Pažyma apie kibernetinio saugumo ir duomenų privatumo įstatymą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Naujoji " all-in-one" sertifikatų programa kibernetinio saugumo srityje

  • suprasti įstatymų ir politikos poveikį
  • įvertinti verslo ar organizacijos kibernetinio saugumo ir privatumo programas
  • įvertinti geriausios praktikos pavyzdžius kartu su valstybinėmis, federalinėmis ir tarptautinėmis kibernetinio saugumo ir privatumo taisyklėmis,
  • priimti sprendimus ir patarti vyresniesiems sprendimus priimantiems asmenims, kaip orientuotis į verslą ar organizaciją, kad galėtų greitai prisitaikyti prie nuolat kintančios rizikos, atitikties, teisinės ir politinės aplinkos.

Programa susideda iš trijų kursų, iš viso devynių kreditų valandų, ir siūloma visiškai internetiniame, nuotolinio mokymosi forma, leidžianti studentams baigti kursus, kurie labiausiai tinka jų tvarkaraščiams. Kiekvienas kursas trunka 14 savaičių ir gali būti priimtas vienu metu, kad visi trys kursai būtų baigti per vieną akademinį semestrą.

Visi studentai privalo imtis kibernetinio saugumo įstatymo

Elektroninis nusikaltimas

3 Prisijungęs

Cyber ​​War, Intelligence

3 Prisijungęs

Kibernetinė sauga

3 Prisijungęs

Kibernetinio saugumo sistemos

3 Prisijungęs

Kibernetinio saugumo įstatymas

3 Prisijungęs

Kibernetinės erdvės įstatymas

3 Prisijungęs

Elektroninis atradimas

3 Prisijungęs

Pasaulinė privatumo teisė

3 Prisijungęs

Sveikatos priežiūros atitikimas

3 Prisijungęs

Technologija, privatumas ir teisė

3 Prisijungęs

Albany Law School internetiniai kursai paprastai yra asinchroniniai. Tai reiškia, kad mokymasis vyksta internetu Mokymosi valdymo sistemoje (LMS) (ty Kanusoje), kur studentai sąveikauja tarpusavyje per diskusijas ir užduotis, kurias padeda kvalifikuotas teisės profesorius. Kaip tokia asinchroninė mokymosi aplinka studentai gali susipažinti su kurso turiniu pagal savo tvarkaraštį, kuris idealiai tinka tiems, kurie dirba arba turi kitus įsipareigojimus.

Nors kursai suteikia daug lankstumo, kad studentai gali prisijungti ir dalyvauti bet kuriuo metu per dieną, šie kursai nėra savarankiška. Tikimasi, kad studentai reguliariai ir nuolatos dalyvaus kiekviename kurso modulyje. Visi internetiniai kursai taip pat nustato terminus, reikalingus diskusijoms, viktorinoms, rašytinių užduočių pateikimui ir kitų mokymosi veiklų užbaigimui.

Visi devyni kreditai, uždirbti internetiniame pažymėjimų baigimo pažymėjimų programoje, gali būti taikomi teisės magistro teisinių studijų srityje, skirtos kibernetinio saugumo ir duomenų privatumo teisės laipsniui.

* Įėjimo egzaminas nereikalingas.

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2018

Apie mokyklą

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through ... Skaityti daugiau

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through experienced-based learning, engaged scholarship, and a robust network of alumni and supporters. Learning at Albany Law School is a joint venture between students and faculty members, supported by staff, administrators, alumni, and the Board of Trustees. Our students develop a sophisticated understanding of legal policy and doctrine, a broad range of professional competencies, and a deep commitment to justice and ethical values. Skaityti mažiau