Nuotolinio mokymo kursai: tarpvalstybinių ginčų nagrinėjimas

Bendroji informacija

5 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tarpvalstybinių bylų nagrinėjimas (2 kreditai)

Šio kurso „žvaigždė“ yra Aguinda prieš Chevroną, byla, kuri prasidėjo 1993 m. Niujorke ir tęsėsi Ekvadoro, Brazilijos, Argentinos, Kanados, Nyderlandų ir Gibraltaro teismuose. Jo ilga ir kankinta istorija - įskaitant daugybę arbitražo procedūrų Hagoje ir 23 atradimo prašymus federaliniuose teismuose 10-oje JAV valstijų - suteikia pagrindą sužinoti apie Jungtinių Valstijų įstatymą dėl užsieniečių žalos atlyginimo dėl neteisėtų asmenų, Jungtinių Valstijų reketininkų ir korupcinių organizacijų įstatymą. , Trečiųjų šalių ginčų finansavimas, Amerikos atradimai, dvišalės investicijų sutartys ir ekstrateritorinis teisės taikymas. - profesorius Dennisas Campbellas

Gavel on black background with copy space. Concept for legal, lawyer, judge, law, auction and attorney.

Nuotolinių studijų kursai

Siūlomi penki nuotolinio mokymo kursai, skirti LL.M. tarptautinėje komercinėje praktikoje. Jie yra:

  1. Įvadas į Jungtinių Valstijų teisinę sistemą (1 kreditas),
  2. Tarpvalstybinių ginčų nagrinėjimas (2 kreditai),
  3. Užsienio teismo sprendimų pripažinimas ir vykdymas (3 kreditai),
  4. Pasaulinis teisininkas (3 kreditai),
  5. Tarptautinis projektų finansavimas (3 kreditai).

Pradėjus kursą, jis turi būti baigtas per aštuonias savaites, nebent prašoma pratęsti pratęsimą. Kursus galima rasti USB atmintinėje, DVD diske arba internete. Kiekvienas kursas pateikiamas „PowerPoint“ pristatymo forma, įtraukiant vaizdo įrašus, tekstą ir PDF skaitymus.

Kursai yra savarankiški - nereikia jokių papildomų vadovėlių, knygų ar kitų šaltinių. Kiekviename kurse yra viktorinų ir trumpų esė klausimų, į kuriuos atsakymai automatiškai siunčiami kurso instruktoriui. Nuotolinis mokymasis gali sudaryti 12 iš 21 kreditų, reikalingų LL.M.

Baigęs registraciją, studentui bus išsiųstas atitinkamas USB ar DVD diskas arba išduotas slaptažodis prisijungti prie kurso internete.

Nuotolinio mokymosi fakultetas

Profesorius Dennisas Campbellas yra Center for International Legal Studies direktorius, dėstytojas Bostono universitete ir Eötvös Lorand universitete. Jis turi LL.M. iš Stokholmo universiteto ir yra Niujorko, Ajovos ir Kolorado valstijos barų narys.

Profesorė Julia Sullivan yra Chartered Arbitrators instituto narė ir buvo Akin Gump Strauss Hauer & Feld, LL, partnerė. Ji turi JD Amerikos universitete ir LL.M. laipsnių Bostono universitete ir Lazarskio universitete.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law ... Skaityti daugiau

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law. Its international headquarters have been in Salzburg, Austria since 1976. Its essential purpose is to promote and disseminate knowledge among members of the international legal community. Skaityti mažiau
Zalcburge , Budapeštas , Varšuva , Šanchajus , Viena + 4 Daugiau Mažiau