Prisijunkite prie mūsų internetinę magistro mokesčių teisė, užėmė № 3 internetu Mokesčių teisė programą tautos remiantis US News

Išplėsite savo įgūdžius ne tik apskaitoje, įgysite gilų mokesčių įstatymų supratimą ir tiesiogiai dirbsite su atsidavusiais fakultetais, įskaitant kai kuriuos iš labiausiai pripažintų mokesčių teisės profesorių.

Ši atrankinė programa leidžia mokiniams, neturintiems teisės laipsnio, mokytis griežtai apmokestinimo teisės. Pasinaudokite palaikančia bendruomene ir praktinėmis mokymosi galimybėmis - ir pereikite po dviejų metų.

Greiti faktai

  • 100% internete
  • 24 vienetai
  • Tik 2 metai
  • Numatoma 46 080 USD kaina už mokslą

Programos akcentai

  • Nacionaliniu mastu pripažintas fakultetas. Mūsų fakultete yra keletas akademiškai gerbiamų mokesčių profesorių JAV
  • Praktiniai mokesčių planavimo įgūdžiai. Sužinokite, kaip išspręsti problemas, tirti mokesčių įstatymus, atidžiai perskaityti įstatus ir pirminius šaltinius.
  • Didelis sėkmės rodiklis. 90% absolventų mokesčių programos studentų mokestines pozicijas nustato per devynis mėnesius nuo studijų baigimo.
  • Dvi dėmesio sritys. Pasirinkite iš verslo mokesčių planavimo ir „High Net Worth / Private Client“.

Karjeros perspektyva

Parengti sėkmės mokesčių praktikoje, turto valdymo, nekilnojamojo turto, finansinės konsultacijos ir kt. Gauti aukščiausius postus „Big 4“ apskaitos įmonėse, taip pat tokiose įmonėse kaip BDO, RSM ir Grant Thornton. Taip pat galite taikyti kursinį kursą kaip pasirengimą licencijai gauti kaip CPA.

„ Loyola Law School Online absolventų programos yra patvirtintos suteikti laipsnį daugelyje JAV valstijų, tačiau jos vis dar laukia visiško patvirtinimo iš kelių pasirinktų valstijų. Spustelėkite čia, kad nustatytumėte, ar esate valstybėje, kurioje Lojolos teisės mokykla negali suteikti laipsnio.

Programa mokoma:
  • Anglų
Loyola Law School Online

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Loyola Law School Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 27, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
46,080 USD
numatomas mokymas.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date