Filter
Doktorantūra (Phd)
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 5 teisės doktorantūros programas - Administracinės teisės studijos

Filosofijos daktaras gali sutelkti dėmesį į beveik bet kurią akademinės srities temą. Ph.D. yra didžiausias akademinis apdovanojimas, kurį galima įsigyti daugelyje universitetų visame pasaulyje. Šios programos trukmė gali labai skirtis, todėl mokslo darbuotojai gali užtrukti nuo trejų iki šešerių metų.

Kas yra daktaro laipsnis? administracinės teisės studijose? Šis doktorantūros studijų lygmuo nagrinėja poveikį ekonomikai teisės srityje. Studentai gali tikėtis, kad jie dalyvaus paskaitose, diskusijose, mokslinių tyrimų projektuose ir disertacijose studijų metu. Tikslūs baigimo kursai dažnai skiriasi kiekviename universitete, tačiau gali būti panašūs į konservatyvią administracinės teisės, tarptautinio komercinio arbitražo, diskriminacijos užimtumo, bankroto, verslo organizacijų ir įmonių apmokestinimo kritiką.

Dalyviai gauna daug įgūdžių ir daug žinių per šią studijų programą, kuri gali padėti jiems sėkmingai dirbti ir asmeniškai gyventi. Pavyzdžiui, studentai gali patobulinti problemų sprendimą, kritinį mąstymą ir organizacinius įgūdžius. Visi šie sugebėjimai dirba kartu, kad asmuo taptų sėkmingas profesionalas.

Ph.D. laipsnis gali labai skirtis priklausomai nuo mokyklos, programos ir trukmės. Kai kurie universitetai kasmet gali šiek tiek skirtis. Geriausias būdas prašytojams sužinoti daugiau - tiesiogiai susisiekti su mokyklomis.

Kokios rūšies karjera gali asmuo su Ph.D. tikėtis administracinės teisės studijų? Pasibaigus studijoms yra daugybė potencialių karjeros galimybių. Kai kuriais atvejais asmens galimybes gali diktuoti ankstesnė patirtis ir kitas švietimas. Kai kurie absolventai tampa teisės profesoriais, advokatais, teisinės karjeros konsultantais, tęstiniais teisininkų švietimo specialistais, teisės žurnalistais ir teisėjais. Nors teisinėje srityje yra daugybė galimybių, kai kurie mokslininkai gali naudoti šį išsilavinimą, kad pradėtų dirbti korporacijose, vyriausybės ar ne pelno organizacijose.

Galbūt galėsite užsiregistruoti doktorantūroje. programa universitetuose visame pasaulyje. Jei norite sužinoti daugiau apie savo internetines ir universitetines galimybes, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Administracinės teisės studijos

L’Université Catholique Du Congo

Doktorantūros programa gali būti baigtas iki aukštojo mokslo agregacijos Kanonų teisės. ... [+]

Sukūrė Nacionalinės vyskupų konferencijos Kongo ir bažnytinės teisės pastatytas pagal Katalikiškojo auklėjimo kongregacijos, Kanonų teisės fakultetas ketina skatinti nuodugniai mokymą ir mokslinius tyrimus griežtą kanoninės mokslo harmonijoje su romėnų teise, modernus civilinės teisės Afrikos muitų.

todėl formuoja Canon teisės ekspertai iš tarnybos ir visos ištikimybės dvasia Magisteriumo. Šie ekspertai taikys Be kanoninės teisės Afrikoje įkultūrinimą, "nepažeidžiant Dievo įstatymą ir didelę discipliną Bažnyčioje."

Šiuo požiūriu, Kanonų teisės fakultetas padeda išspręsti, pirmiausia, kad reikia skubiai Afrikos Bažnyčios - teikti fakultetai, įvairios bažnytinės vyresnybės institutus ir seminarai departamentas kvalifikuotų per kanonų teisę; - įdėti ne iš bažnytinių teismų, kompetentingų teismų žinioje; - teikti vyskupus ir didelių viršininkų iš Pašvęstojo gyvenimo institutų ir apaštališkojo gyvenimo draugijų, specialistai, siekiant padėti joms jų vyriausybės.... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinšasa
Vasaris 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambridge Graduate University

Kembridžo absolventas universiteto koledžo teisė, politika ir Global studijų turi neprilygstamą akademinę programą, siūlanti teisės ir politikos magistro ir daktaro laips ... [+]

