Online absolventas sertifikatas paralegal studijas

The George Washington University Online

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Online absolventas sertifikatas paralegal studijas

The George Washington University Online

Vienas iš keleto paralegalo magistro laipsnių šalyje, sukurtas specialiai specialistams, GW internetinis aukštojo išsilavinimo sertifikatas "Paralegal Studies" siūlo griežtą ir dabartinę ugdymo programą, skirtą tobulinti profesiją ir teisinę aplinką. Kaip vienu iš mūsų internetinių programų studentas, jums išplėsti savo teisines žinias, tobulinti savo įgūdžius nustatyti ir plėtoti praktines priemones, kad būtų galima taikyti savo darbą nuo pat pirmos dienos; kaip GW absolventas, jūs turite pasitikėjimą ir pripažintą akademinę pažymėjimus vadovauti visavertį ir klestinčią karjerą teisės srityje.

GW absolventas sertifikatas paralegal studijų yra pažymėjimus jums reikia patekti į paralegal profesiją. Jame yra pamatinių kursus, kurie bus parengti įvesti lauką su pasitikėjimu ir sumanumo. Kai sėkmingai baigsite programą, įgysite žinių, įgūdžių ir gebėjimų patekti į paralegalo profesiją. Mokymo programa subalansuos teorinį, filosofinį ir istorinį teisės studiją, daugiausia dėmesio skiriant rašytinės ir žodinės komunikacijos, analizės, technologijų ir profesionalumo įgūdžiams. darbdaviai paklausa ir tai leis jums dirbti puikiai bet kurioje srityje. Kursai yra griežta, aktuali ir įdomi.

Sukurta kartu su teisės, vyriausybės, verslo ir tarptautinių bendruomenių ir mokė ekspertų, mūsų dinamišką mokymo suteikia viską, ko tikitės iš universiteto, esančio širdyje tautos kapitalo. Dėstytojai, kurie moko jums įstatymus gyventi ir dirbti toje srityje kiekvienas jų profesiniame gyvenime dieną.

GW programa suteikia gylio ir griežtumo jums reikia sėkmingai sparčiai auganti ir konkurencinga teisės srityje ir lankstumo jums reikia padaryti tai atsitiks.

Uždirbkite Premier paralegal laipsnis

Vienas pasirinkti kelis paralegal magistro laipsnius šalyje ir specialiai dirbti profesionalai, GW lankosi paralegal studijų programos gali priimti jus į karjeros su nekilnojamojo galimybės užsidirbti.

Jei esate ieško įvesti profesiją, GW absolventas sertifikatas paralegal studijų yra pažymėjimus, kad advokatų kontoros pripažinti ir gerbti.

Įgyti įgūdžių darbdaviai paklausa

Bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai - geri rašymo ir užtikrintai Partnerio - yra, iki šiol, įgūdžių nustatyti, kad darbdaviai vertina labiausiai. Įvaldyti juos ir turėsite pranašumą rinkoje.

Studentai GW Teisininko studijų programas išmokti rašyti ir pristatyti. Nuo pirmos klasės iki paskutinio, studentai rašyti ir dalyvauja keliais formatais, naudojant naujausias technologijas.

Tikslią ir praktinę Gyvenimo

  • Amerikos Jurisprudencija - 3 kredito valandos
  • Teisinis mokslinių tyrimų ir rašymo - 3 kredito valandos
  • Išplėstinė Teisinis Rašymas - 3 kredito valandos
  • Bylinėjimasis - 3 kredito valandos
  • Sutartys - 3 kredito valandos
  • Verslo subjektai - 3 kredito valandos

Programa, aukščiausius standartus

GW magistro Teisininko studijų programos yra pripažintas susitikti ir iš naujo apibrėžti profesijos poreikius. Pramonė patyrė dinamišką raidą ankstyvaisiais 2000-ųjų, atsirandančių naują paklausos sudėtingų ir labai išsilavinusių paralegals. GW magistro paralegal studijų buvo Amerikos asociacijos paralegal švietimo (AAfPE) buvo pripažintas už du geriausius paralegal kursai šalyje; pirmaujančių federalinių agentūrų ir teisėsaugos firmų gamina išskirtines paralegal specialistus; ir Universiteto profesinės ir tęstinį švietimą asociacija kaip vieną iš tautos geriausių interneto programų.

Akreditavimas ir pripažinimas : GW yra visiškai akredituota Artimuosiuose narių asociacija kolegijų ir mokyklų, laikosi aukščiausių standartų aukštojo mokslo, ir dirba nepaliaujamai kurti ir išlaikyti pačius geriausius, dauguma griežtą programą įmanoma. Vidurio narės (taip pat žinomas kaip Vidurio Valstijų Komisijos aukštojo mokslo, ar MSCHE) yra vienas iš aštuonių regioninių akreditavimo asociacijų įgalioti įvertinti ir akredituoti universitetai ir laikykite juos aukštus kompetencijos ir pasiekti. JAV Švietimo departamentas ir Taryba Aukštojo mokslo akreditavimo pripažinti tik šių regioninių agentūrų aukštojo mokslo akreditavimo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta October 31, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Washington, District of Columbia
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Washington, District of Columbia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla