Magistro laipsnį teisės iš Jungtinių Amerikos Valstijų (LL.M.)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Individualų dėmesį, integracija su studentais iš Jungtinių Amerikos Valstijų, bendrųjų ir lanksčiai mokymo programą, pagrįstomis sąnaudomis ir vietą ir fakulteto ribų skaičiaus programos: tai tik keletas dalykų, kad tarptautiniai studentai gali tikėtis iš Magistro įstatymo iš JAV Teisės prie Konektikuto universiteto.

Graduate Management Admission Test arba Magistro įstatymo iš JAV į Universiteto Konektikuto įstatymo pripažįsta tik nedidelis skaičius užsienio studentų aukštos kvalifikacijos teisininkai qualificados- paprastai grupę, kuri tarp (20) ir (30) studentus. Tai užtikrina, kad visi kandidatai gauna individualizuotas stebėsenos mokymo ir nepedagoginio visoje savo studijas. Iš esmės, visos klasės dalyvauja kartu su studentų ir Juris Doctor Law School siūlo vieną iš geriausių studentų ir mokytojų santykis bet teisės mokyklos Jungtinėse Amerikos Valstijose (11 studentus 1 mokytojas), o ne asmeninės skirta fakulteto ir pritaikyta konkrečiai tarptautinių studentų poreikius.

Pasirinkimas tarp apie 150 dalykai siūloma kasmet, tarptautiniai studentai gali kurti savo studijų programą, arba, jei nori, gali gauti sertifikuota energetikos ir aplinkos apsaugos teisės aktų, tarptautinių žmogaus teisių, intelektinės nuosavybės, teisės ir finansinės paslaugos mokesčio įstatymo specializaciją. Mūsų dėstytojai, tarp pripažintų ekspertų visose šiose srityse, bet galbūt svarbiausia pažymėti, kad daugelis iš jų taip pat turi didelę patirtį mokydamas teisės mokyklų visame pasaulyje, kuri dar kartą įrodo, kad įstatymo mokyklos įsipareigojimą dėl su tarptautinės teisės studentams.

Lankstumas ir pagrįstų išlaidų yra mūsų meistrų vėliavos. Studijų programa gali būti aptarnaujami du semestrus ar leidimo tris semestrus, ir pripažino, studentas gali pradėti kursuose rudens semestrą (rugpjūčio pabaigos) arba pavasarį semestrą (nuo sausio). Kadangi esame valstybės finansuojama institucija, mūsų mokesčiai yra vieni žemiausių iš viršaus teisės mokykloje JAV. Studentai magistro teisės įgijimo gerus pažymius vis tiek galite kreiptis dėl kursų Juris Doctor be daryti PASKUTINĖS (testas priėmimo į teisinį išsilavinimą), ir jei stojama, galite perkelti dauguma kreditų, gautų iš Mokytojo teisės į Juris Doctor žinoma. Teisės mokykla taip pat pristatė naują kursą S.Juris daktaras (Doctor of Laws) už pasirinkite skaičių absolventų magistro laipsnį teisės, norintiems praleisti keletą metų mokslinių tyrimų ir akademinės raštu.

Konektikuto universiteto yra Hartfordas, Konektikutas, istoriniame regione Naujosios Anglijos, vos dvi valandas nuo Niujorko ir Bostono. Hartfordas yra draudimo pramonės Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Law School kapitalas suteikia prieigą prie kai kurių iš didžiausių finansinių paslaugų kompanijų pasaulyje. Kultūros ir poilsio organizavimo veikla gausu taip pat, arba Hartfordas ar Didįjį anapus ", ir apima daug muziejų ir scenos meno centrus. Nepaprasto grožio ir istorijos Naujosios Anglijos bus ne jūsų durų su savo mažų kaimų, nesugadintas paplūdimiai, ir didelių kalnų, visi facilamente prieinama iš Hartfordas. Įstatymas pati mokykla įsikūrusi gyvenamajame rajone West End of Hartford, gražioje gotikos stiliaus miesteliu, kad registruoto nacionalinio sąrašo istorinių vietų Jungtinių Amerikos Valstijų.

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2016

Apie mokyklą

The UConn School of Law is one of the leading public law schools in the country. Its campus, listed on the National Register of Historic Sites, is probably the most beautiful of any law school in the ... Skaityti daugiau

The UConn School of Law is one of the leading public law schools in the country. Its campus, listed on the National Register of Historic Sites, is probably the most beautiful of any law school in the United States. Skaityti mažiau