DJS ir filosofijos daktaras, teisės ir politikos programos

Kembridžo absolventas Universiteto koledžas teisės, politikos ir Bendrosios Tyrimai turi neprilygstamą akademinę programą, siūlanti teisės ir politikos magistro ir daktaro laipsnius - LL.M., magistro įstatymų ir politikos, DJs (daktaro juridinių mokslų), ir pH .D. įstatyme ir politika - ir keletas jungtinių laipsnių su kitomis Kembridžo Graduate universiteto koledžų, įskaitant verslo kolegija, o reguliavimo mokslo ir visuomenės sveikatos koledžo. Fakultetas turi asortimentą ir gylis žinių srityse teisinės stipendijos ir praktikos, kuri leidžia kolegijai pasiūlyti patikimą pasaulinę panardinimo mokymo programą. Tai apima platų PRAXIS vadovavimo remiantis projektų ir kursų, kurie suteikia studentams galimybę įdėti mokymąsi klasėje dirbti sprendžiant realaus pasaulio problemas. Akademinė programa yra taip pat išsiskiria tik pasaulio pasaulio universiteto formatu, siūlanti hidrokostiumą patirtimi kiekvienoje pasaulio regione įgyti retų įžvalgų tarptautinės ir lyginamosios teisės. Studentai paprastai turi daugiadalykiuose interesus ir tyrinėti tuos pasaulinėje pakrovimas intensives su fakulteto kad akcijų interesus ir mentorių savo patirtimi, stipendijas ir mokymo visoje programoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kembridžas
Rugsėjis 2020
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Doktorantūros programa Lotynų Amerikos Administracinės teisės yra oficialus Międzyuczelniany pavadinimas, kuriuo siekiama mokyti lotynų Amerikos gydytojai viešosios teisė ... [+]

Įdiegimas

programa Daktaras Administracinių teisės Iberoamericano Tai yra oficialus Międzyuczelniany pavadinimas, kuriuo siekiama mokyti lotynų Amerikos gydytojai viešosios teisės įgaliojimai plėtoti mokslo ir profesinę veiklą, pageidautina, susijusius su viešojo administravimo institucijų.

Dalyvaujančiuose universitetuose:

Universidade da Coruna, Ispanija (koordinatorius) Universitetas Montevidėjas, Urugvajus Universiteto Šv Tomás de Aquino į Tunja, Kolumbija Hispanoamericana universitetas, Nikaragva Universidad Monteávila, Venesuela Universitetas Guanachuatas, Meksika Universidad Veracruzana, Meksika Šiaurės nacionalinis universitetas, Argentina Universitetas Piura, Peru Universidad Nacional del Litoral Argentina Nemokama universiteto įstatymo, Kosta Rika Kodėl studijuoti laipsnį ... [-]
Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

LLM (teisės mokslų magistras) leidžia studentams susikurti savo programos struktūrą, pasirenkant kursus iš daugybės dalykų ir perspektyvų, įskaitant lyginamąją regioninę ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

LLM (teisės mokslų magistras) leidžia studentams susikurti savo programos struktūrą, pasirenkant kursus iš daugybės dalykų ir perspektyvų, įskaitant lyginamąją regioninę teisę, prekybos teisę, įstatymus ir plėtrą, komercinę teisę (įskaitant bankininkystės, autorių teisių ir patentų įstatymus). , žmogaus teises, aplinkos įstatymus, islamo įstatymus, ginčų sprendimą ir tarptautinę teisę.

LLM programa yra vieno dalyko teisės programa, kuri gali būti vykdoma per vienerius metus (visą darbo dieną), arba ne visą darbo dieną per dvejų, trejų ar ketverių metų laikotarpį. Kiekvienas studentas turės priimti dėstomus modulius, lygius keturiems pilniems vienetams. Disertacija bus verta papildomų dviejų vienetų ir baigti LLM programą.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Montréal Law Faculty

„Inovacijų, mokslo, technologijų ir teisės“ galimybė leidžia studentams apsvarstyti teisinius, reguliavimo ir etinius klausimus, susijusius su inovacijomis įvairiose srit ... [+]

„Inovacijų, mokslo, technologijų ir teisės“ galimybė leidžia studentams apsvarstyti teisinius, reguliavimo ir etinius klausimus, susijusius su inovacijomis įvairiose srityse, įskaitant biotechnologijas ir mediciną, informacines technologijas ir kompiuterių mokslus, gamtos išteklius ir aplinką.

Tvirta mokymo programa, derinanti teorines ir taikomas perspektyvas

Kursus dėsto pirmojo kurso profesoriai ir ne visą darbo dieną dirbantys teisininkai, besiremiantys teoriniais ir taikomais požiūriais. Be to, studentai turi galimybę atlikti taikomuosius tyrimus arba stažuotis valstybinėse ar privačiose organizacijose Kanadoje ar užsienyje.

Internacionalizacija ir lyginamoji teisė... [-]
Kanada Monrealis
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba