Master in Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

„Master en Droit Bancaire et Financier Européen“ (LL.M.) yra viena iš svarbiausių šios srities programų, teikiamų kontinentinėje Europoje. Investicinių fondų teisės variantas antraisiais antraisiais metais yra teisinė kvalifikacija, unikali Europoje.

Meistras daugiausia dėmesio skiria trijų esminių ramsčių - bankų teisės, vertybinių popierių ir kapitalo rinkų įstatymo bei investicinių fondų teisės - arba kolektyvinio investavimo schemų (NVS) teisės tyrimui pagal Europos Sąjungos teisę, Liuksemburgo teisę ir lyginamąją teisę.

Mokymo grupėje dirba akademikai ir žinomi specialistai, kurie specializuojasi bankininkystės ir finansų teisės srityse.

Naudodamiesi šiuolaikiniais ir interaktyviais mokymo metodais, derinant individualų mokymąsi ir komandinį darbą, programa apjungia pagrindinių sąvokų įsigijimą pirmajame semestre ir jų praktinį taikymą antrajame semestre praktikuojančių specialistų mokymu.

97922_Library.jpg

5 priežastys, dėl kurių Liuksemburgo universitetas specializuojasi bankininkystėje ir finansinėje teisėje:

  • Gaukite aukštos kvalifikacijos bankininkystės ir finansų teisės srityje, taip pat Europos teisės, Liuksemburgo teisės ir lyginamosios teisės.
  • Specializuojasi augančioje investicinių fondų teisės srityje.
  • Programos pabaigoje būsite pasiruošę susieti teoriją ir praktiką ir patekti į profesionalų pasaulį.
  • Dvikalbė programa (mokoma prancūzų ir anglų kalbomis) siūlo konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.
  • Pasibaigus studijoms, suraskite įdomią stažuotę ar darbą bankininkystės ir finansų teisės arba investicinių fondų įstatymo srityje.

Karjeros galimybės

„Master en“ absolventai „Droit Bancaire et Financier Européen“ gali dirbti teisinėje karjeroje bankų ir finansų sektoriuje (bankai, finansinių paslaugų teikėjai, reguliavimo institucijos ir kt.), Draudimo sektoriuje arba fondų sektoriuje. Jie taip pat gali rasti darbą advokatų kontorose, Europos bankininkystės ir finansų įstaigose ar nacionalinėse administracijose.

„Master en Droit Bancaire et Financier Européen“ taip pat leidžia studentams, atitinkantiems būtinas sąlygas, tęsti studijas doktorantūroje. lygiu.

97923_MaisonDesEtudiants_SophieMargue.jpg

Studijų struktūra

„Master en Droit Bancaire et Financier Européen“ remiasi bendraisiais pirmųjų metų (M1) visų šešių LL.M. Teisės, ekonomikos ir finansų fakulteto siūlomos specializacijos, suteikiančios reikiamus pagrindus programai tęsti. Į pirmąjį šių metų pirmąjį pusmetį įtrauktas 3 modulis apima privalomą kursą apie Europos bankininkystės ir finansų teisę. Antrojoje M1 pusmečio 6 modulyje yra privalomas seminaras dėl Europos investicijų fondų teisės.

Antrasis „Droit Bancaire et Financier Européen“ meistras (M2) yra programa, skirta bankų ir finansų teisei, grindžiamai trimis ramsčiais: bankų teise, vertybiniais popieriais ir kapitalo rinkų įstatymais bei investicinių fondų teise (kolektyvinio investavimo schemos). NVS). Pirmasis M2 semestras yra sukurtas kaip bendras pagrindas, leidžiantis visiems mokiniams įgyti ir įvaldyti šių trijų ramsčių pagrindus. Antrąjį pusmetį magistras suskirsto į du takelius. Bendras kelias gilina žinias apie tris ramsčius, pabrėždamas Liuksemburgo teisę ir lyginamąją bankininkystės ir finansų teisę. Kolektyvinio investavimo schemos programa suteikia studentams galimybę specializuotis šioje srityje, išsamiai išnagrinėjus Liuksemburgo investicinių fondų įstatymą ir įvairių tipų investicinius fondus (KIPVPS ir AIF), taip pat tam tikrus konkrečius aspektus (mokesčius, baudžiamąją teisę, elgesio taisykles ir kt.). .), taip pat suteikiant įžvalgų apie lyginamuosius investicinių fondų įstatymus ir portfelio valdymą.

Programa

Pirmojo semestro programa skirta mokytis Europos bankininkystės ir finansų teisės pagrindų. Antrasis semestras skirtas seminarams ir mokymuisi pagal atvejus. Nuo 2012 m. Studentai, susitarę dėl programos krypties, antrą semestrą gali pasirinkti „Investicinių fondų“ takelį.

Pasirinktas studentų skaičius, esant galimybei, gali nemokamai dalyvauti aukščiausio lygio "Islamo finansų seminare", kuris vyksta paprastai kovo mėnesį.

Programa gali būti vykdoma per vienerius metus arba, susitarus ir ribotam dalyvių skaičiui, ne visą darbo dieną.

97924_Students1.jpg

Neakivaizdinė programa - dveji metai

Studentai turi galimybę sekti magistro lt Droit Bancaire et Financier ne visą darbo dieną. Žiūrėkite žemiau programos struktūrą, kurios reikia laikytis pirmaisiais ne visą darbo dieną studijuojančiais metais, siekiant užtikrinti, kad kursai vyktų pedagogiškai, įskaitant pasirenkamąjį kursą, kurį studentai pasirinko vasaros semestrą.

Siekiant užtikrinti programos ir studijų organizavimo nuoseklumą, studentai negali sudaryti savo kursų tvarkaraščio. Studentai turi dalyvauti visuose seminaruose bet kuriuo metu.

Bankininkystė ir Europos finansinė teisė: stažuotė

Europos teisės magistras - Europos bankininkystės ir finansų teisė - neapima privalomo įdarbinimo.

Studentai gali užimti savo iniciatyvą, siekdami papildyti savo universitetinį išsilavinimą profesine patirtimi. Tai bus priskirta savanoriškai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Faculty of Law, Economics and Finance (FDEF) at the University of Luxembourg offers a unique academic and research environment. Teaching and research benefit from the proximity of the European in ... Skaityti daugiau

The Faculty of Law, Economics and Finance (FDEF) at the University of Luxembourg offers a unique academic and research environment. Teaching and research benefit from the proximity of the European institutions, Luxembourg’s leading international financial centre and its vibrant business community. Institutional and private sector partnerships, sponsored Chairs and a growing network of international partner universities make the FDEF a vibrant academic hub at the heart of Europe. Skaityti mažiau