close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti teisės doktorantūros programas - Politikos studijos

Filosofijos laipsnį arba daktaro daktaras, yra pažangi pakopos laipsnis pasiektas tik nedidelė dalis studentų. Mokslininkai ieško uždirbti daktaro turi baigti mažiausiai tris metus nepriklausomų tyrimų remiamai pagal akademinės vadovui. PHD yra aukščiausias akademinis laipsnis įmanoma pasiekti. Kas yra politikos mokslų daktaras? Dauguma žmonių ieško uždirbti daktaro politikos p… Skaityti daugiau

Filosofijos laipsnį arba daktaro daktaras, yra pažangi pakopos laipsnis pasiektas tik nedidelė dalis studentų. Mokslininkai ieško uždirbti daktaro turi baigti mažiausiai tris metus nepriklausomų tyrimų remiamai pagal akademinės vadovui. PHD yra aukščiausias akademinis laipsnis įmanoma pasiekti.

Kas yra politikos mokslų daktaras? Dauguma žmonių ieško uždirbti daktaro politikos padarysite įeiti į karjeros mokslo ar Vyriausybės; Kai kurie taip pat nori prisijungti prie mokslinių tyrimų organizacijas. Atlikęs šį laipsnį, turėsite gavo griežtą mokymo vykdymo politika analitinę tyrimus ir kaip sukurti ir įgyvendinti politiką. Taip pat bus gerai įrengta mokyti kitus šiose srityse. Daktaro laipsnį politikos, gali leisti jums galimybę dalyvauti nukreipiant nacionalines politikas savo srityje.

Dėl santykinai nedidelio skaičiaus žmonių su į politikos mokslų daktaro, pasiekti šį lygį ne tik vadovauti kitiems, kurie dirba savo srityje pagarbos, bet taip pat padidinti savo uždarbio potencialą. Ji taip pat turi papildoma priemoka pagerinti savo gebėjimą priimti pagrįstus sprendimus.

Jei kaina yra lemiamas veiksnys kur jūs ieškote gauti daktaro, gera žinia yra tai, kad už šį laipsnį tipo mokslą gali labai skirtis iš vienos mokyklos į kitą. Kur vaidina didelį veiksnys kainų, kaip tai daro Mokyklos pripažinimą.

Sėkmingai užbaigti vykdomą politiką daktaro reiškia, kad jūs galite eiti turėti karjerą dėstė prestižinių universitetų skaičių. Taip pat yra daug karjeros galimybes, kaip analitikas ar politikoje susiję pozicijų bankų, korporacijų, vyriausybinių organizacijų ir net privačiame sektoriuje.

Nuo doktorantūros programos gali būti griežtas ir reiklus, įsitikinkite, kad rasti mokyklą ir programą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Cambridge Graduate University
Cambridge, Jungtinės Amerikos Valstijos

Kembridžo absolventas universiteto koledžo teisė, politika ir Global studijų turi neprilygstamą akademinę programą, siūlanti teisės ir politikos magistro ir daktaro laipsnius ... +

Kembridžo absolventas universiteto koledžo teisė, politika ir Global studijų turi neprilygstamą akademinę programą, siūlanti teisės ir politikos magistro ir daktaro laipsnius - LL.M., Masters -
Doktorantūra (Phd)
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia