Meistras konstitucinės teisės ir administracinės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

skirtumai kursai

Vienas iš ryškiausių bruožų Socialinės demokratinės valstybės teisė yra Konstitucijos viršenybės. Kaip rezultatas, kūrinijos teorija moko, kad vadinamoji konstitucinė blokas formuoja pagrindines teises ir garantijas ir valstybės organizacijos ir įgaliojimų taisykles, kurios yra vadinamos kaip materialiai konstitucinius reikalavimus. Pagal šį scenarijų, konstitucinės teisės ir administracinės teisės šakos yra neginčytinai centriškumas į konstitucinių principų realizavimo ir juos atsirandančias taisykles. Todėl labai svarbu, kad teisės subjektai galėtų suprasti teoriją ir praktiką, kad pagrįsti teisminius ir administracinius sprendimus Brazilijos narėje. Įrašytas į šį faktą, specializacijos kursas Konstitucinės ir administracinės teisės University Center Tiradentes (VIENETŲ AL) kartu su aukščiausios Law School (ESS - OAB / AL) siūlo daugiafunkciniam absolventas, teorinį ir praktinį, kuria siekiama atnaujinimas ir profesionali formavimas gali veikti tose srityse, įvairių teisės sričių, ypač viešosios teisės. Tai novatoriškas projektas, nes ji apima klausimus ir praktiką būdingą įvairių teisinių profesijų. Tai kodėl ji buvo būtina partnerystės universiteto centras Tiradentes (VIENETAS-Al) ir aukštosios mokyklos teisės (ESA- OAB / AL), siekiant palengvinti šią specializaciją. , Naudojamas kurso požiūris eina apsvarstyti profesinius poreikius teisininkų ir naujų iššūkių į teisės laipsnį mokymus.

TIKSLAI

Bendra: gauti teisės profesionalų per tarpdisciplininio analize socialdemokratų teisinės valstybės kintamųjų, kurie skverbiasi Konstitucijos viršenybę kaip principas tvirtintojas Brazilijos teisę, yra kontrolės konstitucingumo įstatymus, vis dar yra pratimų konstitucinė kompetencija Aukščiausiojo Teismo ir jos poveikį teisinių ir administracinių kukurūzų laukų. Be to, žinoma, visų pirma siekiama pagerinti praktinį ir profesinį išsilavinimą, leidžiantį efektyviau ir atsakingą pratybose teisines ir socialines veiklos kriminalistinių tyrimų ir administraciniu lygmeniu.

specifinis: • išsiugdyti kritinį ir tarpdisciplininį jausmą teisminių ir administracinių institucijų funkcionavimo mūsų šalyje, atsižvelgiant Konstitucija galiojimo aiškinant ir taikant galiojančius teisės aktus pamatai, taip pat naujų teisinių nuostatų kūrimą. • Siekiant palengvinti praktinį darbą supratimą specialistams konstitucinės teisės ir administracinės teisės. • Įvertinti koncepcijas, priimti praktikoje Aukščiausiojo Teismo metodai ir vertybės išspręsti problemos judicialized ją, ypač "kietus bylas" pagrindinių teisių kontekste, ir jos poveikis teisminių ir administracinių institucijų. • Žinoti ir apklausti aiškinimo įstatymų metodus, klasikinės ir konstitucinių hermeneutikos kontekste.

AUDITORIJOS

Šis kursas yra įvairių teisinių profesijų atstovai, nes visi teisminė veikla reikalauja aiškų supratimą apie teisinę reiškinių instrumentiškai, ty orientuota į procesinių veiksmų, pavyzdžiui, advokatai, prokurorai, viešųjų gynėjų ir, besirengiantiems tokių karjeros.

METODIKA

Kursai bus vykdoma per paskaitas, kuriose bus nagrinėjami teoriniai ir praktiniai aspektai, įskaitant atvejus diskusijose, visada buvo skatinami aktyviai dalyvauti studentų, taip pat ankstesnį skaitymo turinio būti mokomi.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau