Filter
Doktorantūra (Phd)
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti teisės doktorantūros programas - Administracinė teisė

Doktorantas paprastai yra baigtinis laipsnis, kurį galima įgyti baigus magistro laipsnį. Doktorantas yra "Filosofijos daktaras", ir jis kvalifikacinį laipsnį laiko mokytoju universiteto lygiu.

Kas yra administravimo teisės doktorantas? Ši magistrantūros programa siūlo intensyvius tyrimus ir tyrimą sutelktos teisės srities. Šios programos studentai nagrinėja sudėtingą ir išsamią informaciją apie teisinius kodeksus, reglamentus ir precedentus. Administracinės teisės tyrimas susijęs su teisinėmis problemomis, susijusiomis su vyriausybės agentūrų funkcionavimu, o kursų metu dėmesys skiriamas detalėms, susijusioms su šių įstaigų procedūromis ir operacijomis.

Doktorantūros programos absolventai dažnai gaus daugiau mokslinių tyrimų ir rašymo įgūdžių. Daugelis specialistų rengia išsamią analizę, kad galėtų padaryti išvadas apie politiką. Šie įgūdžiai gali išversti į daugelį sričių ir gyvenimo sričių.

Doktorantūros studijų programa skiriasi nuo universitetų, o išlaidos priklauso nuo pasirinktos mokyklos vietos ir išskirtinių pasiūlymų. Doktorantūra gali užtrukti nuo trijų iki penkerių metų.

Studentai, baigę doktorantūros studijas administracinėje teisėje, dažnai patenka į darbo jėgos paklausą dėl savo specializuotų žinių ir išsamios teisės analizės. Karjeros galimybės apima teisės dėstytoją universiteto lygiu, taip pat tęsiasi kaip mokslo darbuotojas disciplinoje. Kai kurie absolventai dirba kaip advokatai, konsultuoja ir teikia teisines konsultacijas korporacijoms ar viešojo administravimo institucijoms. Kiti doktorantūros studijų absolventai dirba viešaisiais administratoriumi arba teisėtais pareigybėmis tarptautinėse organizacijose.

Administracinės teisės doktorantas gali atverti duris daugeliui įdomių karjeros. Mokslo laipsnį siūlo daugelis universitetų visame pasaulyje. Kai kurie yra vietiniai, o kiti yra internetinės programos, todėl studentas gali pasirinkti geriausią variantą savo poreikiams. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administracinė teisė

Universidade da Coruña

Doktorantūros programa Lotynų Amerikos Administracinės teisės yra oficialus Międzyuczelniany pavadinimas, kuriuo siekiama mokyti lotynų Amerikos gydytojai viešosios teisė ... [+]

Įdiegimas

programa Daktaras Administracinių teisės Iberoamericano Tai yra oficialus Międzyuczelniany pavadinimas, kuriuo siekiama mokyti lotynų Amerikos gydytojai viešosios teisės įgaliojimai plėtoti mokslo ir profesinę veiklą, pageidautina, susijusius su viešojo administravimo institucijų.

Dalyvaujančiuose universitetuose:

Universidade da Coruna, Ispanija (koordinatorius) Universitetas Montevidėjas, Urugvajus Universiteto Šv Tomás de Aquino į Tunja, Kolumbija Hispanoamericana universitetas, Nikaragva Universidad Monteávila, Venesuela Universitetas Guanachuatas, Meksika Universidad Veracruzana, Meksika Šiaurės nacionalinis universitetas, Argentina Universitetas Piura, Peru Universidad Nacional del Litoral Argentina Nemokama universiteto įstatymo, Kosta Rika Kodėl studijuoti laipsnį ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba