Pasirengti teisės karjerą.

LSATadmissionPrep101

Pasirinkti geriausią PASKUTINĖS prep už jus

Nesvarbu, kiek jums patinka mokytis ar kiek laiko turite iki bandymo dieną, mes turime daug prep variantų jums pasiruošę.

Gyvena PASKUTINĖS kursai - internete arba klasės

GMATAdmissionTestLive

LSAT Pilnas kursas yra labiausiai išsamią LSAT paruošimo programa prieinama. Teikti ne tik medžiaga viduje klasėje, bet ne taip gerai, jūs būsite visiškai panardintas į PASKUTINĖS darbą visoje savo pasiruošimo laikotarpį. Mokoma ekspertų instruktoriai su 99 proc balus, gyvena-asmens ir internetinės klasių yra interaktyvus, sudėtinga, ir nieko, bet nuobodu. Ir mūsų mažos klasės dydžių įsitikinkite, kad jums gauti individualų dėmesį, reikalingą siekiant maksimaliai padidinti savo rezultatą.

 • siūloma Gyvi klases
 • in asmeniui arba internetu
 • 50+ video pamokos, 10-asmens sesijų ir CrunchTime
 • Idealiai tinka išsamią vadovaujasi studijos

Bendrauti ™ PASKUTINĖS kursai

GMATAdmissionTestInteraction

LSAT Bendrauti ™ yra mūsų išsamus (apdovanojimai!) On-demand LSAT Prep Žinoma. Manhattan Prep ekspertas instruktoriai padės jums per kiekvieną interaktyvios pamokos nuo pradžios iki pabaigos, tačiau jūs būsite vienas priimant sprendimus.

LSAT Bendrauti nėra vaizdo. Tai yra intuityvi technologijų proveržio, kuri leidžia jums nustatyti savo kelią per val PASKUTINĖS turinį. Manheteno prep instruktorius padės jums per kiekvieną pamoką nuo pradžios iki pabaigos, tačiau jūs būsite vienas priimant sprendimus.

Tai tikrai įdomus!

Leiskite face it - LSAT turinys yra ne tai, kad kniedėmis. Tai blogai argumentus ir diagramas bei visai daug sąlyginio logika. Bet jūsų paruošimo neturi būti nuobodus! LSAT Bendrauti buvo sukurta siekiant užsiimti visą savo smegenis su viktorinos, iššūkis rinkiniai, ir kartais meditacijos sesijos su Nojumi.

Žyniuonis Instrukcija Meets Interaktyvus technologija.

Kaip gera mokytoja, LSAT Bendrauti siuvėjų save jums. Jei jums kažką teisę, mes galime priimti jus į griežtesnio problema. Jei jums kažkas negerai, mes galime jus per išsamios pamoką.

Betkada betkur.

Ši programa yra visiškai savarankiškai tempa. Galite sustabdyti, praleiskite ar pakartoti bet kokį PASKUTINĖS bendrauti dalį. Kiekvieną pamoką pristatyti trapumą aukštos rezoliucijos ir yra prieinama jūsų kompiuteryje ar "iPad". Prep, kur esate, kai norite.

 • 50+ LSAT Interact
 • Vaizdo pagrindu pamokos
 • Apima visus mūsų knygų ir interneto išteklių
 • Idealiai tinka išsamią savarankiško tyrimo

CrunchTime ™

GREprepTests102

Live Online sesija paskutinės minutės strategijos persvarstymo

 • Atitinka gyvo internete, dėsto aukščiausios balais ekspertų
 • Turimas prieš kiekvieną PASKUTINĖS bandymo datą
 • Idealiai tinka paskutinės minutės strategijos peržiūrąprivačios pamokos

GMATAdmissionTestPrivate
 • 1-su-1 asmeniniams instrukcijų
<li>  Idealiai tinka tyrimo pritaikyta j&#363;s&#371; &#303;g&#363;d&#382;i&#371; lygio</li>
<li>  Galimos asmens ir interneto</li>

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Pagal vietas
Pagal datą