Per programos dėstytojų ir mokslininkų iš įvairių užsienio sluoksnių dirbti kartu. Teisinės VU Amsterdamo fakultetas yra skiriamasis turintys vieningą ES teisę, tarptautinę viešąją teisę, interneto valdymą ir teisės teorijos viskas viename jungtinę mokslinių tyrimų programą. Šis metodas leidžia plati, ir tuo pačiu metu gylio, analizės transnacionalinės teisės klausimais. Studentai gali kurti savo programą pagal savo asmenines nuostatas: praktinę, akademinę, viešąją, civilinę, ekonominę, teorinę ir socialinę.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Transnacionalinės teisės studijos yra dieninės, vienerių metų studijų programa, organizuota kaip VU Teisės magistro (LLM) specializacijos. Jos mokymo programa yra skirta studentams, kurie nori siekti karjeros, susijusius su Europos ir tarptautiniais klausimais ir kurie aistringai tiria politinę, ekonominę ir socialinę kontekstą teisę. Jūs seks:

  • Europos ir tarptautinę teisę, intensyvus, pažangios lygio kursas moko bendrai pagal tarptautinės ir Europos teisės mokslininkų
  • Tarptautinis teisė socialiniame kontekste, novatoriškas kursas teikia politines ir socialines perspektyvas dėl tarptautinio teisinių procesų
  • Daugiau kursai savo pasirinkimą, leidžia jums specializuotis tokiose srityse kaip Europos ekonominės teisės (ES vidaus rinkos teisės, konkurencijos teisės), žmogaus teisių teisę (Europos žmogaus teisių apsauga, ES kovos su diskriminacija įstatymas) arba viešoji tarptautinė teisė (tarptautinė humanitarinė teisė, netaisyklingos migracija)

Tavo ateities karjera

Už tarptautiniu mastu apmokyti teisininkų poreikis ir toliau didės. Bet kuri organizacija gali taikyti tarptautiniu mastu apmokyti teisininkai. Ateities darbdaviai gali apimti (tačiau ne tik!): ES institucijas, JT, tarptautinių organizacijų, NVO, nacionalinės vyriausybės, tarptautinių advokatų kontorų ir universitetus. Studentai specializuojasi tarptautinio teisės turėti gerus darbo perspektyvas.

SPECIFINIAI ĮVYKIMO REIKALAVIMAI

Magistro programa tarptautinio Teisės studijų yra atvira tiek olandų ir užsienio studentams. Pareiškėjai turi turėti bent bakalauro laipsnį įstatymo. Kai kuriais atvejais pareiškėjas su kitais akademinių sluoksnių yra pasirinktas. Pareiškėjai turi būti įgudę anglų kalba.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Vrije Universiteit Amsterdam »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
2,083 EUR
už EEE studentams; 13.400 € už nepriklausančių EEE
Deadline
Susisiekti su mokykla
deadline for international students
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
deadline for international students
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
deadline for international students
End Date