Unikalus šio kurso bruožas yra tai, kad jis gali būti atliekamas visiškai internete, pašalinant studentų poreikį dalyvauti akis į akį.

Absolventai gali pasirinkti dalykus, kurie supranta Australijos ir Naujosios Zelandijos registruotų prekių ženklų sistemos principus, įskaitant neregistruotų prekių ženklų ir susijusių formų apsaugą nuo klaidinančios ar nesąžiningos prekybos elgesiu Australijos ir Naujosios Zelandijos patentų teisėje, patentų sistemas, aiškinimą ir galiojimą, įskaitant patento specifikacijos ir pretenzijų turinį ir pasekmes, taip pat susijusią konfidencialią informaciją ir praktinę patirtį, leidžiančią jiems patarti dėl galimų klausimų dėl patentų pažeidimų, galiojimo ir atitikties projektavimo teisės bei praktikos Australijoje ir Naujojoje Naujoji Zelandija, leidžianti patarti dėl galimų prekių ženklų advokatų ir Trans-Tasmano patentų patikėtinių Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje klausimų, susijusių su dizaino pažeidimu, galiojimo ir laikymosi teisiniu procesu bei profesinio elgesio reglamentavimu. Absolventai taip pat gali rinktis iš pasirenkamų dalykų, įskaitant autorių teisių įstatymą, pasaulinius intelektinės nuosavybės teisės, intelektinės nuosavybės ir tradicinių žinių, intelektinės nuosavybės ir žmogaus teisių bei intelektinės nuosavybės komercinimo aspektus.

Priklausomai nuo pasirinktų dalykų, absolventai gali prašyti registracijos kaip prekių ženklų advokatas Australijoje ir gali patenkinti dalį švietimo reikalavimų, norint įregistruoti Australijos ir Naujosios Zelandijos patentų patikėtinį Trans-Tasman. Meno administratoriai ar žiniasklaidos specialistai gali pagerinti karjeros galimybes, sukuriant patirtį intelektinės nuosavybės turto komercializavime ar valdyme. Kitos karjeros galimybės: IP advokatas, IP portfelio valdytojas, politikos formuotojas ir vyriausybės reguliuotojas. Šis kursas leidžia užsienyje registruotiems advokatams atlikti reikalingus dalykus, kuriuos "Trans Tasman" IP advokatų taryba reikalauja įregistruoti Australijoje ar Naujojoje Zelandijoje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų University of Technology Sydney »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 25, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
0.5 - 1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
21,600 AUD
AUD už 24cp sesiją
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date