LAWSTUDIES.LT

Peržiūrėti teisės doktorantūros programas - Tarptautinė teisė - in Olomouc Čekijoje - 2019/2020

Teisės doktorantūros laipsnis - tai trečiosios pakopos akademinis laipsnis tam tikroje teisės srityje. Šis laipsnis paprastai būna labiau orientuotas į akademinę studento pasirinktos teisės specializacijos pusę.  

Nors tarptautinės teisės diplomas paprastai nėra užtenkamas, tam kad studentai galėtų pradėti praktikuoti teisę, šių studijų metu įgytos žinios jiems suteikia tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kurį jie nesunkiai gali pritaikyti realiose situacijose pradėję savo profesinę karjerą. Tad šio laipsnio studijos yra iš tiesų gera investicija į būsimojo teisininko ateitį.  

Čekija yra nusistovėjusi ir moksliniais tyrimais pagrįstą aukštąjį išsilavinimą. Tai padarė mokymosi ini Praha viena iš gerbiamų programą 's Europoje, nes ji augina kūrybiškumo ir naujovių tarp studentų dvasią.

Prašyti daugiau informacijos apie teisės doktorantūros programas - Tarptautinė teisė - in Olomouc Čekijoje - 2019/2020

1 Rezultatai Tarptautinė teisė, Olomouc Filter

Ph.D. Europos ir tarptautinės teisės

Palacky University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metai Rugsėjis 2019 Čekija Olomouc + 1 daugiau

Kandidatas programa yra antrosios pakopos studijoms programa, kuri sujungia pažangią teisės formavimo ir mokslinius tyrimus Europos ir tarptautinę teisę. Studijų ir mokslinių tyrimų prižiūri tarptautinės patirties mokslininkai.