Filter
Doktorantūra (Phd)
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės doktorantūros programas - Nacionalinės teisės studijos

Baigę magistro laipsnį, studentai gali nuspręsti tobulinti savo išsilavinimą per filosofijos daktaro laipsnį. Kaip vienas iš aukščiausių akademinių apdovanojimų, doktorantas programa gali užtrukti iki šešerių metų.

Kas yra daktaro laipsnis? nacionalinių teisės studijų srityje? Ši studijų sritis dažnai būdinga tam tikrai šaliai. Studentai gali pasirinkti, į kokią šalį jie orientuoti, ar tiesiog pažvelgti į šalį, kurioje yra mokykla. Kaip ir dėmesys, nacionalinės teisės studijų programos gali skirtis priklausomai nuo mokyklos. Kai kurie gali daugiau dėmesio skirti paskaitoms ir diskusijoms, o kitos mokyklos gali ieškoti mokslinių tyrimų ir darbo studijų. Reikalingi kursai laipsniui gali apimti teisinį išsilavinimą ir mokslinius tyrimus, praktinius teisės dėstymo ir kultūrų bei teisinių studijų dalykus.

Šis siauras požiūris į teisinę sritį gali paruošti studentus už sėkmingą karjerą teisėje ar kitoje disciplinoje. Šio ugdymo metu įgyti bendravimo, kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžiai ne tik padeda karjeros dalyviams, bet ir šie įgūdžiai gali sustiprinti asmens asmeninį gyvenimą.

Ph.D. programą gali diktuoti universitetas, programa ir mokymosi trukmė. Nustatytos kainos nėra, todėl pareiškėjai gali norėti tiesiogiai susisiekti su mokykla, kad sužinotų daugiau.

Kokios karjeros galimybės yra galimos studentams, baigusiems doktorantūrą? nacionalinių teisės studijų srityje? Galimos karjeros galimybės gali priklausyti nuo asmens ankstesnės patirties ir išsilavinimo. Kai kurie absolventai gali tapti advokatais, profesoriais, teisėjais, tyrėjais, analitikais, žurnalistais, verslo vadovais, konsultantais ar konsultantais. Nors doktorantas dažnai vertinamas kaip paskutinis žingsnis švietime, kai kurie mokslininkai gali nuspręsti toliau mokytis kartu su kitu daktaro laipsniu. ar magistro laipsnį.

Mokyklos visame pasaulyje gali pasiūlyti Ph.D. nacionalinės teisės studijose. Kai kurios mokyklos siūlo šią programą internetu arba asmeniškai. Ar norite pateikti paraišką ar sužinoti daugiau? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Nacionalinės teisės studijos

Charles University Faculty of Law

Doktorantūros studijų programos „Teorinės teisės mokslai - teisė ir teisinė teorija Europos kontekste“ tikslas yra tai, kad specialistai ir mokslininkai, turintys mokslin ... [+]

Doktorantūros studijų programos „Teorinės teisės mokslai - teisė ir teisinė teorija Europos kontekste“ tikslas yra tai, kad specialistai ir mokslininkai, turintys mokslinį požiūrį į teorinių ir praktinių klausimų sprendimą vienoje ar keliose mokslo srityse, vykdys mokslinę kūrybinę veiklą ir studijas . Doktorantūros studijų programos „Teorinės teisės mokslai - teisė ir teisinė teorija Europos kontekste“ absolventai pagerins jų kvalifikaciją ir išplėtė bei gilino žinias konkrečioje teisės mokslų srityje taip, kad jie bandė formuoti ar identifikuoti atitinkamos srities teorinį pagrindą, analizuojant jų praktinę patirtį ir žinias.

Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas... [-]
Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Palacky University

Kandidatas programa yra antrosios pakopos studijoms programa, kuri sujungia pažangią teisės formavimo ir mokslinius tyrimus Europos ir tarptautinę teisę. Studijų ir moksl ... [+]

Pagrindinės savybės 3 metai (6 semestrai) visą ar iki 5 metų darbo laiko (atstumas tyrimas) programa sudėtingas studijų programa Europos ir tarptautinę teisę glaudžius ryšius su profesoriais palankią aplinką stipendijų ir dotacijų galimybių gabiems studentams Programos apžvalga

Kandidatas programa yra antrosios pakopos studijoms programa, kuri sujungia pažangią teisės formavimo ir mokslinius tyrimus Europos ir tarptautinę teisę. Studijų ir mokslinių tyrimų prižiūri tarptautinės patirties mokslininkai.

Studentai įgis giliai suprasti Europos ir tarptautinę teisę. Jie taip pat turi galimybę rinktis iš specializuotų dalykų, atspindinčių tyrimų interesus atskiriems mokiniams įvairovė. Dėl šios unikalios tarptautinės ir Europos teisės formavimosi studentai yra gerai teoriškai pasirengę atlikti konteksto ir nuodugnius tyrimus. Šalia teorinių dėmesio programa siūlo kursus mokslinių tyrimų metodus, atlikimo nepriklausomos akademinių tyrimų ir pateikimo rezultatus. Studentai taip pat gali turėti mokymo pareigas.... [-]

Čekija Olomouc
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba