Kurso apžvalga

Energijos tiekimas yra gyvybiškai svarbus siekiant pasaulio ekonomikos klestėjimo. Mūsų LLM naftos, dujų ir atsinaujinančios energijos srityje suteiks jums išsamų supratimą apie jos sudėtingus teisinius ir komercinius aspektus, atversite daugybę įdomių karjeros galimybių.

Pasimokę iš ekspertų, turinčių aukšto lygio akademinę ir praktinę patirtį, įgysite išsamų įstatymų, susijusių su naftos ir dujų pramone bei naujais energijos šaltiniais, ypač atsinaujinančiaisiais, supratimą.

Kodėl „Swansea“ yra naftos, dujų ir atsinaujinančios energijos įstatymas?

Būdamas Hillary Rodham Clinton teisės mokyklos aspirantu, tu priklausysi visuotinai pripažintai teisės mokyklai, kurioje klesti akademinė aplinka, pasižyminti mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencija ir siūlanti išskirtinę studentų patirtį.

Jums bus atleista nuo CIArb narystės 2 lygio reikalavimų, taigi sėkmingai pateikus Tarptautinio komercinio arbitražo modulį, galite kreiptis į instituto narį (MCIArb).

Swansea University užima 26 vietą JK pagal tyrimų kokybę ir 22 vietą pagal tyrimų poveikį (REF 2014)

Jūsų naftos, dujų ir atsinaujinančios energijos įstatymų taikymo patirtis

Įgiję šį LLM laipsnį, įgysite žinių ir patirties, kad galėtumėte tapti 21-ojo amžiaus teisininku ar teisinių paslaugų specialistu, turinčiu specialistus ir išsamų supratimą apie naftos, dujų ir atsinaujinančios energijos įstatymus.

Mūsų teisės magistrantūra suteikia jums galimybę mokytis iš akademikų, kurie yra pramonės ekspertai, turintys didelę akademinę ir praktinę patirtį.

Jūs taip pat mokysitės per:

  • Svečių paskaitos, kad būtų galima sužinoti apie praktiką šioje srityje
  • Šaudymo varžybos
  • Vasaros mokyklos užsienyje

Naftos, dujų ir atsinaujinančios energijos įstatymų įsidarbinimo galimybės

Naftos, dujų ir atsinaujinančios energijos įstatymų LLM absolventai turi puikias galimybes skatinti ir apdovanoti karjeros galimybes.

Jūsų užimtumo gerinimas yra pagrindinis mūsų prioritetas, todėl rengiame įvairius renginius, kurie gali padėti, įskaitant kasmetinę LLM karjeros mugę, suteikiančią galimybę susitikti su vietinėmis ir tarptautinėmis advokatų kontoromis, taip pat tinklų renginius ir apsilankymus geriausiose praktikose. Londono mieste.

Patekimo reikalavimai

Įėjimo į šį naftos, dujų ir atsinaujinančios energijos įstatymą LLM reikalavimas yra 2: 2 pagyrimo laipsnis, idealu - giminingos disciplinos atžvilgiu. Kandidatai, turintys atitinkamos patirties, taip pat skatinami kreiptis. Mes laukiame studentų iš viso pasaulio prašymų ir reikalaujame ankstesnio tyrimo įrodymų, kurie yra lygiaverčiai stojantiesiems.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jums reikės priimtino patvirtinto anglų kalbos pažymio, pavyzdžiui, IELTS testo, išlaikymo (išlaikant bent 6,5 balo ir ne mažiau kaip 6,0 kiekviename komponente).

Yra nemokamos anglų kalbos pamokos, skirtos padėti jums pagerinti savo kritinį teisinį mąstymą ir rašymą.

Karjera ir darbingumas

Karjera ir galimybė įsidarbinti "Swansea Employability Academy" (SEA) padės jums kiekviename savo karjeros kelio etape, kuris padės jums sukurti ryškią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

  • Darbuotojų įsidarbinimo seminarai, darbdavių derybos, individualūs renginiai ir karjeros mugės
  • Individualios konsultacijos ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros patarėjų
  • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanorystės galimybių
  • Galimybė naudotis informacijos šaltiniais įvairiose karjeros valdymo temose
  • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Įsidarbinimas teisės mokykloje

Teisės mokykla pasirenka aktyvų požiūrį, kad padidintų absolventų įsidarbinimo galimybes, pasitelkdama įdarbinimo ir įdarbinimo pareigūną. Mokykla siūlo įvairias vietines, nacionalines ir tarptautines darbo vietas, profesinius kursus, patarimus ir paramą, padėsiančią jums išsiugdyti įgūdžius, reikalingus jūsų ambicijoms įgyvendinti.

Mūsų studentų užimtumo gerinimas yra pagrindinis prioritetas. Norėdami tai padaryti, mes organizuojame daugybę iniciatyvų, skirtų LLM studentams, įskaitant kasmetinę LLM karjeros mugę, suteikiančią studentams galimybę susitikti su vietinių ir tarptautinių advokatų kontorų atstovais, tinklų renginius ir apsilankymus vadovaujančiose praktikose Londono mieste. .

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Swansea University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 4, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
15,450 GBP
JK / ES: 7300 GBP. Tarptautinis: 15 450 GBP. (Pilnas laikas)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date