Loyola

bendras LLM

Ši programa yra skirta studentams, kurie gavo savo teisinį išsilavinimą iš mokyklos į užsienio šalį. Programa yra pilnai pritaikoma ir studentai turės galimybę pasirinkti kursus, kurie labiau susiję su jų interesų ir tikslų. Mūsų fakultetas direktorius, profesorius Aaronas Ghirardelli, padės studentams per kursus atrankos ir LLM mokymo programos projektavimas. Generalinis LLM programa yra paprastai pasirenka studentams, besidomintiems įgydamas teisę imtis Kalifornijos ar Niujorkas Baras egzamino arba studentams, turintiems suinteresuotumą teisės srityse, kurios šiuo metu neapima vieną iš mūsų specializacijų.

LLM Specializacijos

Lojolos teisės mokykla taip pat siūlo specializacijas keliose teisės srityse. Įtraukiant į specializaciją yra puikus pasirinkimas studentams ypač domina tam tikros srities teisės aktus. Kiekvieno specializacijos programa buvo kruopščiai pritaikyti parengti absolventus su išsamų supratimą apie specializuotą tema.

Specializacijos yra atvira studentams, kurie gavo savo teisinį išsilavinimą iš mokyklos į užsienio šalį ir studentams su JD yra ABA akredituota Amerikos teisės mokykloje. JD studentai turi jau gavo JD laipsnį ne mažiau kaip tris metus iki kreipimosi į LLM programos.

Loyola

Vienetai ir kursai

Studentai baigs mūsų LLM programos (bendrojo ar specializacija) ant sėkmingai užbaigti bent 24 vienetų kursinių, susidedanti iš kai kurių reikalingų pagrindinių kursų ir patvirtintų pasirenkant.

Lojolos mokymo siūlo klasės pasirinkimų plotis įvairiose srityse. Su 325 pasirenkamuosius kursus rinktis, studentai gali atlikti laipsnio reikalavimus mokosi įvairių kursų, įskaitant pirmo kurso JD kursų, apimančių dalykus, reikalingus Bar egzaminą.

Baras Teisė

Daugelis mūsų tarptautiniams studentams domina mokosi mūsų LLM programos tapti laisvaisiais imtis Kalifornijos ar Niujorkas Baras egzamino. Baras Tinkamumas priklauso nuo to, ar studentas jau licenziją verstis iš Kalifornijos ir Niujorko jos / savo šalį ir jos pokyčius. Studentai turėtų kurti savo LLM mokymo metu Lojolos kad jie atitiktų specifinius reikalavimus advokatų egzamino jie domina atsižvelgiant.

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie Bar tinkamumo, ar jums reikia imtis Baras egzamino, kuris Baras egzamino turėtumėte imtis, ir daug daugiau, planuoti Skype skambutį su mūsų fakulteto direktorius, profesorius Aaron Ghirardelli. Profesorius Ghirardelli yra LLM absolventas save ir jis yra licencijuotas Kalifornijoje, Niujorke ir Italijoje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Loyola Law School »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
56,360 USD
Deadline
Susisiekti su mokykla
Priority deadline March 1st for Fall 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Priority deadline March 1st for Fall 2019
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Priority deadline March 1st for Fall 2019
End Date