Teisės PhD Programos

PhD Programos

Teisės doktorantūros programas pasirinkę studentai, turi atlikti mokslinį tyrimą pasirinktoje teisės srityje. Teisės doktorantūros studijų nereikėtų painioti su profesiniu laipsniu Juris Doctor, kuris yra skirtas studentus paruošti teisės praktikai.

Studentai gali rinktis vieną iš daugybės Teisės doktorantūros specialybių. Pvz., tarptautinę teisę, žmogaus teisių studijas, jūrų, tarptautinės aplinkosaugos teisę ir pan. Doktorantūros studijų programos paprastai yra sudaromos iš paskaitų, seminarų bei mokslinio tyrimo, kurį studentai turi apsiginti studijų pabaigoje.

Teisės doktorantūros studijų programų įvairovė, iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Savo studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių teisės PhD studijų programų sąrašą.

Naujai pridėtos teisės doktorantūros studijos

Koc University - Istanbul Turkey

Privatinės teisės doktorantas

Balandis 10, 2018
Doktorantūros studijų programa privačiose teisės srityse siūlo struktūrizuotą mokslinių tyrimų sistemą nacionalinių, lyginamųjų ir tarptautinių teisinių studijų srityje, kurioje yra įsipareigojusi pažangiausius tyrimus.

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Inter LL.D.

Spalis 15, 2017
Plėtoti žmogiškuosius išteklius su aukštų akademinių standartų, galinčių atlikti pirminę ir novatorišką mokslinių tyrimų, taikyti žinias ir praktiką kokybės mokymo veiklos bakalauro ir magistro programų praktiką, skatinti teisės mokslo vystymąsi.

L’Université Catholique Du Congo

Daktaras kanonų teisės

Liepa 31, 2017
Doktorantūros programa gali būti baigtas iki aukštojo mokslo agregacijos Kanonų teisės.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra teisės doktorantūros studijos?

Teisės doktorantūra

Teisės doktorantūra arba PhD tai aukščiausias akademinis teisės laipsnis, kurio studentai turi atlikti unikalų mokslinį tyrimą ir prisidėti prie teisės srities vystymosi. Teisės doktorantūros studentai studijų pabaigoje turi sėkmingai apsiginti disertaciją. Teisės doktorantūros laipsnio nereikėtų painioti su Juris Doctor laipsniu - profesinėmis teisės studijomis, kurios studentus ruošia praktikai teisės srityje. Teisės doktorantūros studijos yra grįstos moksliniu tyrimu, tuo tarpu Juris Doctor studijos - praktiniu darbu. Kokie yra teisės doktorantūros privalumai?

Vienas iš teisės doktorantūros privalumų yra galimybė lavinti kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžius. Tad šios studijos studentus paruošia sudėtingam darbui teisės srityje. Todėl teisės firmos bei kitų organizacijų teisės skyriai labai noriai samdo teisės doktorantūros laipsnį turinčius specialistus.

Kokios karjeros galimybės atsiveria turint teisės doktorantūros laipsnį?

Teisės doktorantūros laipsnis yra labai vertinamas tiek akademiniame, tiek teisės praktikos pasaulyje. Šį laipsnį turintys teisininkai dažnai užima aukštas pareigas teisės firmose ar tampa teisės profesoriais, ar mokslininkai. Jie taip pat gali atstovauti klientus teismo salėje, dirbti tarptautinėse organizacijose, vyriausybinėse ar pelno nesiekiančiose organizacijose ir t.t. Čia rasite daugiau informacijos apie konkrečias teisės doktorantūros studijas, bei galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančių universitetų priėmimo skyriais. Kokios disciplinos yra įtraukiamos į teisės doktorantūros studijas?

Studentai gali rinktis vieną iš daugybės skirtingų teisės specializacijų. Vienos populiariausių specialybių tarp teisės doktorantūros studentų yra mokestinių sistemų, komercijos teisės, įmonės ekonomikos, kompiuterijos, jūrų, ekonomikos, tarptautinių mainų, sveikatos apsaugos bei aplinkosaugos teisė. Doktorantūros studentai kartais taip pat turi ir išlaikyti tam tikras teorijos paskaitas.

Kokie reikalavimai yra keliami stojant į teisės doktorantūros studijas?

Stojimo reikalavimai labai priklauso nuo konkrečios teisės doktorantūros programos. Paprastai į šias studijas norintys stoti studentai turi būti įgiję magistro laipsnį, tačiau kartais universitetai svarsto ir absolventus, kurie bakalauro laipsnį yra pabaigę su pagyrimu. Konkrečios informacijos dėl stojimo reikalavimų vertėtų ieškoti universitetų tinklapiuose. Viena charakteristika, kuri vienija kone visas teisės doktorantūros studijas - tai disertacija, kurią studijų pabaigoje reikia sėkmingai apsiginti.

Kiek kainuoja teisės doktorantūros studijos?

Teisės doktorantūros studijos gali trukti nuo trejų iki aštuonerių metų. Tad ir jų kaina gali skirtis drastiškai. Kai kurie universitetai ar privatūs fondai kasmet skiria stipendijas ar kitų tipų finansinę paramą, skirtą padengti studijų, o kartais ir pragyvenimo kainas. Teisės doktorantūros studentai gali stipendiją gauti ir įvairių tipų organizacijų, kurios nori finansuoti tam tikrą studento vykdomą tyrimą. Dėl konkrečių studijų kainų bei galimos finansinės pagalbos studentams patariama susisiekti su juos dominančių universitetų priėmimo skyriais.

Kodėl verta rinktis internetines teisės doktorantūros studijas?

Kai kurie universitetai studentams siūlo internetines teisės doktorantūros studijas, kurios yra kuriamos dirbantiems ar kitų įsipareigojimų turintiems žmonėms. Šias studijas dažnai renkasi žmonės, kurie nori įgyti doktorantūros laipsnį užsienyje esančiame universitete, tačiau negali ar nenori kraustytis į kitą šalį. Kai kurie universitetai studentams taip pat gali pasiūlyti ir nuotolinio mokymo ar ištęstines studijas, kurių paskaitos ir seminarai yra vedami vakarais arba savaitgaliais.