LAWSTUDIES

Palyginti 2 teisės doktorantūros programas - Jurisprudencija

Filosofijos daktaras yra akademinė programa, kuri gali būti skirta beveik bet kuriai sričiai. Filosofija šioje sąvokoje reiškia "išmintingumo" meilę, o ne filosofijos akademinę discipliną. Dauguma studentų, įstojusių į doktorantūrą programa jau baigė magistro laipsnį.

Kas yra daktaro laipsnis? Jurisprudencijoje? Teisė yra teisės teorija, taigi ši programa nagrinėja įvairius teisinės sistemos aspektus, kad studentai galėtų geriau suprasti šią akademinę sritį. Kiekvienas Ph.D. programa gali būti šiek tiek kitokia. Pavyzdžiui, kai kurie mokslininkai gali tikėtis baigti disertaciją, o kiti turi užpildyti didelę stažuotę. Lygiai taip pat švietimo poreikiai gali skirtis, tačiau gali būti įvadas į teisės ir ekonomikos, teisinės filosofijos ir teismų bei socialinės politikos pagrindus.

Tokio aukšto lygio jurisprudencija gali būti labai naudinga. Dalyviai tobulina sudėtingas problemų sprendimo, bendravimo ir mokslinių tyrimų įgūdžius. Visi šie gebėjimai gali paskatinti absolventus kaip konkurso dalyvius, taip pat padėti jiems pagerinti savo asmeninį gyvenimą.

Kiek yra doktoranto kaina? Tai gali skirtis priklausomai nuo universiteto, programos dėmesio ir studijų trukmės. Kai kuriems studentams reikia nuo trejų iki šešerių metų, kad gautų daktaro laipsnį.

Ph.D. švietimas gali paskatinti daugybę karjeros, tačiau daugelis studentų kreipiasi į darbą akademinėse bendruomenėse. Tokio laipsnio absolventai gali tapti teisės profesoriais, teisės mokslų ar kriminalinės justicijos tyrimų analitikai. Kitos galimos karjeros galimybės yra advokatas, teisės mokslų patarėjas ir konsultantas. Nors doktorantas dažnai tarnauja kaip galutinis laipsnis daugeliui studentų, kai kurie gali nuspręsti tęsti savo išsilavinimą per kitą doktorantūrą. ar magistro programa.

Kur galite gauti tokio tipo išsilavinimą? Universitetai visame pasaulyje siūlo Ph.D. programos, o kai kuriuose netgi yra internetinių kursų. Ar norite daugiau sužinoti? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

2 Rezultatai Jurisprudencija Filter

Teorinės teisės mokslų daktaras - teisės ir teisinės teorijos Europos kontekste

Charles University Faculty of Law
Doktorantūra (Phd)
Spal. 2020
<
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
<
Dieninės
<
4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Doktorantūros studijų programos „Teorinės teisės mokslai - teisė ir teisinė teorija Europos kontekste“ tikslas yra tai, kad specialistai ir mokslininkai, turintys mokslinį pož ...

Skaityti daugiau

daktaras teisės mokslo (tyrimų)

Bond University
Doktorantūra (Phd)
Sau. 2021
<
Dieninės
<
156 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Teisės mokslo (mokslinių tyrimų) programos daktaras yra kursinių derinys (du semestrus) ir 50.000 žodis disertacija (06:58 semestrai). Tyrimų programos elementas turi būti rei ...

Skaityti daugiau