Meistras procesinės teisės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

skirtumai kursai

Dėl praktinio tobulinimo ir įgijimo naujų teorinių žinių poreikis vairuoti ir įrodyti teisės specialistų tęstinio mokymosi reikšmę įvairių formų, ypač su įsigaliojimo 2016 metais, naujojo Civilinio proceso kodekso, kuris lems būtinybę teisininkai atnaujinti susidurti naują procesinį schema naująjį įstatymą. Įrašytas į šį faktą, specializacijos kursą procesinės teisės nuostatas University Center Tiradentes (vieneto-Al), bendradarbiaujant su Superior Law School (ESS - OAB / AL), siūlo tarpdisciplininį absolventas, teorinį ir praktinį, kuria siekiama atnaujinimas ir profesionali formavimas galėtų veikti įvairiose teisės srityse, daugiausia dėmesio skiriant Naujojo Civilinio proceso kodekso ir jo ryšys su kitomis mokslo šakų procesinio. Tai novatoriškas projektas, nes ji apima klausimus ir praktiką būdingą įvairių teisinių profesijų. , Naudojamas kurso požiūris eina apsvarstyti profesinius poreikius teisininkų ir naujų iššūkių į teisės laipsnį mokymus.

TIKSLAI

Bendra:

atnaujinti profesionalias teisines karjeros siekiant pakeitimo gresia dėl naujojo Civilinio proceso kodekso atsiradimo; suteikti žinių ir teismine praktika patirtinio ir instrumentinės šališkumo; ir skatinti teorinius ir techninius-mokslinės diskusijos.

specifinis:

  • išugdyti profesionalai kritinio ir reflektyvaus mąstymo veikti visą atsakomybę už pagamintų teisės aktų;
  • suteikti reikalingų žinių apie įrankius ir techninių priemonių, skirtų valdyti bet per Brazilijos jurisdikcijos bylinėjasi;
  • leidžia studentams susisteminti informaciją ir sudaryti sąlygas pajėgumų, svarstanti, analizės ir sintezės plėtrą.

AUDITORIJOS

Šis kursas yra įvairių teisinių profesijų atstovai, nes visi teisminė veikla reikalauja aiškų supratimą apie teisinę reiškinių instrumentiškai, ty orientuota į procesinę veiklą. Šia prasme, žinoma, yra skirta teisininkams, konsultantams ir teisė turėti advokatą, prokurorų ir viešųjų gynėjų, taip pat visiems tiems, rengiasi tokių karjeros, daugiausia dėl to, kad įsigaliojus 2016 m, naujas kodekso Civilinis procesas.

METODIKA

Kursai bus vykdoma per paskaitas, kuriose bus nagrinėjami teoriniai ir praktiniai aspektai, įskaitant atvejus diskusijose, visada buvo skatinami aktyviai dalyvauti studentų, taip pat ankstesnį skaitymo turinio būti mokomi.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2016

Apie mokyklą

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Skaityti mažiau