Pg cert tarptautinė prekyba ir komercinė teisė

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų pg CERT tarptautinės prekybos ir komercinės teisės Žinoma * internete gali būti pasiektas, kaip savarankiškas kvalifikaciją arba naudoti kaip žingsnis link mūsų visą LLM. Kursas suteikia studentams ištirti sritis, kaip antai teisę Pasaulio prekybos organizacija, tarptautinės konkurencijos teisės ir tarptautinių prekių pardavimo.

Teisė yra plačiai pripažintas ir labai gerbiama ir įgytas žinias mūsų PG Cert Tarptautinės prekybos ir komercinė teisė atvers daug galimybių jums sukurti savo karjeros aukšto lygio karjerą tarptautinės advokatų kontoros, tarptautinės įmonės ar vyriausybinės organizacijos.

* Šio kurso pradžios data vis dar yra Universiteto patvirtinimas. Jei patvirtinimas nebus suteiktas pagal jūsų kursų pradžios datą, bus pasiūlyta alternatyvi data arba bus pateikta visa grąžinamoji išmoka.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% internetinis universitetas, mes naudojame virtualų mokymosi aplinką, o ne tradicinį miesteliu. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiu laiku ir suteikia jums nedelsiant kreiptis į savo mokymosi medžiagos.

Tai mokymosi platforma leidžia studentai ir dėstytojai aktyviai dalyvauti realaus laiko pokalbių, ir jūs galite klausytis ir žiūrėti, gyvi paskaitos ir seminarai per internetą.

Jūs esate remiami visu savo kurso speciali Studentų patarėjas ir turėti galimybę nuolat bendrauti su kolegomis studentais ir dėstytoju.

Įvertinimas

Mes priimame užduotį pagrįstą požiūrį į vertinimą, o ne egzaminai. Įvertinimas pagal PG Cert Tarptautinės prekybos ir komercinė teisė bus grindžiama rašytiniais kursinių derinys.

Karjeros perspektyvas

Esame pasiryžę gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų lankosi kursai suteiks jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir uždarbio galimybes su pagrindinių įgūdžių, kurie yra tiesiogiai pervesti į darbo vietą mišinį.

Teisinių žinių įgijo iš PG Cert Tarptautinės prekybos ir komercinė teisė gali pasiruošti tarptautinėje advokatų kontoros, tarptautinės įmonės ar vyriausybinės organizacijos vaidmenį.

Kvalifikuoti teisininkai ar advokatai taip pat galės naudoti įgūdžių ir žinių, įgytą studijuojant kursą patenkinti savo metines tęstinio profesinio tobulėjimo (SPD) reikalavimus.

Patekimo į rinką reikalavimai:

Yra du būdai, skirti šį įdomų kursą: Academic atvykimo maršrutą ir Atvira atvykimo maršrutą.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei registruotis mūsų PG Cert Tarptautinės prekybos ir komercinė teisė, bet nusprendžia, kad internete mokymasis yra ne jums, mes leis jums pasitraukti per 21 dienų nuo Jūsų pasiūlymas laiške nurodytam pradžios datos. Jei jūs turite sumokėti pradinį užstatą priekyje, gausite visą kompensaciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

Apie mokyklą

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Skaityti daugiau

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Skaityti mažiau
Kolčesteris , JK internete + 1 Daugiau Mažiau