursais, susijusiais su susijusiomis sritimis, tokiomis kaip vadovavimo studijos ar politinis mokslas.

Teisės, valdymo ir politikos sujungimas
MIL kursai suteikia daugybę dalykų, tarp jų tarptautinės ir Europos verslo teisės, finansų ir kapitalo rinkų teisės, ginčų sprendimo, tarptautinių organizacijų ir politikos bei teisininko profesijos. Studentai taip pat gali pasirinkti kursus iš susijusių sričių, pavyzdžiui, valdymo studijas ir politologiją. Jie kviečiami dalyvauti tarptautiniuose "Moots" ir panašiuose praktiniuose darbuose. Jos gauna naudos iš daugybės mainų programų ir partnerystės programų.


Akademinės veiklos įvairovė
Kai kurie MIL studentai gaus savo pirmąjį teisės, teisės ir ekonomikos laipsnį, kitiems - tokiose srityse kaip tarptautiniai reikalai, valdymas ir ekonomika. Jie visi turi pagrindinį teisinį išsilavinimą.
Atsižvelgiant į specializuotą dėmesį, MIL skiriasi nuo standartinių teisinių programų, skirtų studentams, norintiems dalyvauti advokatų egzaminime ir dirbti advokatais savo nacionalinėse jurisdikcijose. Kai kurie teisės absolventai gali galvoti apie tarptautinę karjerą, kai baigsite MLaw ar MLE. Jie gali pastebėti, kad MIL yra tik jiems tinkama programa.


Anglų kalbos kaip programos kalba
Mokymo ir egzamino kalba yra anglų. Po trijų dieninių studijų ir 90 ECTS kursų, absolventai apdovanojami magistro magistro (MA HSG ) tarptautinėje teisėje.

Partnerystė su CEMS MIM
MIL studentai gali norėti sujungti savo magistro laipsnį tarptautinėje teisėje su tarptautiniu mastu pripažintą magistro laipsnį verslo administravimo. Šventojo Galeno universitetas siūlo jiems galimybę kreiptis dėl vienerių metų CEMS magistro tarptautinio valdymo CEMS (MIM).

Priėmimas į MIL programą:

Norėdami gauti naujausius išsamius priėmimo kriterijus, apsilankykite mūsų tinklalapyje.

www.admissions.unisg.ch

www.mil.unisg.ch

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 16, 2019
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Price
3,326 CHF
Mokestis už Šveicarijos studentus: 1426 CHF
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 16, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 16, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date