Filter
Doktorantūra (Phd)
Kanada Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 geriausias teisės doktorantūros programas Kanadoje - 2019/2020

Teisės doktorantūros laipsnį įgiję specialistai yra ypatingai vertinami ne tik akademiniame pasaulyje, bet ir jų pasirinktoje praktinės teisės srityje. Šios, trečiosios pakopos teisės akademinį laipsnį įgijusiems studentams atsiveria daugybė darbo galimybių profesinėje, o taip pat ir akademinėje srityje. 

LLM yra antrosios pakopos teisės diplomas, kuris yra siekiama studentams, kurie nori specializuotis tam tikroje teisės srityje. Absolventai su šiuo specializuotą mokymą dažnai leidžiama dirbti pasaulinėse teisinėje aplinkoje.

Jei jūs galvojate apie bet kurioje aukštojo mokslo sistema, kuri turės įtakos jūsų gyvenimą teigiamai, o suteikia jums praktinių žinių ir įgūdžių, tada Kanada 's švietimo sistema yra tai, ką reikia. Kelionė į Kanadą už savo išsilavinimą padės jums įvertinti kūrybiškumą ir inovacijas šiose aukštosiose mokymosi įstaigose dėstytojams.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais - Geriausios teisės doktorantūros programos Kanadoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Université de Montréal Law Faculty

Doktorantūra iš esmės yra išsami pagrindinė mokslinių tyrimų programa. Pedagoginė veikla orientuota į studento disertacijos projekto rengimą. ... [+]

Doktorantūra iš esmės yra išsami pagrindinė mokslinių tyrimų programa. Pedagoginė veikla orientuota į studento disertacijos projekto rengimą. Studentai naudojasi specialistų patirtimi visose pagrindinėse teisės srityse. Bendra priežiūra, kurią teikia du profesoriai, yra gana paplitusi, nes ji leidžia naudotis papildomomis žiniomis. Prieš pradedant rašyti disertaciją apie pasirinktą temą, doktorantai turi išlaikyti privalomus ir žodžiu bei raštu egzaminus. Baigiamajame darbe siekiama ugdyti gebėjimą kurti ir įgyvendinti didelį mokslinių tyrimų projektą, kuris iš pradžių prisideda prie teisinės disciplinos kūrimo. Taip pat siekiama plėtoti studento gebėjimą aiškiai, tvarkingai ir įtikinamai pateikti savo tyrimų rezultatus.... [-]

Kanada Monrealis
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Montréal Law Faculty

„Inovacijų, mokslo, technologijų ir teisės“ galimybė leidžia studentams apsvarstyti teisinius, reguliavimo ir etinius klausimus, susijusius su inovacijomis įvairiose srit ... [+]

„Inovacijų, mokslo, technologijų ir teisės“ galimybė leidžia studentams apsvarstyti teisinius, reguliavimo ir etinius klausimus, susijusius su inovacijomis įvairiose srityse, įskaitant biotechnologijas ir mediciną, informacines technologijas ir kompiuterių mokslus, gamtos išteklius ir aplinką.

Tvirta mokymo programa, derinanti teorines ir taikomas perspektyvas

Kursus dėsto pirmojo kurso profesoriai ir ne visą darbo dieną dirbantys teisininkai, besiremiantys teoriniais ir taikomais požiūriais. Be to, studentai turi galimybę atlikti taikomuosius tyrimus arba stažuotis valstybinėse ar privačiose organizacijose Kanadoje ar užsienyje.

Internacionalizacija ir lyginamoji teisė... [-]
Kanada Monrealis
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba