LAWSTUDIES

Palyginti 5 teisės doktorantūros programas - Tarpdisciplininė teisė

Filosofijos daktaras yra magistro laipsnis ir dažnai yra didžiausias akademinis apdovanojimas universitetuose visame pasaulyje. Dalyvavimas doktorantūroje programa, studentai turi būti jau baigę kolegijos išsilavinimą.

Kas yra daktaro laipsnis? tarpdisciplininėje teisėje? Šioje studijų srityje nagrinėjamas vaidmuo, kurį įstatymas gali atlikti kitose disciplinose, ne teisinio pasaulio. Programos gali pažvelgti į intelektualinę teisės istoriją ir jos vaidmenį humanitarinių, socialinių mokslų ir meno srityse. Tarpdisciplininė teisė gali turėti nacionalinį, tarptautinį ar vietos aspektą. Tikslus ugdymo turinys gali skirtis nuo mokyklos iki mokyklos. Pavyzdžiui, kai kurie universitetai gali reikalauti, kad studentai baigtų kursinių darbus, o kiti reikalauja tik egzaminų. Tikslūs kursai taip pat gali skirtis, bet gali būti panašūs į įstatymus ir aplinką, meno teisinius tyrimus ir teisinį rašymą.

Tarpdisciplininės teisės studija gali būti naudinga daugeliui studentų. Tai gali ne tik padidinti pradinį atlyginimą, bet ir suteikti absolventams pagrindą, reikalingą prasmingam asmeniniam gyvenimui. Dalyviai dažnai įgyja svarbių įgūdžių, įskaitant organizavimą, tyrimus ir kritinį mąstymą.

Nėra bendrosios išlaidos daktaro laipsniui. programa. Yra daug skirtumų tarp mokyklų, iš dalies dėl to, kad šis laipsnis gali užtrukti nuo trejų iki šešerių metų. Pareiškėjai turėtų tiesiogiai susisiekti su universitetais, kad gautų įvertinimą.

Ph.D. tarpdisciplininėje teisėje gali lemti daugybę karjeros. Šio išsilavinimo studentai dažniausiai patenka į laukus, kurie nėra įprasti teisiniai dalykai. Tačiau siūlomos darbo vietos gali priklausyti nuo studentų interesų, ankstesnio išsilavinimo ir darbo istorijos. Kai kurie absolventai tampa žurnalistais, muziejų direktoriais, patentų pareigūnais, teisininkais, profesoriais, tyrėjais, konsultantais ir konsultantais. Dauguma mokslininkų su daktaro laipsniu. Nebaigkite studijuoti, bet kai kurie gali pasirinkti kitą doktorantūrą ar magistro laipsnį.

Ar žinojote, kad galite mokytis tarpdisciplininių teisės aktų doktorantūroje mokyklose visame pasaulyje? Nesvarbu, ar norėtumėte turėti internetinę ar universitetinę patirtį, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

5 Rezultatai Tarpdisciplininė teisė Filter

Pasaulinis daktaras Programa

Católica Global School of Law
Doktorantūra (Phd)
Spal. 2020
<
Dieninės
<
8 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Naujasis daktaras Programos tikslas - sukurti tikrą mokslininkų tyrimų bendruomenę, kurios darbas būtų stebimas ir vadovaujamasi geriausiais srities tarptautiniais standartais ...

Skaityti daugiau

Teisės mokslų daktarai

University of Johannesburg
Doktorantūra (Phd)
Sau. 2021
<
Dieninės
<
2&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šios kvalifikacijos tikslas - leisti studentams parodyti sugebėjimą savarankiškai, savitai ir naujai prisidėti prie žinių apie tam tikrą teisinio tyrimo objektą rinkinio. ...

Skaityti daugiau

Moksliniai laipsniai (MPhil / PhD) teisėje

SOAS University of London
Magistras
Doktorantūra (Phd)
28 Rgs. 2020
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3 metai
30 Bir. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

LLM (teisės mokslų magistras) leidžia studentams susikurti savo programos struktūrą, pasirenkant kursus iš daugybės dalykų ir perspektyvų, įskaitant lyginamąją regioninę teisę ...

Skaityti daugiau

Oficiali doktorantūros programą teisės

Universidade da Coruña
Doktorantūra (Phd)
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3&nbsp;-&nbsp;5 metai
Ispanų
Universiteto miestelis

Doktorantūros programos pagrindas yra oficialus universitetinis mokymas, kad kalbama apie teisinę ir socialinę tyrimus.

Skaityti daugiau

M. Phil / PhD teisės

Igbinedion University, Okada
Doktorantūra (Phd)
Kov. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Įstatymas programa yra pritaikyta po nacionalinio universiteto Komisijos gairėse, kuriose pabrėžiama, kad reikia įstatymo Absolventai privalo išmanyti kitų sričių žmogaus veik ...

Skaityti daugiau