Karo nusikaltimai, nusikaltimai žmoniškumui ir genocido sutrikdyti visuomenę ir kelia grėsmę tarptautinei taikai ir saugumui. Kuriant teorijas suprasti šią žmogaus elgesį ir kurti veiksmingas strategijas reaguoti į šiuos žiaurumus yra labai sudėtinga. Tarptautinius nusikaltimus ir kriminologija yra tarpdisciplininis Magistro programa, kurioje jūs išmoksite išmatuoti ir ištirti šiuos nusikaltimus. Jūs esate ginčijo kritiškai mąstyti apie tarptautinės baudžiamosios teisės ir alternatyvių transporto rūšių pereinamojo laikotarpio teisingumo, pavyzdžiui, tiesos komisijomis ir amnestija. Magistro programa yra unikali: ji nėra pasiūlyta jokia kita universitete visame pasaulyje. Laisvojo universiteto Amsterdamas yra netoli Hagoje, teisinį sostinė pasaulyje.

Programos struktūra

Į tarptautinius nusikaltimus ir kriminologijos programa susideda iš penkių reikalaujama kursai, kelių pasirenkamųjų kursų ir tarpdisciplininis magistro darbe tarptautiniais nusikaltimais. Programos pasiūlymai plačiai su įžvalgos iš įvairių sričių, pavyzdžiui, teisės, kriminologijos, sociologijos, psichologijos ir politikos mokslų institutas. Ši magistro tikslai apibrėžti, konceptualizuoti an mato tarptautinius nusikaltimus ir analizuoti būdų, kaip veiksmingai užkirsti kelią, išnaikinti ir reaguoti į juos.

Savo ateities karjerą

Programa veda į magistro laipsnį (magistro).. Baigęs programą, jums bus suteikta galimybė objektyviai įvertinti empirinius duomenis ir kritiškai pakomentuoti teorinių sąvokų. Dėl praktinės pusės, jums bus suteikta galimybė parengti politikos dokumentus, plėtoti prevencines strategijas ir atlikti gamtoje. Galimi karjera apima darbo tarptautiniams baudžiamiesiems teismams, žmogaus teisių organizacijų, pabėgėlių organizacijų, vyriausybės departamentų, universitetų ir kitų mokslo institutų.

SPECIALŪS Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Tarptautinės Nusikaltimai ir kriminologijos magistrantūros programa yra selektyvus programa ir atvira ribotą skaičių tik studentams. Anglų kalbos mokėjimas yra būtinas. Jums taip pat reikės turėti bent bakalauro laipsnį Kriminologijos, teisė, politologija, psichologijos ar socialinių mokslų. Kai kuriais atvejais, pareiškėjai su kitais akademinių sluoksnių yra pasirinktas. Čia galite rasti visą informaciją apie priėmimo, atrankos ir taikymo mūsų svetainėje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Vrije Universiteit Amsterdam »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
2,083 EUR
už EEE studentams; 13.400 € už nepriklausančių EEE
Deadline
Susisiekti su mokykla
deadline for international students
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
deadline for international students
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
deadline for international students
End Date